Bezpieczne kosmetyki do kobiecej twarzy

Re: Bezpieczne kosmetyki do kobiecej twarzy

Postprzez azjatka » czwartek, 18 października 2018, 06:36

Najbezpieczniejsze są bez wątpienia te naturalne, ja od jakiegoś czasu wybieram kosmetyki azjatyckie, które powstają na bazie naturalnych ekstraktów roślinnych i olejów i jestem bardzo zadowolona. Żadnych podrażnień, czy alergii. Moim hitem jest maseczka Lush Magnaminty - z jej pomocą udało mi się pozbyć męczących wyprysków na twarzy i plecach.
azjatka
 
Posty: 4
Dołączył(a): piątek, 5 października 2018, 11:59

Postprzez » czwartek, 18 października 2018, 06:36

 

Re: Bezpieczne kosmetyki do kobiecej twarzy

Postprzez monites » czwartek, 18 października 2018, 14:07

Ja używam głównie naturalnych kosmetyków, twarz mi za to dziękuje :)
monites
 
Posty: 4
Dołączył(a): czwartek, 18 października 2018, 14:06

Re: Bezpieczne kosmetyki do kobiecej twarzy

Postprzez BasiaOO » czwartek, 25 października 2018, 12:27

Ja staram się przede wszystkim patrzeć na jakość i skład danych kosmetyków. Im bardziej naturalne tym bardziej skuteczne a przy tym bezpieczne dla każdego rodzaju skóry. Od jakiegoś czasu używam produktów marki Monduniq http://www.monduniq.pl/pl. Warto rozejrzeć się w okolicy czy są salony kosmetyczne, które z nimi współpracują bo te kosmetyki można dostać tylko w takich miejscach. Ale warto bo działają i to stosunkowo szybko :)
BasiaOO
 

Re: Bezpieczne kosmetyki do kobiecej twarzy

Postprzez derek » piątek, 26 października 2018, 07:43

Jakie kosmetyki lubicie najbardziej? Ja stawiam na markę sylveco. Odkryłam ją dopiero niedawno ale z miejsca jej zaufałam – przynosi spodziewane efekty, nie uczula ani nie podrażnia. Plusem jest również to, że produkty wykonywane są z naturalnych roślinnych składników. Jestem oczarowana rezultatami stosowania i wszystkim Wam z całego serca polecam :)
derek
 
Posty: 4
Dołączył(a): piątek, 19 października 2018, 19:33

Re: Bezpieczne kosmetyki do kobiecej twarzy

Postprzez motorowka » piątek, 26 października 2018, 19:19

ja ostatnio dość często używam kremu pod oczy remescar na cienie i worki pod oczami. Odkąd pamiętam moje cienie były okropnie widoczne, a teraz ? Wystarczy jedna aplikacja remescar i okolice pod oczami sa przepiękne.
motorowka
 
Posty: 43
Dołączył(a): czwartek, 23 lutego 2017, 21:01

Re: Bezpieczne kosmetyki do kobiecej twarzy

Postprzez AlexandraPol » poniedziałek, 29 października 2018, 18:34

Każda z nas ma inny rodzaj skóry. Moja jest niestety tłusta.. chciałabym posiadać odpowiednie kosmetyki.
AlexandraPol
 
Posty: 4
Dołączył(a): poniedziałek, 29 października 2018, 18:30

Re: Bezpieczne kosmetyki do kobiecej twarzy

Postprzez mirabelka » wtorek, 30 października 2018, 08:42

Myślę, że jak chcecie kupić coś łagodnego do swojej twarzy to najlepiej sprawdzą się w tym przypadku naturalne kosmetyki, które nie zawierają szkodliwych chemikaliów w sobie. Takie kosmetyki znajdziecie przykładowo na stronie https://malahit.pl/ . Niedawno nawet zamówiłam sobie tam naturalny kwas hialuronowy i jestem bardzo zadowolona, ponieważ moja cera jest efektywnie teraz odżywiona.
mirabelka
 

Re: Bezpieczne kosmetyki do kobiecej twarzy

Postprzez Talei46 » poniedziałek, 19 listopada 2018, 14:19

Zabiegi z henną wykonuję tylko u kosmetyczki.

__

adwokat rozwodowy
Talei46
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek, 19 listopada 2018, 13:40

Re: Bezpieczne kosmetyki do kobiecej twarzy

Postprzez milka » czwartek, 18 kwietnia 2019, 08:18

Co do innych kosmetyków, niż te do twarzy, to jakie lakiery hybrydowe do paznokci używacie? Myślałam żeby wypróbować lakiery hybrydowe Semilac. Z tego co widzę to mają całkiem dobre opinie.
milka
 
Posty: 305
Dołączył(a): piątek, 4 grudnia 2015, 09:31

Re: Bezpieczne kosmetyki do kobiecej twarzy

Postprzez Gość » wtorek, 23 kwietnia 2019, 21:08

warto stosowac kosmetyki pochodzenia naturalnego jak np essenz https://essenz.pl/ . Preparaty z tej firmy powstaja na bazie konopii siewnej, ktora ma niesamowite wlasciwosci pielegnujace i nawilzajace nawet najbardziej suchą i podraznioną skórę.
Gość
 

Postprzez » wtorek, 23 kwietnia 2019, 21:08

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wolna amerykanka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron