Oświetlenie w domu

Oświetlenie w domu

Postprzez jaśko_muzykant » czwartek, 26 lipca 2018, 10:46

Mam do was pytanie o oświetlenie. Lampy stojące czy sufitowe jako główne źródło światła? Nie mogę się zdecydować, bo wydaje mi się, że sufitowe są praktyczniejsze, ale tak mi się nie podobają, że wolałabym stojące. Czy kupowanie wyłącznie lamp stojących ma sens? Pomóżcie!
jaśko_muzykant
 

Postprzez » czwartek, 26 lipca 2018, 10:46

 

Re: Oświetlenie w domu

Postprzez zaroweczka » czwartek, 26 lipca 2018, 12:51

Według mnie oprawa halogenowa hermetyczna jest bardzo dobrym sposobem na energooszczędne oświetlenie. Sama wypróbowałam ją w łazience i jestem bardzo zadowolona z efektu końcowego.
zaroweczka
 
Posty: 5
Dołączył(a): czwartek, 26 lipca 2018, 12:45

Re: Oświetlenie w domu

Postprzez MotoM » wtorek, 31 lipca 2018, 10:24

Również tak uważam, że odpowiednia oprawa jak np. oprawa halogenowa sufitowa led gu10 w połączeniu z żarówką LED to nie tylko dobry dodatek dekoracyjny, ale także sposób za zmniejszenie rachunków za energie.
MotoM
 
Posty: 48
Dołączył(a): poniedziałek, 4 czerwca 2018, 10:38

Re: Oświetlenie w domu

Postprzez lampekmoc » czwartek, 2 sierpnia 2018, 11:39

A co powiesz na lampy w klasycznym stylu? Na przykład plafony Massive. Moja znajoma ma i mnie się to bardzo podoba
lampekmoc
 

Re: Oświetlenie w domu

Postprzez Psytka » środa, 8 sierpnia 2018, 11:51

Obecnie najbardziej opłaca się zainwestować w oświetlenie LED. To przede wszystkim bardzo energooszczędne oświetlenie a też jest proste w montażu. Jeśli zdecydujecie się na wykonanie takiego oświetlenia to będą potrzebne Wam odpowiednie elementy. Bardzo dobre akcesoria oraz części oferuje sklep MS Elektornik https://mselektronik.pl/zrodla-zasilania/zasilacze-led . U nich możecie kupić niezawodne zasilacze, które mogą pracować w różnych warunkach (np na zewnątrz czy w łazience).
Psytka
 
Posty: 470
Dołączył(a): niedziela, 19 listopada 2017, 12:39

Re: Oświetlenie w domu

Postprzez marcysia » środa, 29 sierpnia 2018, 09:11

hm, czyli mówicie, że trzeba przerzucić się na ledy. No dobra. Moja żarówka na białym kablu się ucieszy.
marcysia
 

Re: Oświetlenie w domu

Postprzez Silesja » czwartek, 30 sierpnia 2018, 20:23

A slyszeliscie o ospel? Oni mają spoko asortyment http://ospel.pl/pl tani ale porzadny i nie trzeba sie martwic o ciagle wymiany uszkodzonych czesci bo to sprzet niezawodny. Mozna zaufac ich wieloletniemu doswiadczeniu w branzy oswietleniowej
Silesja
 
Posty: 101
Dołączył(a): czwartek, 30 sierpnia 2018, 14:21

Re: Oświetlenie w domu

Postprzez Kisza » czwartek, 15 listopada 2018, 12:34

Jakby nie patrzeć, oświetlenie to jeden z najważniejszych elementów w naszym mieszkaniu. Szukając czegoś fajnego dla siebie, dobrym pomysłem będzie odwiedzenie sklepu szykownydom.com. Przy większych zakupach można otrzymać tam naprawdę duże rabaty, choć tak naprawdę ceny i tak są bardzo fajne, a wybór mamy tam ogromny:).
Kisza
 
Posty: 297
Dołączył(a): piątek, 11 sierpnia 2017, 11:32

Re: Oświetlenie w domu

Postprzez dariawaria » wtorek, 4 grudnia 2018, 23:09

osobiście ubóstwiam loft lampy, podobają mi się absolutnie w każdym wnętrzu fajnie,że teraz są modne i można dostać dużo ciekawych modeli :)
dariawaria
 
Posty: 410
Dołączył(a): sobota, 24 marca 2018, 11:51

Re: Oświetlenie w domu

Postprzez oświetleniowiec » wtorek, 11 grudnia 2018, 08:33

Ostatnio przeczytałem artykuł o tym, jak można zaoszczędzić na rachunkach używając żarówek LED i zastanawiam się nad ich zakupem. Moja znajoma poleciła mi żarówki LED energooszczędne ze sklepu AKB-Poland. Czy ktoś z Was używał tych żarówek i może je polecić?
oświetleniowiec
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek, 11 grudnia 2018, 08:31

Postprzez » wtorek, 11 grudnia 2018, 08:33

 

Następna strona

Powrót do Wnętrza

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości