zamienniki do drukarki

zamienniki do drukarki

Postprzez artemida » poniedziałek, 23 października 2017, 09:27

Jak to jest z ich jakością? JEst się faktycznie czego bać?
artemida
 
Posty: 199
Dołączył(a): poniedziałek, 23 października 2017, 07:36

Postprzez » poniedziałek, 23 października 2017, 09:27

 

Re: zamienniki do drukarki

Postprzez tolek » środa, 25 października 2017, 10:09

Nie ma się czego bać pod warunkiem, że jednak wybierze się rozsądnie a nie byle taniej, ja drukuję od paru lat na zamiennikach actis, nigdy nie miałem z nimi problemów. Za to zaoszczędziłem sporo kaski.
tolek
 

Re: zamienniki do drukarki

Postprzez artemida » środa, 15 listopada 2017, 13:16

zamówiłam te actis, nie spodziewałam się że zamiennk będzie aż tak dobry, jakoś zawsze mi się źl kojarzyły a tymczasem ni ejest tak źle, jak na razie to nie mam się doc zego przyczpeić
artemida
 
Posty: 199
Dołączył(a): poniedziałek, 23 października 2017, 07:36

Re: zamienniki do drukarki

Postprzez Dulek » czwartek, 28 grudnia 2017, 15:21

artemida napisał(a):Jak to jest z ich jakością? JEst się faktycznie czego bać?


Ja osobiście zamienników używam już od jakiegoś czasu i nie miałem z tym nigdy problemów. Druga sprawa, że drukowanie ogólnie zamiast robić się tańsze robi się coraz droższe, ale to po części nasza wina, wiele osób podchodzi dość lakonicznie do tematu, wydaje im się, że drukarka + tusz i kartka to jest optymalny wydruk. Proponuje sobie poczytać - http://drukwfirmie.pl/publikacje/?page=3 wiele przydatnej wiedzy odnośnie optymalizacji druku.
Dulek
 
Posty: 20
Dołączył(a): czwartek, 28 grudnia 2017, 15:19

Re: zamienniki do drukarki

Postprzez artemida » piątek, 26 stycznia 2018, 10:59

Zamienniki to świetna opcja, na pewno kupując warto zwrócić uwagę na to kto je produkuje, nie mam zaufania do takich no name, które jeszcze bywają podejrzanie tanie
artemida
 
Posty: 199
Dołączył(a): poniedziałek, 23 października 2017, 07:36

Re: zamienniki do drukarki

Postprzez katarzyna.j » wtorek, 27 lutego 2018, 10:52

Ja w swoich urządzeniach używam tylko i wyłącznie markowe tonery canon. Miałam już problemy z zamiennikami podrzędnych firm i nigdy więcej nie chce do tego wracać.
katarzyna.j
 
Posty: 59
Dołączył(a): poniedziałek, 12 lutego 2018, 12:31

Re: zamienniki do drukarki

Postprzez sandersania » środa, 14 marca 2018, 08:05

ja staram się kupować raczej oryginalne części do mojej drukarki. Ostatnio znalazłam w promocji tonery do drukarek hp. Oryginalne tonery drukują dużo dłużej od zamienników.
sandersania
 
Posty: 17
Dołączył(a): środa, 14 marca 2018, 07:59

Re: zamienniki do drukarki

Postprzez MarekTr » poniedziałek, 17 września 2018, 07:35

Ja też staram się używać oryginalnych tonerów przynajmniej w domu, bo w pracy to nie mam wpływu na to co jest zamawiane. Ja posiadam drukarkę marki Kyocera dlatego tonery zamawiam z tej strony https://kyocera24.pl/tonery, a wolę zapłacić za coś więcej, ale mieć pewność wysokiej jakości. Poza tym jak ktoś nie drukuje strasznie dużo to są bardzo wydajne takie tonery.
MarekTr
 
Posty: 156
Dołączył(a): czwartek, 30 sierpnia 2018, 17:27

Re: zamienniki do drukarki

Postprzez artemida » środa, 30 stycznia 2019, 10:34

ja już tak długo na actisach drukuję i nie mam z nimi żadnych problemów, wydajne, całkiem spoko jakość i kosztują grosze, ostatnio do mojej drukarki kupiłam za 6 zł gdzie oryginał kosztuje 10 razy tyle
artemida
 
Posty: 199
Dołączył(a): poniedziałek, 23 października 2017, 07:36

Re: zamienniki do drukarki

Postprzez Emil99 » piątek, 12 kwietnia 2019, 05:22

Wiesz co jeżeli chodzi o zamienniki to ja kupuję je wyłącznie w sklepie https://dobretonery.pl/ który zdecydowanie mogę polecić jeżeli chodzi o szerokość oferty, jakość produktów i do tego praktycznie wszystko co jest potrzebne do wyposażeni biura w artykuły oraz zamienniki do drukarek. Mają do tego bardzo dobre ceny więc warto czasami nawet jak jest promocja to zamówić je na zapas.
Emil99
 

Postprzez » piątek, 12 kwietnia 2019, 05:22

 

Następna strona

Powrót do PC

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość