Malowanie paznokci

Malowanie paznokci

Postprzez kimas » piątek, 8 czerwca 2018, 15:27

Póki co malowanie paznokci było moim hobby. Od jakiegoś czasu maluję też paznokcie swoim koleżankom. Pomyślałam, że mogłabym zapisać się na jakiś kurs w tym zakresie, by rozszerzyć swoją działalność. Polecicie jakieś szkolenie?
kimas
 
Posty: 103
Dołączył(a): środa, 28 lutego 2018, 20:41

Postprzez » piątek, 8 czerwca 2018, 15:27

 

Re: Malowanie paznokci

Postprzez milka » środa, 20 czerwca 2018, 04:57

Poszukaj sobie materiałów online, w sieci jest pełno filmików czy poradników. Ja się na przykład z tego poradnika: http://www.magazynvip.pl/zrobic-manicure-hybrydowy/ nauczyłam jak samodzielnie robić manicure hybrydowy.
milka
 
Posty: 305
Dołączył(a): piątek, 4 grudnia 2015, 09:31

Re: Malowanie paznokci

Postprzez gabi4 » piątek, 22 czerwca 2018, 10:17

Jest mnóstwo dostępnych szkoleń, które też mają różne ceny. Ja to właściwie szukam kogoś, kto właśnie ładnie by pomalował moje paznokcie. Nie znam się na tym, nie wiem jaką metodą bym chciała.. Ale dopiero co jestem po leczeniu, ponieważ miałam wrastający paznokieć który na szczęście już jest prawie wyleczony dzięki http://foot-med.pl/zabiegi-podologiczne ... -leczenie/. Jestem im bardzo wdzięczna za tak szybkie i sprawne leczenie.
gabi4
 
Posty: 331
Dołączył(a): wtorek, 21 marca 2017, 13:14

Re: Malowanie paznokci

Postprzez sloneczna » piątek, 3 sierpnia 2018, 07:46

Jak robicie manicure w domu to używacie pilnika i wycinarki do skórek czy frezarki do manicure? Zastanawiam się nad zakupem tego sprzętu, bo słyszałam, ze znacznie ułatwia cały rytuał przygotowywania płytki i malowania paznokci. Chętnie poznam też Wasze opinie. Obawiam się samych początków, zanim nie opanuję urządzenia. Jak macie jakieś doświadczenia to podzielcie się :)
sloneczna
 
Posty: 3
Dołączył(a): piątek, 3 sierpnia 2018, 07:36

Re: Malowanie paznokci

Postprzez Cyprek » niedziela, 12 sierpnia 2018, 19:20

Frezarki? :D Czego oni to jeszcze nie wymyślą, do tej pory jedynie to frezarka mi się kojarzyła z obróbką drewna...
Cyprek
 
Posty: 1
Dołączył(a): niedziela, 12 sierpnia 2018, 19:17

Re: Malowanie paznokci

Postprzez Trinity67 » środa, 19 września 2018, 17:23

Myślę, że to dobry pomysł bo obecnie manicure hybrydowy stał sie bardzo popularny i praktycznie co druga dziewczyna ma tak zrobione paznokcie. Tylko trzeba oczywiście udać się do kogoś kto posiada pewną renomę (np. manicure hybrydowy warszawa), żeby mieć pewność, że paznokcie będą nie tylko ładnie umalowane, ale i lakiery długo się utrzyma. Sama jestem zwolenniczką tego typu manicuru ponieważ dzięki temu nie trzeba co kilka dni zmywać i malować paznokci od nowa.
Trinity67
 
Posty: 65
Dołączył(a): sobota, 23 grudnia 2017, 20:47

Re: Malowanie paznokci

Postprzez mmmara » poniedziałek, 24 września 2018, 13:44

Ja nigdy nie umiałam malować paznokci i zawsze bardzo ciężko mi to szło. Teraz najwygodniej mi jest umawiać się do kosmetyczki i jeżdżę do niej co 3 tygodnie na zmianę paznokci.
mmmara
 
Posty: 6
Dołączył(a): poniedziałek, 24 września 2018, 13:36

Re: Malowanie paznokci

Postprzez mirabelka » poniedziałek, 22 października 2018, 08:46

Fajnie, że chcesz rozwijać swoją pasję. Takie kursy bardzo pomagają w tym zawodzie. Nauczysz się nie tylko pracy z różnymi materiałami, ale także zdobień - a wiele klientek lubi kiedy stylistka potrafi zrobić coś fajnego na paznokciach. Mi bardzo podoba się efekt holo na paznokciach i dziewczyna, do której chodzę teraz na paznokcie, robi to świetnie.
mirabelka
 

Re: Malowanie paznokci

Postprzez frida » środa, 24 października 2018, 19:36

Ja jakoś nigdy nie lubiłam sama malować sobie paznokci, więc zazwyczaj wybieram się po prostu do kosmetyczki.
frida
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa, 24 października 2018, 19:34

Re: Malowanie paznokci

Postprzez Sigrid » poniedziałek, 29 października 2018, 09:57

Jest wiele salonów, które przyjmują na płatny staż stażystki. Zainteresuj się w tym temacie.
Sigrid
 
Posty: 4
Dołączył(a): poniedziałek, 29 października 2018, 09:53

Postprzez » poniedziałek, 29 października 2018, 09:57

 

Następna strona

Powrót do Hobby

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość