sklep on-line

sklep on-line

Postprzez marla » poniedziałek, 1 października 2018, 17:40

Kobietki, może wy polecicie jakiś fajny, modny sklep on-line. Nie mogę znaleźć nic sensownego i w przystępnych cenach. Od razu podkreślam, że tania chińszczyzna mnie nie interesuje.
marla

Postprzez » poniedziałek, 1 października 2018, 17:40

Postprzez buziak_06 » wtorek, 2 października 2018, 12:05

Ja niestety w tej kwestii nic nie polecę bo rzadko kupuję ubrania przez Internet. Wolę przed zakupem dotknąć i przymierzyć. Z resztą u mnie ciężko jest trafić z rozmiarem a nie chce mi się potem bawić w odsyłanie...;)
buziak_06

Re: sklep

Postprzez k4j4ber3 » czwartek, 4 października 2018, 11:39

Polecam sklep Bertoni. Polski producent nie żadna chińszczyzna.
k4j4ber3

Postprzez boguśka » czwartek, 18 października 2018, 07:46

mogę Ci polecić sklep, w którym kupuję parasole. Nazywa się właśnie Parasol i póki co wszytkie modele, które tam kupiłam działają tak samo jak pierwszego dnia
boguśka

Postprzez angelaosiej » poniedziałek, 22 października 2018, 16:19

Od siebie mogę polecić niedawno odkryty przez mnie i koleżankę sklep z obuwiem damskim https://ideal-shoes.pl. Bardzo fajny sklep z ciekawą kolekcją, można tam znaleźć bardzo fajne buty. Sama już znalazłam dla siebie fajne botki na jesień i gorąco polecam sprawdzić ich kolekcję bo na prawdę warto. Jakość jest świetna, a buty bardzo wygodne. Myślę, że panie które tam zajrzą bez problemu znajdą coś dal siebie. Temu warto sprawdzić.
angelaosiej

Re: sklep on-line

Postprzez Tereska087 » czwartek, 25 października 2018, 19:15

Skoro już o obuwiu mowa, to oprócz namiaru na sam sklep, warto też wiedzieć gdzie można zakupić niedrogo dobre akcesoria do czyszczenia i pielęgnacji obuwia - https://multirenowacja.pl/category/akcesoria-prawidla. Tym bardziej, że obecnie mamy już taką porę roku, gdzie buty bez odpowiedniej impregnacji mogą się bardzo szybko zniszczyć i już nie wyglądać tak dobrze. Szczególnie szkoda by było butów ze skóry...
Tereska087

Postprzez beciaja » wtorek, 30 października 2018, 13:03

Ja mam ulubiony sklep z butami https://www.czasnabuty.pl/ Tu znajduję buty nie tylko dla siebie, ale i całej rodziny. Ceny są bardzo niskie, często promocje, wybór bardzo duży wzorów i kolorów.
beciaja

Postprzez zania12 » piątek, 9 listopada 2018, 08:39

Ale co Cię dokładnie interesuje? I dla jakiej okazji? Coś na co dzień czy coś eleganckiego?
zania12

Postprzez Radka2 » niedziela, 18 listopada 2018, 16:49

W sieci jest naprawdę dużo sklepów, w których można kupić dobrej jakości ubrania oraz buty i wcale nie trzeba za to płacić majątku. Jeśli przykładowo szukasz jakieś ciepłej kurtki na zimę, to polecam zajrzeć na stronę https://born2be.pl/odziez-damska/kurtki. Wybór mają tam bardzo szeroki, jest wiele dostępnych rozmiarów, ciuchy są naprawdę dobrej jakości, z dobrych gatunkowo materiałów, a cenowo wypadają bardzo atrakcyjnie :) Jestem przekonana, że coś tam dla siebie wybierzesz :)
Radka2

Postprzez Gość » wtorek, 20 listopada 2018, 08:33

Zależy czego potrzebujesz. Ja mogę polecić sklep Karibu, jak szukasz np porządnej kurtki czy płaszcza albo dodatków na zimę, ciepłych szalików itd to na pewno coś dobrego znajdziesz, ja swoją parkę noszę drugi rok i wygląda jak nowa nadal :)
Gość

Postprzez » wtorek, 20 listopada 2018, 08:33

Następna strona

Powrót do Moda