Dziecko w przedszkolu

Re: Dziecko w przedszkolu

Postprzez wybitnie1996 » poniedziałek, 10 września 2018, 13:12

Ja już tęsknię za przedszkolnymi latami moich dzieciaków. Teraz to ciągła bieganina, trzeba zadbać o wyprawkę, a tu jeszcze zajęcia dodatkowe i ruchowe... Istny młyn! Moja córa, która jest w 4. klasie zażyczyła sobie na powrót do szkoły oryginalne gadżety. Cóż było począć - bez wizyty w supermarkecie się nie obyło...
wybitnie1996
 
Posty: 3
Dołączył(a): wtorek, 14 sierpnia 2018, 07:27

Postprzez » poniedziałek, 10 września 2018, 13:12

 

Re: Dziecko w przedszkolu

Postprzez joanna3 » środa, 12 września 2018, 11:17

Myslicie juz o wyborze szkoly? My tez wlasnie zdecydowalismy sie na Niepubliczna Szkołe Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie. Jestesmy zadowoleni. Ucza tu dobrzy nauczyciele. Widac, ze dzieci chetnie chodza do szkoly. Jednak wybor szkoly jest wazny.
joanna3
 
Posty: 137
Dołączył(a): piątek, 24 listopada 2017, 13:27

Re: Dziecko w przedszkolu

Postprzez Chip » wtorek, 18 września 2018, 15:40

Przedszkole to zawsze czas kiedy dzieci więcej chorują i pojawiają się jakieś nowe problemy, ale z drugiej strony to świetna sprawa, dużo się tam nauczą i w szkole jest łatwiej :)
Chip
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek, 18 września 2018, 15:35

Re: Dziecko w przedszkolu

Postprzez Gość » piątek, 21 września 2018, 08:30

No to prawda, w przedszkolach dzieci chorują sporo, jedno przyniesie zarazki i zaraz pół grupy kaszle, kicha... U nas właśnie dlatego wprowadzono ozonowanie i co pewien czas przyjeżdża ekipa ozonująca z Airozone. To usuwa zarazki i oczyszcza powietrze, ja zauważyłam, że córka mniej już choruje, więc wychodzi na to, że działa :)
Gość
 

Re: Dziecko w przedszkolu

Postprzez Kurka » wtorek, 9 października 2018, 23:24

Integracja dziecka w środowisku przedszkolnym to równie ważny temat jak chorowanie dzieci zaczynających karierę przedszkolną. Ciekawe i bardzo skuteczne zabawy integracyjne oparte na muzyce proponowanej przez autorkę artykułu z portalu epedagogika.pl https://epedagogika.pl/profilaktyka-i-wychowanie/wprowadzanie-dzieci-w-srodowisko-przedszkolne-za-pomoca-muzyki-1921.html
Kurka
 
Posty: 26
Dołączył(a): wtorek, 9 października 2018, 23:03

Re: Dziecko w przedszkolu

Postprzez Gość » niedziela, 4 listopada 2018, 17:41

w naszym przedszkolu też ozonują. zaczął się seozn chorobowy i już połowa dzieciaków chora. ma przyjechać w tym tygodniu ekipa ozonująca, w naszym przypadku to też Airozone będzie. już kiedyś byli i wtedy pamięam że powietrze takie fajniejsze było i dzieciaki mniej chorowały ;)
Gość
 

Re: Dziecko w przedszkolu

Postprzez Pawelkoo » środa, 7 listopada 2018, 13:17

Teraz najtrudniejsza pora gdy mamy dzieci w przedszkolu - fala przeziębień. Jedno dziecko w grupie złapie lekkie przeziębienie i dalej to efekt domina. A wiadomo, że za jednym przeziębieniem jest już blisko do kolejnego. Na szczęście znalazłem ostatnio ciekawe porady na stronie https://blog-dziecka.pl/ dzięki którym liczę, że uda mi się ograniczyć ryzyko zachorowania.
Pawelkoo
 
Posty: 4
Dołączył(a): wtorek, 6 listopada 2018, 11:33

Re: Dziecko w przedszkolu

Postprzez Gość » czwartek, 22 listopada 2018, 10:16

Gość napisał(a):w naszym przedszkolu też ozonują. zaczął się seozn chorobowy i już połowa dzieciaków chora. ma przyjechać w tym tygodniu ekipa ozonująca, w naszym przypadku to też Airozone będzie. już kiedyś byli i wtedy pamiętam że powietrze takie fajniejsze było i dzieciaki mniej chorowały ;)



W naszym przedszkolu są regularnie co kilka miesięcy. Dzieciaki chorują o wiele mniej, przy tylu maluchach w jednym miejscu to w sumie konieczność jest, bo zarazki sobie skaczą jak na trampolinie...
Gość
 

Re: Dziecko w przedszkolu

Postprzez rela » piątek, 7 grudnia 2018, 12:28

Wiadomo że dzieci które chodzą do przedszkola mogą chorować częściej bo łatwo się tam zarażają od innych dzieci, dlatego jeśli nawet trafi się leczenie antybiotykami koniecznie pamiętaj o stosowaniu multilac baby żeby wspomagać florę jelitową zniszczoną antybiotykami
rela
 

Re: Dziecko w przedszkolu

Postprzez edna2 » piątek, 21 grudnia 2018, 12:33

Teraz bardzo trudno znaleźć jakieś przedszkole, w którym nauczyciele dbali o prawidłowy rozwój swojego dziecka... My z mężem oprócz przedszkola dla naszego malucha zadbaliśmy o terapie w http://sensorea.pl/ dla niego, aby mógł po prostu pod okiem doświadczonego psychologa prawidłowo się rozwijać, bo my pomimo zaczytania i doświadczenia nie mamy aż takiej wiedzy...
edna2
 
Posty: 4
Dołączył(a): piątek, 21 grudnia 2018, 12:28

Postprzez » piątek, 21 grudnia 2018, 12:33

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dzieci

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron