studia podyplomowe

studia podyplomowe

Postprzez ulrika » czwartek, 24 maja 2018, 07:10

Znacie jakieś uczelnie gdzie dobrze robią podyplomówkę z intergracji sensorycznej? Wiem, ze to kierunek na czasie a mi przydałby się w pracy, pracuję w przedszkolu i coraz częsciej u dzieci występują takie problemy
ulrika
 

Postprzez » czwartek, 24 maja 2018, 07:10

 

Re: studia podyplomowe

Postprzez oewsb » środa, 13 czerwca 2018, 12:12

Witam! Ulrika, studia podyplomowe na kierunku Integracja sensoryczna możesz podjąć w oddziałach Wyższej Szkoły Bankowej w: Bydgoszczy, Gdańsku, Gdyni oraz w Toruniu. Więcej informacji o tym kierunku oraz warunki rekrutacji znajdziesz na naszej stronie wsb.pl/kandydaci/studia-podyplomowe Dodam, że aplikując na studia do 30 czerwca, możesz zaoszczędzić 1000 zł: 600 zł dzięki zniżce w czesnym oraz 400 zł dzięki zwolnieniu z opłaty wpisowej. Zapraszam!

Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki
Online Ekspert WSB
oewsb
 
Posty: 26
Dołączył(a): sobota, 26 maja 2018, 18:17

Re: studia podyplomowe

Postprzez Dominik22 » piątek, 6 lipca 2018, 09:36

Ja też myślałem o studiach podyplomowych, ale ze względu na brak czasu jednak postanowiłem sobie odpuścić. Przy pisaniu pracy magisterskiej musiałem skorzystać z pomocy pisanie.co http://pisanie.co/kujawsko-pomorskie/grudziadz, ponieważ nie miałem czasu na wybór tematu i szukaniu książek. Na szczęście udało mi się już obronić i teraz muszę skupić się wyłącznie na pracy. Jeśli ktoś również potrzebowałby pomocy w napisaniu pracy licencjackiej i magisterskiej, to zdecydowanie polecam tę firmę.
Dominik22
 
Posty: 18
Dołączył(a): niedziela, 4 lutego 2018, 14:09

Re: studia podyplomowe

Postprzez hydrok » wtorek, 10 lipca 2018, 00:45

Takie kierunki to albo AWF albo jakaś akademia medyczna
hydrok
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek, 10 lipca 2018, 00:44

Re: studia podyplomowe

Postprzez Ela78 » poniedziałek, 23 lipca 2018, 07:58

Chcę być biegłym sądowym z zakresu grafologii. Obecnie się dokształcam i robię studia podyplomowe na kierunku Ekspertyza dokumentów na Akademii Polonijnej w Częstochowie. Kierunek idealnie dopasowany pode mnie, pojawił się on jako pierwszy w Polsce właśnie na tej uczelni. Rekrutacja przebiegła bardzo szybko. Polecam wszystkim.
Ela78
 
Posty: 587
Dołączył(a): poniedziałek, 6 marca 2017, 20:14

Re: studia podyplomowe

Postprzez Zzosia » piątek, 10 sierpnia 2018, 12:27

Ja właśnie wybieram się na studia podyplomowe na kierunku employer branding - budowanie marki pracodawcy: http://www.podyplomowe.wse.krakow.pl/employer-branding-budowanie-marki-pracodawcy. Studia te kształcą i doskonalą praktyczne umiejętności potrzebne w prowadzeniu działań EB w organizacjach, instytucjach, firmach i start-upach.
Zzosia
 
Posty: 43
Dołączył(a): środa, 2 sierpnia 2017, 07:45

Re: studia podyplomowe

Postprzez Ganior » czwartek, 16 sierpnia 2018, 11:51

Moja koleżanka uczęszczała w ten sposób na bankowość i księgowość.
Ganior
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek, 16 sierpnia 2018, 11:50

Re: studia podyplomowe

Postprzez wiktoria68 » niedziela, 26 sierpnia 2018, 10:08

Zobacz w łodzkiej Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej https://www.ahe.lodz.pl/ , wiem że kierunek integracja sensoryczna obił mi się o uszy. Fajna uczelnia z młodymi wykładowcami. Uważam, że to ważne, by móc się z wykładowcą dobrze porozumieć. Założyli też w Polsce Pierwszy Uniwersytet Wirtualny. Pomysłowe i wygodne.
wiktoria68
 
Posty: 1149
Dołączył(a): czwartek, 16 listopada 2017, 16:40

Re: studia podyplomowe

Postprzez ulrika » poniedziałek, 27 sierpnia 2018, 09:31

oewsb napisał(a):Witam! Ulrika, studia podyplomowe na kierunku Integracja sensoryczna możesz podjąć w oddziałach Wyższej Szkoły Bankowej w: Bydgoszczy, Gdańsku, Gdyni oraz w Toruniu. Więcej informacji o tym kierunku oraz warunki rekrutacji znajdziesz na naszej stronie wsb.pl/kandydaci/studia-podyplomowe Dodam, że aplikując na studia do 30 czerwca, możesz zaoszczędzić 1000 zł: 600 zł dzięki zniżce w czesnym oraz 400 zł dzięki zwolnieniu z opłaty wpisowej. Zapraszam!

Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki
Online Ekspert WSB

Zapisałam się na integrację sensoryczną, udało mi się nawet załapać na pory rabat, Na pewno w pracy ten kierunek mi sie przyda i liczę na dużo praktycznej wiedzy.
ulrika
 

Re: studia podyplomowe

Postprzez av0kado » wtorek, 28 sierpnia 2018, 05:05

A myślałyście o studiach oświatowych podyplomowych? Na WSB trwa rekrutacja: http://rekrutacja.wsb.edu.pl/kierunki-studiow-podyplomowych/studia-oswiatowe---studia-kwalifikacyjne. Moim zdaniem taka podyplomówka może się przydać, szczególnie w tej branży. Bez tego trudno o awans zawodowy.
av0kado
 
Posty: 44
Dołączył(a): wtorek, 6 lutego 2018, 06:51

Postprzez » wtorek, 28 sierpnia 2018, 05:05

 

Następna strona

Powrót do Praca

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron