Gdzie kupię solidne urządzenia do warsztatu?

Gdzie kupię solidne urządzenia do warsztatu?

Postprzez koziel.wojciech.88 » poniedziałek, 16 kwietnia 2018, 11:09

Dzień dobry,

razem z bratem zamierzamy założyć własny warsztat samochodowy. Obecnie oprócz pracowników poszukujemy przeróżnego rodzaju sprzętu aby móc przyjmować pierwszych klientów. Powszechnie dostępne urządzenia mamy już skompletowane, obecnie poszukujemy tych sporadycznie spotykanych, które bardzo ciężko odnaleźć a są przydatne do niektórych prac. Chodzi o narzędzia typu gilotyny hydrauliczne . Może ktokolwiek z was również prowadzi taką działalność i kupował gdzieś takie narzędzia? Ja już od paru miesięcy ich wyszukuję i nadal nie mogę ich znaleźć. Będę zobowiązany za każdą poradę odnośnie tego rodzaju maszyn.
koziel.wojciech.88
 
Posty: 51
Dołączył(a): czwartek, 15 lutego 2018, 11:11

Postprzez » poniedziałek, 16 kwietnia 2018, 11:09

 

Re: Gdzie kupię solidne urządzenia do warsztatu?

Postprzez rajzen » środa, 23 maja 2018, 08:41

Tez mam w warsztacie takie oświetlenie led o którym piszesz co prawda na początku nie byłem za bardzo przekonany, ale szwagier mi uświadomił dlaczego warto, bo faktycznie raz, że lepiej oświetla od tradycyjnych rodzajów oświetlenia to dwa, że pobiera nawet do 7 razy mniej prądu. Dużą rolę odgrywa też zasilacz, który ma za zadanie przetworzyć energię, która zbiera się w instalacji elektrycznej i my postawiliśmy na https://kanluxforhome.pl/produkty/151 tu jest kilka godnych uwagi.
rajzen
 
Posty: 8
Dołączył(a): czwartek, 26 października 2017, 07:32

Re: Gdzie kupię solidne urządzenia do warsztatu?

Postprzez Blue852 » niedziela, 3 czerwca 2018, 17:34

Może zastanówcie się nad dobrą aparaturą kontrolno-pomiarową? Przykładowo przetworniki ciśnienia mogą przydać się wam w realizacji wielu zadań. Tutaj http://peltron.pl/kategorie_produktow/p ... cisnienia/ masz ofertę jednej z firmy, która oferuje wiele artykułów z tej kategorii.
Blue852
 
Posty: 94
Dołączył(a): czwartek, 31 sierpnia 2017, 12:27

Re: Gdzie kupię solidne urządzenia do warsztatu?

Postprzez ewciks » niedziela, 3 czerwca 2018, 21:21

Poszukajcie, czy gdzieś w okolicy nie zamyka się właśnie warsztat samochodowy. Właściciel na pewno będzie chciał się pozbyć sprzętu
ewciks
 
Posty: 1
Dołączył(a): niedziela, 3 czerwca 2018, 21:19

Re: Gdzie kupię solidne urządzenia do warsztatu?

Postprzez kliku » wtorek, 12 czerwca 2018, 07:56

A może przydadzą Ci się jakieś imadła? Myślę że w każdym warsztacie przynajmniej jedno powinno być. Może to i rzecz zwyczajna, ale ważny jest odpowiedni dobór tych narzędzi do wykonywanych prac. W twoim wypadku pewnie odpowiednie będą te ciężkie, które bardzo trudno uszkodzić. Natomiast do mniejszych rzeczy polecam wersje modelarskie albo precyzyjne - nie każdy je posiada.
kliku
 
Posty: 5
Dołączył(a): wtorek, 12 czerwca 2018, 07:47

Re: Gdzie kupię solidne urządzenia do warsztatu?

Postprzez orange12 » poniedziałek, 9 lipca 2018, 17:43

W przypadku takiego sprzętu zwróciłbym się raczej do sklepu stacjonarnego, a nie do internetowego.
orange12
 
Posty: 28
Dołączył(a): poniedziałek, 9 lipca 2018, 15:06

Re: Gdzie kupię solidne urządzenia do warsztatu?

Postprzez domcik » poniedziałek, 9 lipca 2018, 22:59

W internecie na pewno znajdziesz odpowiednie narzędzia
domcik
 
Posty: 4
Dołączył(a): poniedziałek, 9 lipca 2018, 22:57

Re: Gdzie kupię solidne urządzenia do warsztatu?

Postprzez Psytka » poniedziałek, 23 lipca 2018, 13:36

A co konkretnie potrzebujesz? Jeśli szukasz np sprężarki to polecam zajrzeć na ofertę firmy Techem https://www.sprezarki-techem.com.pl/pl/sprezarki,72.htm . U nich możesz zamówić sprężarkę łopatkową lub śrubową. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu firma oferuje najlepsze rozwiązania w zakresie instalacji sprężonego powietrza.
Psytka
 
Posty: 470
Dołączył(a): niedziela, 19 listopada 2017, 12:39

Re: Gdzie kupię solidne urządzenia do warsztatu?

Postprzez zaroweczka » czwartek, 26 lipca 2018, 12:59

Na twoim miejscu wybrałabym oprawy sufitowe hermetyczne, ponieważ jest to praktyczne oświetlenie do każdego pomieszczenia. Będziesz mieć odpowiednią widoczność przy pracach w warsztacie.
zaroweczka
 
Posty: 5
Dołączył(a): czwartek, 26 lipca 2018, 12:45

Re: Gdzie kupię solidne urządzenia do warsztatu?

Postprzez Phoebe » piątek, 3 sierpnia 2018, 09:21

Tu masz lampy przemysłowe w najlepszych cenach.
Phoebe
 
Posty: 28
Dołączył(a): czwartek, 31 marca 2016, 07:08

Postprzez » piątek, 3 sierpnia 2018, 09:21

 

Następna strona

Powrót do Wolna amerykanka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron