Jaki fotelik dla dziecka ?

Re: Jaki fotelik dla dziecka ?

Postprzez jenny334 » wtorek, 30 października 2018, 14:34

marla napisał(a):My mamy i fotelik i Smart Kid Belt. Przydaje się w awaryjnych sytuacjach. Ogromy pluz, ze można ten adapter zmieścić do torebki. Szkoda że nie da sie poskładać fotelika, bo niestety nie zawsze wszędzie można go ze sobą zabrać.


A co to za urządzenie ten smart kid belt?
jenny334
 
Posty: 4
Dołączył(a): wtorek, 30 października 2018, 13:34

Postprzez » wtorek, 30 października 2018, 14:34

 

Re: Jaki fotelik dla dziecka ?

Postprzez kania2 » środa, 31 października 2018, 11:38

jenny334 napisał(a):
marla napisał(a):My mamy i fotelik i Smart Kid Belt. Przydaje się w awaryjnych sytuacjach. Ogromy pluz, ze można ten adapter zmieścić do torebki. Szkoda że nie da sie poskładać fotelika, bo niestety nie zawsze wszędzie można go ze sobą zabrać.


A co to za urządzenie ten smart kid belt?


Dołączam się do pytania :)
kania2
 
Posty: 6
Dołączył(a): środa, 31 października 2018, 09:50

Re: Jaki fotelik dla dziecka ?

Postprzez zosiawerek » piątek, 9 listopada 2018, 11:23

kania2 napisał(a):
jenny334 napisał(a):
marla napisał(a):My mamy i fotelik i Smart Kid Belt. Przydaje się w awaryjnych sytuacjach. Ogromy pluz, ze można ten adapter zmieścić do torebki. Szkoda że nie da sie poskładać fotelika, bo niestety nie zawsze wszędzie można go ze sobą zabrać.


A co to za urządzenie ten smart kid belt?


Dołączam się do pytania :)


Mam smart kidbelta. Jest to mały adapter, jakby regulator, do pasów samochodowych. Faktycznie jest bardzo malutki i można z niego korzystać w taksówkach czy autobusach. Dodatkowy plus dla mnie że jest uniwersalny i można z niego korzystać dla dzieci od lat pięciu do dwunastu.
zosiawerek
 
Posty: 5
Dołączył(a): piątek, 9 listopada 2018, 11:10

Re: Jaki fotelik dla dziecka ?

Postprzez trutenko » piątek, 9 listopada 2018, 17:08

No dobra, ale po co kupować fotelik... ? Znacznie ważniejszy jest odpowiedni dobór nosidełka dla dziecka. Najlepiej po prostu weź sobie wejdź na stronę https://tulisie.pl/nosidelka-dla-dzieci/tula i tam trochę poczytaj o tym jak to powinno wyglądać :)
trutenko
 
Posty: 4
Dołączył(a): piątek, 9 listopada 2018, 17:01

Re: Jaki fotelik dla dziecka ?

Postprzez Daria » poniedziałek, 12 listopada 2018, 17:24

Smart Kid Belt świetnie się sprawdzi gdyż jest mały poręczny i łatwy w użytkowaniu. Posiada atesty i homologację i znakomicie wypadł na testach bezpieczeństwa. Wiedząc o jego walorach świadomie dokonałam zakupu i muszę przyznać, że w awaryjnych sytuacjach jak nieplanowany odbiór chorego dziecka z przedszkola przez dziadków jest niezastąpiony.
Daria
 

Re: Jaki fotelik dla dziecka ?

Postprzez kania2 » wtorek, 13 listopada 2018, 14:02

zosiawerek napisał(a):
Mam smart kidbelta. Jest to mały adapter, jakby regulator, do pasów samochodowych. Faktycznie jest bardzo malutki i można z niego korzystać w taksówkach czy autobusach. Dodatkowy plus dla mnie że jest uniwersalny i można z niego korzystać dla dzieci od lat pięciu do dwunastu.


A musi być i fotelik i adapter czy wystarczy adapter? Nie dostaje się za to mandatu?
kania2
 
Posty: 6
Dołączył(a): środa, 31 października 2018, 09:50

Re: Jaki fotelik dla dziecka ?

Postprzez zosiawerek » środa, 14 listopada 2018, 13:58

Sam adapter wystarczy i jest to normalnie uznawane przez policję. Nie ma obaw przed mandatem. Dobrze zapniesz i już jest wszystko ok :)
zosiawerek
 
Posty: 5
Dołączył(a): piątek, 9 listopada 2018, 11:10

Re: Jaki fotelik dla dziecka ?

Postprzez alex159 » czwartek, 15 listopada 2018, 13:50

Najmłodszy jeździ w foteliku ale starszemu kupiliśmy już takie adaptery na pas https://smartkidbelt.com/pl/ . Idealnie się też sprawdzają jak co sobotę jeździ na zajęcia dodatkowe. Wtedy jeździmy na zmianę z rodzicami i dzieciaczki nam sie w 3 mieszcza z tyłu. Dzięki czemu każdy rodzic jeździ tylko raz w miesiącu.
alex159
 

Re: Jaki fotelik dla dziecka ?

Postprzez kordka » sobota, 17 listopada 2018, 15:35

Ja nie znam niestety tej firmy, o której wspominacie. Ale wiecie co? widziałam fotelik 9-36 w sklepie internetowym Nodik. Wiem, że ciężko jest kupić foteliki właśnie w tym przedziale wagowym dla dzieci, więc ta oferta tym bardziej powinna was zainteresować.
kordka
 
Posty: 117
Dołączył(a): wtorek, 24 października 2017, 20:21

Re: Jaki fotelik dla dziecka ?

Postprzez zosiawerek » poniedziałek, 19 listopada 2018, 14:08

alex159 napisał(a):Najmłodszy jeździ w foteliku ale starszemu kupiliśmy już takie adaptery na pas https://smartkidbelt.com/pl/ . Idealnie się też sprawdzają jak co sobotę jeździ na zajęcia dodatkowe. Wtedy jeździmy na zmianę z rodzicami i dzieciaczki nam sie w 3 mieszcza z tyłu. Dzięki czemu każdy rodzic jeździ tylko raz w miesiącu.


No właśnie o to urządzenie mi chodziło :D U mnie też się sprawdza super.
zosiawerek
 
Posty: 5
Dołączył(a): piątek, 9 listopada 2018, 11:10

Postprzez » poniedziałek, 19 listopada 2018, 14:08

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Hobby

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron