Wstydliwy problem - stopy...

Wstydliwy problem - stopy...

Postprzez step » poniedziałek, 9 lipca 2018, 08:07

Cześć,
mam trochę wstydliwy problem. Mianowicie borykam się z brzydkim zapachem stóp. Staram się o nie dbać, myć jak najczęściej, ale wystarczy, że pochodzę w butach godzinę czy nawet pół i po zdjęciu ich jest tragedia. Kupuję buty skórzane, używam tylko skarpetek bawełnianych. Nie wiem już, co mogę jeszcze zrobić. Może skorzystać z jakiegoś leku? Może jakiś steper? Korzystaliście, polecacie?
step
 

Postprzez » poniedziałek, 9 lipca 2018, 08:07

 

Re: Wstydliwy problem - stopy...

Postprzez adamek12 » piątek, 20 lipca 2018, 19:03

NIe wiem czy to zadziała...
adamek12
 
Posty: 4
Dołączył(a): piątek, 20 lipca 2018, 18:54

Re: Wstydliwy problem - stopy...

Postprzez Żabka1 » niedziela, 22 lipca 2018, 08:33

No mi się wydaje, że to może być grzybica. Brzydki zapach stóp zazwyczaj jej towarzyszy także wkładki itp ci niestety nie pomogą. Musisz to wyleczyć. Najlepiej udaj się do lekarza z tym, żebyś się upewniła czy to grzybica. Ogólnie w tej klinice http://foot-med.pl/oferta/grzybica-paznokci/ zajmują się grzybicą stóp. Myślę, że warto się tam udać, bo lekarze są świetni.
Żabka1
 
Posty: 277
Dołączył(a): wtorek, 9 maja 2017, 09:41

Re: Wstydliwy problem - stopy...

Postprzez krystynazgazowni » sobota, 18 sierpnia 2018, 12:36

O właśnie ja z moim problemem również udałam się do tej kliniki: http://foot-med.pl/. Mają rzeczywiście bardzo dobrych padologów, od razu wiedzą co dolega i jakie leczenie należy wprowadzić. Wybraliśmy razem najlepszy dla mnie zabieg i teraz już jest wszystko w porządku, od kilku miesięcy nic nowego się nie pojawiło.
krystynazgazowni
 
Posty: 230
Dołączył(a): czwartek, 2 marca 2017, 08:37

Re: Wstydliwy problem - stopy...

Postprzez Arkadiusz1 » wtorek, 28 sierpnia 2018, 08:20

Przyczyn takich problemów może być wiele, dlatego warto postawić prawidłową diagnozę.
Arkadiusz1
 
Posty: 923
Dołączył(a): czwartek, 21 września 2017, 12:16

Re: Wstydliwy problem - stopy...

Postprzez CouldChaser » środa, 29 sierpnia 2018, 12:30

No jak dla mnie to jest sprawa, która powinna być skonsultowana ze specjalistą w tej dziedzinie
CouldChaser
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa, 29 sierpnia 2018, 12:17

Re: Wstydliwy problem - stopy...

Postprzez Natka » wtorek, 4 września 2018, 07:30

Nie musisz się wstydzić tego problemu, ale ważne, że go nie bagatelizujesz, bo w końcu to stopy, zadbaj o podstawy! Może to być początek grzybicy.W aptece na pewno coś znajdziesz. Możesz też coś kupić online, jeśli rzeczywiście się wstydzisz. A jeśli taki preparat nie pomoże to proponuję odwiedzić dermatologa.
Natka
 
Posty: 81
Dołączył(a): piątek, 29 grudnia 2017, 14:18

Re: Wstydliwy problem - stopy...

Postprzez agaa » piątek, 28 września 2018, 07:27

Ja polecam Ci fajny żel do stóp https://www.wp-cosmetics.pl/produkt/spi ... iet-100ml/. Bardzo dobrze nawilża, więc nie musisz używać kilku kosmetyków, a przy tym dzięki zawartości składników aktywnych pochodzących z alg ma bardzo dobre właściwości antybakteryjne. Ja po dłuższym stosowaniu zauważyłam, że stopy mniej się pocą, nie są popękane i pozbyłam się również nieprzyjemnych zapachów. Dzięki żelowej formule jest bardzo wydajny, nawet przy codziennym stosowaniu.
agaa
 
Posty: 91
Dołączył(a): czwartek, 22 września 2016, 08:27

Re: Wstydliwy problem - stopy...

Postprzez worlet » piątek, 28 września 2018, 09:03

Możesz spróbować jeszcze z antyperspirantami do stóp, ale proponuję poszukać takiego, który na pewno nie będzie zatrzymywać wody w organizmie. Ale jeśli to nie zadziała, wtedy warto iść do dermatologa albo endokrynologa, bo często pocenie się wynika z problemów z hormonami.
worlet
 
Posty: 15
Dołączył(a): piątek, 28 września 2018, 08:18

Re: Wstydliwy problem - stopy...

Postprzez Janina45 » piątek, 30 listopada 2018, 19:07

Ja miałam przez kilka lat problem z wrastającym paznokciem. Jak przypomnę sobie ile dostarczył mi bólu to dalej robi mi się słabo. Na szczęście po zabiegu w klinice http://www.gabinetharmonia.pl/oferta/me ... paznokcie/ udało się z nim rozprawić. Teraz mogę wrócić do chodzenia w moich ulubionych szpilkach i nie sprawia mi to żadnego bólu ani dyskomfortu.
Janina45
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek, 30 listopada 2018, 19:02

Postprzez » piątek, 30 listopada 2018, 19:07

 

Następna strona

Powrót do Inne męskie sprawy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron