Skuteczne metody odchudzania

Re: Skuteczne metody odchudzania

Postprzez ulunia » niedziela, 18 marca 2018, 13:17

A może warto skorzystać z porad dietetyka. Zobaczcie tu http://www.limvena.pl/dietetyk/ Znajdziecie tu cenne porady , przepisy kulinarne - dietetyczne. Ja polubiłam koktajle proteinowe. Najlepiej mi smakuje czekoladowy i malinowy.
ulunia
 
Posty: 787
Dołączył(a): piątek, 22 września 2017, 14:37

Postprzez » niedziela, 18 marca 2018, 13:17

 

Re: Skuteczne metody odchudzania

Postprzez Ajka9090 » środa, 21 marca 2018, 11:01

Skuteczne metody to moim zdaniem zdrowa dieta oraz aktywność fizyczna, co do aktywności to sporo moich znajomych chodzi do nich http://cityfit.pl Sama się nad tym zastanawiam, bo sporo ćwiczę w domu, ale nie mam profesjonalnego sprzętu, a na siłowni takowy znajdziemy a do tego całą masę specjalistów, którzy naprowadzą nas na odpowiedni tor.
Ajka9090
 
Posty: 432
Dołączył(a): niedziela, 26 lutego 2017, 17:18

Re: Skuteczne metody odchudzania

Postprzez ulka88 » niedziela, 25 marca 2018, 10:50

primis napisał(a):żeby schudnąc trzeba ruchu, nie ma się co oszukiać :), sama zaczełam biegac, jest ciężko ale czuję ie lepiej i na pewno uda mi się schudnac szybciej, najtrudniej było z dieta, lubię jeść i ciezko mi bylo zmienić dietę, kupiłam sobie colon slim, pije od tygodnia, jem mniej, to ju mój mały sukces i czuje sie lzej bo jelita lepiej pracuja


Stosuję ten suplement jakieś pół roku, widzę fajne efekty. Widzę różnicę przed i po. Efekty pojawiały się stopniowo, ale jak widać to zależy od człowieka :)
ulka88
 

Re: Skuteczne metody odchudzania

Postprzez AgataR » poniedziałek, 26 marca 2018, 10:23

Ja zdecydowąłam się na zastosowanie Slimunox. Moim zdaniem to obecnie jeden z wiodących produktów w temacie odchudzania, do tego w pełni bezpieczny w stosowaniu
AgataR
 

Re: Skuteczne metody odchudzania

Postprzez paulina B » środa, 9 maja 2018, 19:59

Jak dla mnie nie ma kuteczniejszego sposobu na pozbycie sie nadwagi jak zastosowanie Slimunox.
paulina B
 

Re: Skuteczne metody odchudzania

Postprzez JustynaC » środa, 16 maja 2018, 18:15

Ja akurat z efektu jaki dało mi zastosowanie Foreverslim jestem bardzo zadowolona. W końcu sukces i nie mam ani grama nadwagi
JustynaC
 

Re: Skuteczne metody odchudzania

Postprzez Gryśka » środa, 30 maja 2018, 16:04

Jak dla mnie najskuteczniejszym sposobem by pozbyć się oponek i zbędnych fałdek z brzuszka jest zastosowanie Foreverslim. Mi te tabletki pomogły z zrzuceniu 11 kilogramów nadwagi
Gryśka
 

Re: Skuteczne metody odchudzania

Postprzez luiza30 » wtorek, 12 czerwca 2018, 20:23

Nie wiem czy zdecydowałabym się na takie ogólne diety. Tzn - raz spróbowałam, ale nie skończyło się to dla mnie dobrze, a problemami zdrowotnymi. Od tamtej pory dietę układam z dietetykiem. Każde duże zmiany są przeze mnie konsultowane, a takich ogólnych diet cud się boję. Co do dietetyka, to warto trochę poczytać opinii, popytać znajomych, żeby nie trafić na byle kogo.
luiza30
 
Posty: 157
Dołączył(a): wtorek, 12 czerwca 2018, 20:13

Re: Skuteczne metody odchudzania

Postprzez karola43 » poniedziałek, 2 lipca 2018, 10:31

Witam, ja chodzę do Pani Elżbiety bardzo dobrego dietetyka w Warszawie, jest bardzo sympatyczna i zna się na rzeczy. Odkąd stosuję dietę którą dla mnie przygotowała, schudłam kilka kilo a cały czas chodzę najedzona. Pani Elżbieta przyjmuje w DietetykVita Pruszków al. Wojska Polskiego ale również udziela pomocy online polecam skorzystać.
karola43
 
Posty: 3
Dołączył(a): wtorek, 26 czerwca 2018, 15:14

Re: Skuteczne metody odchudzania

Postprzez lowcapromocji » poniedziałek, 6 sierpnia 2018, 07:27

Moim zdaniem najskuteczniejszą metodą odchudzania jest zrównoważona dieta i zmiana nawyków żywieniowych. Trzeba unikać przetworzonych produktów, najlepiej jest gotować sobie samemu w domu i mieć pewność, co się spożywa. Ja odkąd kupiłam sobie mikser planetarny, nawet chleb sobie piekę sama. Widzę efekty, udało mi się zrzucić kilka kilogramów.
lowcapromocji
 
Posty: 3
Dołączył(a): poniedziałek, 6 sierpnia 2018, 07:14

Postprzez » poniedziałek, 6 sierpnia 2018, 07:27

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Babskie robótki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości