budować się, czy kupić mieszkanie

Re: budować się, czy kupić mieszkanie

Postprzez encem » środa, 8 sierpnia 2018, 14:56

Domu nie wynajmiesz, a mieszkanie tak, więc na mnie sprawa jest jednoznaczna. ;)
encem
 
Posty: 24
Dołączył(a): środa, 8 sierpnia 2018, 14:35

Postprzez » środa, 8 sierpnia 2018, 14:56

 

Re: budować się, czy kupić mieszkanie

Postprzez mczay » niedziela, 12 sierpnia 2018, 15:46

Jak kupić mieszkanie to najlepiej nowe, od dewelopera. Najlepsze nowe mieszkania Grodzisk Mazowiecki można kupić od firmy Makbud. Ich mieszkania pozytywnie wyróżniają się w porównaniu do innych mieszkań z Grodziska Mazowieckiego. Dodatkowo są to mieszkania w Grodzisku Mazowieckim, które są położone na prawdę w atrakcyjnej okolicy.
mczay
 
Posty: 59
Dołączył(a): piątek, 6 lipca 2018, 10:24

Re: budować się, czy kupić mieszkanie

Postprzez 77ewcia5 » środa, 22 sierpnia 2018, 11:54

lepiej się budować, ja tak właśnie zrobiłam przy okazji mogę wam polecić świetny kocioł do domu - http://www.moderator.com.pl/produkty/dl ... er-5-klasa
77ewcia5
 
Posty: 131
Dołączył(a): środa, 18 października 2017, 17:04

Re: budować się, czy kupić mieszkanie

Postprzez ivanex22 » środa, 22 sierpnia 2018, 14:51

Jeśli poszukujesz przyjaznego domku to zakup lokal w pasieki-komorniki.pl. Komorniki to ustroń nieopodal Poznania, która jest atrakcyjna dla szukajacych spokoju par. Perfekcyjna zabudowa i spokojna dzielnica to największy walor tegoż miejsca. Komunikacyjny dostęp jest tu przystępny dla każdego najemcy.
ivanex22
 
Posty: 8
Dołączył(a): środa, 20 czerwca 2018, 08:29

Re: budować się, czy kupić mieszkanie

Postprzez Paula883 » piątek, 31 sierpnia 2018, 07:41

Myślę, że jak jesteś młodą osobą tak jak ja to na początek będzie dobrym rozwiązaniem kupić mieszkanie. Ja tak zrobiłam i nie żałuję. Kupiłam sobie mieszkanie w stolicy na Bemowie http://dor.pl/nowe-mieszkania-na-sprzed ... awa-bemowo, i jestem bardzo zadowolona. Dom kupię sobie na stare lata.
Paula883
 
Posty: 105
Dołączył(a): piątek, 22 czerwca 2018, 13:17

Re: budować się, czy kupić mieszkanie

Postprzez antek454 » piątek, 31 sierpnia 2018, 11:24

ja wolę kupić mieszkanie deweloperskie. Wszystko jest nowiutkie, można spokojnie doglądać. Nie musimy się martwić planami budowy, pozwoleniami- trochę stresu zaoszczędzimy, a na pewno też pieniędzy. Wbrew pozorom mieszkania deweloperskie wychodzą niekiedy taniej, niż budowa domu. To samo doradziłem mojej siostrze i kupiła mieszkanie w Lublinie ( tam mieszka ) z oferty http://orion.lublin.pl/inwestycje. Bardzo przejrzysty plan mieszkania, wszystko jest sensowne. Okolica spokojna, jest dużo zieleni. Zajmują się nim dobrzy fachowcy :)
antek454
 
Posty: 19
Dołączył(a): piątek, 24 listopada 2017, 07:13

Re: budować się, czy kupić mieszkanie

Postprzez patryk-g » piątek, 31 sierpnia 2018, 13:22

Ja również rozglądam się za mieszkaniem od dewelopera i znalazłem kilka które mi się podobają. Jednym z nich jest osiedle Studio Morena w Gdańsku od firmy Polnord. Przeczytałem, że z niektórych mieszkań będzie widoczna Zatoka Gdańska lub panorama miasta. Dodatkowym plusem jest to, że kursuje tam wiele autobusów.
patryk-g
 
Posty: 3
Dołączył(a): środa, 29 sierpnia 2018, 11:20

Re: budować się, czy kupić mieszkanie

Postprzez ErykkWrona » poniedziałek, 3 września 2018, 11:59

patryk-g napisał(a):Ja również rozglądam się za mieszkaniem od dewelopera i znalazłem kilka które mi się podobają. Jednym z nich jest osiedle Studio Morena w Gdańsku od firmy Polnord. Przeczytałem, że z niektórych mieszkań będzie widoczna Zatoka Gdańska lub panorama miasta. Dodatkowym plusem jest to, że kursuje tam wiele autobusów.


Są bardzo fajną firmą. Ja też jestem za kupnem mieszkania. Mój kumpel kupił kiedyś mieszkanie w Gdańsku i czerpie z jego wynajmu studentom całkiem fajne pieniądze. Ostatnio sam zdecydowałem się na taki krok. Skusiła mnie inwestycja fotoplastykon. Zapowiada się świetnie!!
ErykkWrona
 
Posty: 7
Dołączył(a): środa, 29 sierpnia 2018, 11:34

Re: budować się, czy kupić mieszkanie

Postprzez ariksa » wtorek, 4 września 2018, 07:38

Warto się wybrać na targi mieszkaniowe, niedługo duże targi mają być w Poznaniu ale z tego co wiem to też w innych miastach mają być https://www.mieszkaniowi.pl/targi-mieszkaniowe/poznan/
ariksa
 

Re: budować się, czy kupić mieszkanie

Postprzez Bakk » wtorek, 4 września 2018, 08:29

Mieszkania w okazyjnej cenie można znaleźć przeglądając ogłoszenia komornicze. Mało ludzi wie o takich licytacjach, nikt nie chodzi po skarbówkach i nie sprawdza tablic ogłoszeń, a czasami naprawdę warto.
Bakk
 
Posty: 62
Dołączył(a): wtorek, 4 września 2018, 08:21

Postprzez » wtorek, 4 września 2018, 08:29

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Budowa i remont

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości