Pożyczki pozabankowe

Re: Pożyczki pozabankowe

Postprzez arkoska89 » wtorek, 9 października 2018, 13:01

Dla najbardziej zadłużonych wyjściem będzie pożyczka pozabankowa bez rejestrów . W taki sposób można się uwolnić od chwilówek. rozłożeć je na dłuższy okres i niższą rate.
arkoska89
 
Posty: 49
Dołączył(a): poniedziałek, 23 października 2017, 20:31

Postprzez » wtorek, 9 października 2018, 13:01

 

Re: Pożyczki pozabankowe

Postprzez filip45 » środa, 24 października 2018, 21:04

Często takie różne pożyczki zaciąga się wtedy gdy nie mamy możliwości już innych bo mamy długi w banku. Warto jednak zerknąć jeszcze na propozycje Rapida Money , gdzie myślę,że znajdzie się dla Ciebie propozycja bardziej rozsądna, na lepszych zasadach.
filip45
 

Re: Pożyczki pozabankowe

Postprzez tobiaszjablonski » wtorek, 6 listopada 2018, 07:49

a zastanawiałeś się nad skorzystanie z profesjonalnego doradztwa finansowego? Jeśli nie, to polecam się nad tym zastanowić, wejdź na stronę http://eksperci-wrzesnia.pl/oferta/ i poczytaj co nie co w tym temacie. Myślę, że powinieneś być zadowolony.
tobiaszjablonski
 
Posty: 5
Dołączył(a): poniedziałek, 17 września 2018, 09:48

Re: Pożyczki pozabankowe

Postprzez Ajka9090 » wtorek, 6 listopada 2018, 20:50

Dla tych co nie są w bazach dla dłużników to mogę doradzić https://www.moneyman.pl/ . Ogólnie łatwo dostać pożyczkę, ale jednak bazy sprawdzają. No i warto skorzystać z pierwszej darmowej pożyczki.
Ajka9090
 
Posty: 432
Dołączył(a): niedziela, 26 lutego 2017, 17:18

Re: Pożyczki pozabankowe

Postprzez oewonga » środa, 7 listopada 2018, 14:35

Witam! Mylik, dziękuję za wspomnienie o ofercie naszej pożyczki. Jesteśmy wielokrotnie nagradzaną firmą z branży internetowych usług finansowych. Obecnie prowadzimy działalność w kilku krajach. Działamy w oparciu o zasady:
- Przejrzystości - informujemy o wszystkich kosztach i warunkach korzystania z naszej oferty
- Elastyczności - dostosowujemy naszą ofertę do indywidualnych potrzeb naszych Klientów
- Komfortu - korzystanie z naszych produktów jest proste i wygodne. Nasza oferta jest dostępna online, bez konieczności wychodzenia z domu.

Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100 lub skorzystania z chata na wonga.pl/live_chat?utm_source=dobreforum.

W razie pytań jestem do dyspozycji
Tomasz | Ekspert wonga.com

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.
oewonga
 
Posty: 11
Dołączył(a): niedziela, 30 września 2018, 17:50

Re: Pożyczki pozabankowe

Postprzez Asiula » poniedziałek, 10 grudnia 2018, 11:51

Trzeba się mocno zastanowić, zanim skorzysta się z takiej pożyczki pozabankowej. Moja znajoma wzięła taką, ponieważ potrzebowała bardzo pieniędzy dla firmy. Niestety przeliczyła się, bo nie doczytała warunków umowy. Okazało się, że koszty są bardzo wysokie i nie wiadomo czy nie będzie miała problemów ze spłacaniem. Definicja pożyczek pozabankowych dla firm bardzo ciekawie jest tutaj wyjaśniona https://paniala.pl/wiedza/pozyczki-poza ... -dla-firm/ .
Asiula
 
Posty: 44
Dołączył(a): sobota, 17 listopada 2018, 11:46

Re: Pożyczki pozabankowe

Postprzez mrobert15 » wtorek, 11 grudnia 2018, 19:27

Pożyczki pozabankowe (poza pierwszymi oferowanymi często za darmo) to rozwiązanie bardzo drogie i na krótki czas. Zdecydowanie tańszym pomysłem jest rozejrzenie się za standardowym kredytem gotówkowym z normalnym banku. Można przejrzeć rankingi i powysyłać wnioski przez Internet. Chwilówki to naprawdę droga sprawa.
Blog o gospodarce, finansach i bankach. Porównania ofert bankowych np. ranking kredytów gotówkowych, oszczędzanie, lokaty bankowe i inne inwestycje. Najlepsze konta osobiste.
mrobert15
 
Posty: 5
Dołączył(a): niedziela, 18 lutego 2018, 20:55
Lokalizacja: Wrocław

Re: Pożyczki pozabankowe

Postprzez latawiec biały » wtorek, 11 grudnia 2018, 20:21

Ja od takich pożyczek raczej trzymałbym się z daleka
latawiec biały
 
Posty: 828
Dołączył(a): sobota, 24 czerwca 2017, 18:28

Re: Pożyczki pozabankowe

Postprzez Tomasz33 » poniedziałek, 31 grudnia 2018, 18:06

Jak planujecie pożyczkę to warto przeczytać ten artykuł http://di.com.pl/concashpl-opinie-klien ... arto-58617 Jest bardzo rzetelny. Są tu wymienione chyba wszystkie pożyczki dostępne na rynku. Dobrze opisane i przeanalizowane.
Tomasz33
 
Posty: 886
Dołączył(a): środa, 13 grudnia 2017, 16:54

Re: Pożyczki pozabankowe

Postprzez Wilsi » czwartek, 10 stycznia 2019, 21:48

Cześć wszystkim. Przychodzę z pytaniem na temat pożyczki w wonga. Szczerze nie brałam jeszcze nigdy takiej pożyczki i zastanawiam się, jak długo trzeba czekać na przyznanie pieniędzy?
Wilsi
 

Postprzez » czwartek, 10 stycznia 2019, 21:48

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Banki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości