depilacja laserowa - jaki laser najlepszy ?

depilacja laserowa - jaki laser najlepszy ?

Postprzez juulakos » wtorek, 31 lipca 2018, 20:08

Pytanie skierowane do osób, które prowadzą salony kosmetyczne lub w nich pracują. Moi drodzy, od niedawna prowadzę swój salon kosmetyczny. Niebawem zamierzam wprowadzić usługę depilacji laserowej. kompletnie nie mam jednak pojęcia na temat sprzętu. Na jakiś laserach pracujecie u siebie ? Dajcie znać :)
juulakos
 

Postprzez » wtorek, 31 lipca 2018, 20:08

 

Re: depilacja laserowa - jaki laser najlepszy ?

Postprzez bennia » środa, 8 sierpnia 2018, 08:24

możę zapytaj w hurtowni, w której składasz zamówienia i kupujesz sprzęt ? To teraz tak modny zabieg, że chyba większość tego typu hurtowni ma w swojej ofercie jakieś godne polecenia lasery :) Na pewno brałabym pod uwagę tylko te lasery diodowe nowszej generacji.
bennia
 

Re: depilacja laserowa - jaki laser najlepszy ?

Postprzez gajdaa » poniedziałek, 13 sierpnia 2018, 17:56

Ja miałam wykonaną depilację laserową za pomocą lasera Palomar Vectus w klinice w Gdynii: https://clinicacosmetologica.pl/artykuly/depilacja-nog/ i jestem bardzo zadowolona z efektów. Dotychczas golenie bądź depilacja nóg innymi metodami zajmowały mi mnóstwo czasu, a tak mam te problemy już z głowy.
gajdaa
 
Posty: 4
Dołączył(a): poniedziałek, 13 sierpnia 2018, 17:53

Re: depilacja laserowa - jaki laser najlepszy ?

Postprzez NataliaStelma » wtorek, 14 sierpnia 2018, 04:28

juulakos na pewno powinnaś wybierać wśród laserów diodowych nowszej generacji. Ja na co dzień składam tego typu zamówienia w hurtowni Mimari i ostatnio widziałam, że mają po promocji laser diodowy Coolite Pro, z którego i my na co dzień korzystamy w naszym gabinecie. Zerknij sobie bo to sprzęt bardzo dobrej jakości a i cena jest teraz atrakcyjna.
NataliaStelma
 

Re: depilacja laserowa - jaki laser najlepszy ?

Postprzez juulakos » czwartek, 16 sierpnia 2018, 16:58

NataliaStelma dzięki za informacje w sprawie tego lasera na pewno zerkne :) Sprawdziłam specyfikację i faktycznie wygląda to ciekawie a cena jest bardzo rozsądna. Hurtowni generalnie nie znam ale już mam kilka pomysłów na pierwsze zamówienie :)
juulakos
 

Re: depilacja laserowa - jaki laser najlepszy ?

Postprzez NataliaStelma » czwartek, 23 sierpnia 2018, 17:51

nie zastanawiaj się nawet bo w tak dobrej cenie tego sprzętu nie znajdziesz chyba nigdzie. a nie wiem jak długo będzie trwać ta promocja :) Ja tam w takich sytuacjach zawsze kupuję od razu żeby niczego nie przegapić i w ten sposób też nie przepłacać pozniej :)
NataliaStelma
 

Re: depilacja laserowa - jaki laser najlepszy ?

Postprzez Tomasz33 » środa, 29 sierpnia 2018, 08:32

Jest duży wybór urządzeń i warto zerknąć tutaj https://mimari.com.pl/pl/p/Laser-Q-Switch-NdYag-/2349 Zależy wszystko od zabiegu jaki chcemy wykonać. Ale także od właściwości skóry i wrażliwości pacjentów. Na stornie są różne lasery i można poczytać. Warto też przed kupnem popytać swoich klientek na jakie zabiegi by się chciały zdecydować aby wiedzieć że urządzenie będzie potrzebne i będzie na siebie zarabiać.
Tomasz33
 
Posty: 886
Dołączył(a): środa, 13 grudnia 2017, 16:54

Re: depilacja laserowa - jaki laser najlepszy ?

Postprzez 77ewcia5 » wtorek, 4 września 2018, 10:40

hej
bez wątpienia LASER VECTUS - sami zobaczcie i poznajcie jego zalety http://savoir-vivre.pl/2018/07/laser-ve ... tii-ciala/ dokładnie usuwa włoski, bezbolesny i chłodzący :)
77ewcia5
 
Posty: 131
Dołączył(a): środa, 18 października 2017, 17:04

Re: depilacja laserowa - jaki laser najlepszy ?

Postprzez binkaa » piątek, 14 września 2018, 11:21

my też pracujemy w salonie na tym laserze CoolitePro. Wystarczy spojrzeć na specyfikację, to po prostu bardzo dobry i mocny sprzęt. Już po pierwszym zabiegu są widoczne delikatne efekty co z kolei przekonuje klientki do kontynuacji :)
binkaa
 

Re: depilacja laserowa - jaki laser najlepszy ?

Postprzez afiszkaa » czwartek, 20 września 2018, 21:22

ooo mimari to faktycznie fajne miejsce. Ja nie mam do czynienia z branżą beauty ale zamawiam tam kosmetyki pielęgnacyjne takie typowe do domowej pielęgnacji :)
afiszkaa
 

Postprzez » czwartek, 20 września 2018, 21:22

 

Następna strona

Powrót do Praca

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron