Gdzie dostanę modne ubrania przez internet?

Re: Gdzie dostanę modne ubrania przez internet?

Postprzez Lejkt43 » czwartek, 27 września 2018, 10:24

Jak radzicie sobie z rozmiarówką?

__

klocki lego city
Lejkt43
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek, 27 września 2018, 10:12

Postprzez » czwartek, 27 września 2018, 10:24

 

Re: Gdzie dostanę modne ubrania przez internet?

Postprzez violatta » niedziela, 30 września 2018, 21:28

A to już zależy co kupuję, jak mam kupować buty to mierzę wkładkę i szukam po rozmiarze wkładki w cm, na przykład tutaj https://www.czasnabuty.pl/tra-pol-12849 ... -zima.html znalazłam bardzo ładne buty i szukam swojego rozmiatu własnie po długości wkładki w cm.
violatta
 
Posty: 265
Dołączył(a): poniedziałek, 13 listopada 2017, 17:20

Re: Gdzie dostanę modne ubrania przez internet?

Postprzez weronik6 » poniedziałek, 1 października 2018, 21:43

No błagam, takich stron jest na prawdę dużo :D

_________________
katowice pyrzowice taxi
weronik6
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek, 1 października 2018, 21:42

Re: Gdzie dostanę modne ubrania przez internet?

Postprzez Mati_Karko2 » wtorek, 2 października 2018, 09:16

W internecie to chyba nie ma większego problemu z dostaniem modnych ubrań. Ja raczej nie zwracam uwagi na to czy ubranie jest modne czy nie. Najważniejsze jest to, żeby taki ciuszek był wygodny, no i często odświeżany :)
Mati_Karko2
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek, 2 października 2018, 09:14

Re: Gdzie dostanę modne ubrania przez internet?

Postprzez Gość » piątek, 5 października 2018, 07:49

Sporo jest takich miejsc. Ja na przykład kupiłam futerko i bluzę z Karibu. Jestem zadowolona, bo są bardzo dobrej jakości, no a że wyglądają super... :D takie futrzane kamizelki są teraz bardzo modne i ciepłe, akurat na jesień i zimę :)
Gość
 

Re: Gdzie dostanę modne ubrania przez internet?

Postprzez kabulka » niedziela, 14 października 2018, 06:35

Zakupy w sieci maja tą przewagę, że buszować można po wyjątkowych butikach w sekundzie i szukać perełek, odpowiednich na daną okazję, albo na codzień, do pracy, na wyjście wielkie i małe czy weekendowe szaleństwa. Ja zwykle stawiam na rozwijające się biznesy. Jest taki butik https://octavilla.com - nie tylko same zakupy u nich to przyjemność, ale i rozmowy czy sama przesyłka zapakowana naprawdę pięknie. Zresztą opinie klientów to najlepsza dla nich reklama.
kabulka
 

Re: Gdzie dostanę modne ubrania przez internet?

Postprzez Magdula88 » środa, 12 grudnia 2018, 09:01

W sklepach z pewnością nie brakuje sklepów z ubraniami. Bez problemu dostaniecie wszystko co potrzebujecie w różnych stylach i za bardzo dobre ceny :) Pooglądajcie sobie też bardzo fajny sklep ze skarpetami http://fabrykaskarpet.pl Jeżeli stawiacie na ciekawe, niebanalne stylizacje i dodatki modowe to tam na pewno na takie traficie :)
Magdula88
 
Posty: 46
Dołączył(a): piątek, 28 kwietnia 2017, 23:36

Re: Gdzie dostanę modne ubrania przez internet?

Postprzez Śmietana » piątek, 28 grudnia 2018, 04:59

Jedyną wadą jest to, że nie można przymierzyć, ale w sumie to też nie problem, w końcu jest to przepisowe 2 tygodnie na odesłanie. Ja ostatnio odkryłam sklep Fasardi, bardzo spoko sklep. A sukienki wieczorowe i kombinezony damskie mają obłędne. Idealne na jakieś sylwestra https://www.fasardi.com/pl/odziez-damsk ... wieczorowe
Śmietana
 

Re: Gdzie dostanę modne ubrania przez internet?

Postprzez bassowa » czwartek, 3 stycznia 2019, 12:26

Ja swojemu facetowi, na święta, kupiłam kilka rzeczy z ombre.pl i śmiga teraz w swojej nowej kurtce :P może tam zajrzyj?
bassowa
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek, 3 stycznia 2019, 12:25

Re: Gdzie dostanę modne ubrania przez internet?

Postprzez paszaustal » piątek, 4 stycznia 2019, 22:46

Nie znam tej strony jeszcze...
paszaustal
 
Posty: 4
Dołączył(a): piątek, 4 stycznia 2019, 22:34

Postprzez » piątek, 4 stycznia 2019, 22:46

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wolna amerykanka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości