Sprawdzenie samochodu przed zakupem

Re: Sprawdzenie samochodu przed zakupem

Postprzez Mylik » sobota, 16 grudnia 2017, 17:05

Czesto jest tak, ze przednia szyba jest albo porysowana albo peknieta - wiadomo, trzeba ja naprawic lub wymienic - a to sa koszty. Mozna kupic auto z taka szyba i samemu zakupic szybe do wymiany np w sklepie https://szyby24.pl/pl/
- posiadaja wszelakie zamienniki bardzo dobre jakosciowo i sprobowac stargowac sie z 6-8 stowek z ceny auta. Jeszcze na tym zarobimy, bo szyba to koszt 200-400 zl:)
Mylik
 
Posty: 124
Dołączył(a): sobota, 16 grudnia 2017, 15:33

Postprzez » sobota, 16 grudnia 2017, 17:05

 

Re: Sprawdzenie samochodu przed zakupem

Postprzez mczay » wtorek, 31 lipca 2018, 18:41

Kiedyś powiedziałabym, że warto byłoby go sprawdzić również pod względem czystości (szczególnie w środku), jednak teraz od kiedy wiem o istnieniu myjni samochodowej Autocleanika, wiem że to nie jest takie istotne. Najlepsze czyszczenie skórzanej tapicerki samochodowej Warszawa można zastać właśnie tutaj. Dlatego nieistotne jest w jakim stanie czystości jest tapicerka, gdyż autocleanika dokonuje prania tapicerki samochodowej szybko i profesjonalnie.
mczay
 
Posty: 59
Dołączył(a): piątek, 6 lipca 2018, 10:24

Re: Sprawdzenie samochodu przed zakupem

Postprzez fabian44 » piątek, 3 sierpnia 2018, 09:32

Każdy samochód przed kupnem powinno się sto razy sprawdzić.Bo później jak wychodzi wada to jest bardzo duży problem.
fabian44
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek, 3 sierpnia 2018, 09:27

Re: Sprawdzenie samochodu przed zakupem

Postprzez Ewakuacja » piątek, 28 września 2018, 13:26

Jeżeli zdecydujesz się na zakup nowego auta, to nie będzie czego sprawdzać, bo wszystko jest w idealnym stanie, bezpieczne i komfortowe. Na pewno zainteresuje Cię nowa Mazda 3 https://www.mazda.pl/modele/mazda3-ipm-fastback/ Sam zastanawiam się nad tym modelem, bo chcę zmienić samochód.
Ewakuacja
 
Posty: 327
Dołączył(a): poniedziałek, 1 maja 2017, 18:23

Re: Sprawdzenie samochodu przed zakupem

Postprzez Kieres » czwartek, 18 października 2018, 06:24

Ja sprawdzałem auto w serwisie Polmozbyt Legionowo, gdzie znaleźli kilka usterek, dzięki którym ostatecznie udalo mi się zejść nieco w dół z ceną.
Kieres
 
Posty: 446
Dołączył(a): czwartek, 27 kwietnia 2017, 07:43

Re: Sprawdzenie samochodu przed zakupem

Postprzez Krzysiek Majewski » wtorek, 13 listopada 2018, 13:12

W wielu przypadkach bez problemu powinien wystarczyć jakiś dobry mechanik, który dokładnie sprawdziłby auto i powiedział co i jak. Nawet jeśli coś będzie z autem nie tak, to nie ma się co przejmować. Na skupie https://katalizatorychrzanow.pl można sprzedać wiele używanych części za dość rozsądne pieniądze, przez co ewentualne straty wcale nie muszą być zbyt duże. ;)
Szukasz dobrej jakości mebli? Postaw na Select Meble.
Krzysiek Majewski
 
Posty: 271
Dołączył(a): środa, 25 stycznia 2017, 07:44
Lokalizacja: Kraków

Re: Sprawdzenie samochodu przed zakupem

Postprzez Abi Ubu » wtorek, 8 stycznia 2019, 15:10

Jeżeli kupujemy używany ciągnik siodłowy marki Mercedes, warto zainteresować się historią jego napraw. Blacharnia certyfikowana, działająca przy salonach w całym kraju wystawia po takich pracach Certyfikat Mercedes-Benz Repair™, który potwierdza, że naprawa powypadkowa samochodu została przeprowadzona zgodnie z naszymi rygorystycznymi normami. To wpływa przede wszystkim na bezpieczeństwo kierowcy!
Abi Ubu
 
Posty: 94
Dołączył(a): wtorek, 4 grudnia 2018, 12:31

Re: Sprawdzenie samochodu przed zakupem

Postprzez kopli » piątek, 18 stycznia 2019, 11:26

warto jest według mnie udać się do stacji diagnostyzcnej przed zakupem :)
kopli
 
Posty: 4
Dołączył(a): piątek, 18 stycznia 2019, 11:25

Re: Sprawdzenie samochodu przed zakupem

Postprzez wonka » środa, 17 kwietnia 2019, 08:29

no należy sprawdzić samochód bardzo dokładnie
wonka
 
Posty: 4
Dołączył(a): środa, 17 kwietnia 2019, 08:27

Re: Sprawdzenie samochodu przed zakupem

Postprzez duff231 » niedziela, 12 maja 2019, 13:22

By sprawdzic dobrze samochód musimy wiząc kogoś kto ze zdrowym rozsądkiem sprawdzi samochód. Są od tego też różne firmy. Jednak po zakupie wypadałoby wymienic np. filtry. Ja filtr kabinowy do e46 znalazłam na https://superparts.pl/denso-dcf016p-filtr-kabinowy-denso-dcf016p-cu6724-alpina-bmw/92907 .
duff231
 

Postprzez » niedziela, 12 maja 2019, 13:22

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Inne męskie sprawy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości