Skup motocykli

Skup motocykli

Postprzez Adam » czwartek, 20 sierpnia 2015, 11:32

Mam Hondę, po lekkim zaliczeniu asfaltu. Lekkie otarcia, z dwa pęknięcia plastiku. Mechanicznie sprawna. W necie znalazłem informację o firmie mającej stronę http://skupmotocykli-24.pl Nie wiem. Z jednej strony, nie mam czasu na bawienie się w tradycyjne ogłoszenia, czekanie, aż ktoś przyjdzie i zobaczy (to u mnie największy problem - nie mam czasu umawiać się na godziny, a jak napisze że oglądanie np tylko w sobotę, to większość mnie wyśmieje). Dlatego tego rodzaju skup wydaje się być dobrym rozwiązaniem. Z drugiej, nie chcę oddać sprzętu za darmo. Stąd mój post. Korzystaliście z usług tej (tego rodzaju firmy). Jak to w takich przypadkach wygląda?
Adam

Postprzez » czwartek, 20 sierpnia 2015, 11:32

Re: Skup motocykli

Postprzez Karol » niedziela, 22 października 2017, 14:56

Ja co prawda im nie sprzedawałem motocykla, ale znam osobę, która sprzedawała i wedle jej zdanie, podchodzą uczciwie do sprawy i płacą gotówką. Naromist ja od nich kupowałem maszynę i tu muszę ci napisać, ze co do ceny nie mogłem mieć zbytnich zastrzeżeń, a co do sprawności technicznej, to tak rzetelnie przeprowadzonych badań i dawno nie widziałem... Sprzęcik chodzi idealnie

Ostatnio przesunięty w górę niedziela, 22 października 2017, 14:56 przez: Anonymous.
Karol

Postprzez » niedziela, 22 października 2017, 14:56

Powrót do Motocykle