Pomysły na prezenty dla chłopca na gwiazdkę

Re: Pomysły na prezenty dla chłopca na gwiazdkę

Postprzez Roarrra » środa, 19 grudnia 2018, 10:45

Tu trzeba dopasować na pewno zabawkę do wieku dziecka. Na całe szczęście producenci znacznie ułatwiają wybór zabawek dla każdego dziecka. Na opakowaniach jest praktycznie zawsze wiek do jakiego dedykowana jest każda zabawka. Jeżeli maluszek ma do kilku lat to też wcale nie musicie kupować zabawek. Jest wiele przydatnych akcesoriów które świetnie zastąpią zabawki właśnie jako forma prezentu. Zobaczcie sobie propozycje od sklepu https://nodik.pl/posciel-i-wkladki-do-wozkow-c-123.html Bez problemu kupicie tam praktyczne akcesoria, a i również zabawki dla dzieci
Roarrra
 
Posty: 110
Dołączył(a): poniedziałek, 30 kwietnia 2018, 11:54

Postprzez » środa, 19 grudnia 2018, 10:45

 

Re: Pomysły na prezenty dla chłopca na gwiazdkę

Postprzez vio9 » czwartek, 20 grudnia 2018, 10:06

Przede wszystkim postaw na coś dającego rozwoj dzieku, a nie tylko przyjemnosc!! Jak dla mnie zabawki od nich : empis.pl wpisują się w ten schemat :mrgreen: dobra jakość i bardzo ciekawe, rozwijające pozycje. Jako mama dwójki dzieci i z zawodu logopeda, polecam :)
vio9
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek, 20 grudnia 2018, 10:04

Re: Pomysły na prezenty dla chłopca na gwiazdkę

Postprzez grzsiek » środa, 16 stycznia 2019, 08:22

Jak dla mnie super wyborem były zabawki, które nawiązywały do prawdziwych gadżetów, z których korzystają dorośli, czyli do laptopów, tabletów czy smartfonów. Przymierzam się właśnie do kupienia swojemu dziecku zabawkowego tabletu. W tym celu chyba wybiorę tablet zabawka - taniomania.pl, bo tam przy okazji znajdę go w najniższej cenie
grzsiek
 

Re: Pomysły na prezenty dla chłopca na gwiazdkę

Postprzez Kisza » środa, 16 stycznia 2019, 11:20

Tak sobie myślę, że personalizowane prezenty to świetny upominek nie tylko jeżeli chodzi o prezenty gwiazdkowe. Na pewno ciekawym rozwiązaniem mogą się okazać chociażby takie bajki www.elfibajka.pl . Jeszcze dzisiaj na elfi dostępna jest fajna promocja i bez wątpienia warto z niej skorzystać, tym bardziej, że nasza pociecha bez wątpienia będzie bardzo zaskoczona tego rodzaju bajeczką :).
Kisza
 
Posty: 297
Dołączył(a): piątek, 11 sierpnia 2017, 11:32

Re: Pomysły na prezenty dla chłopca na gwiazdkę

Postprzez monicx » piątek, 25 stycznia 2019, 08:54

Ja zazwyczaj po prostu pytam się co chcieliby dostać i to właśnie kupuje. Przynajmniej mam pewność, że będą zadowoleni z prezentów. Ostatnio chrześnica chciała dostać pufy takie dekoracyjne do swojego pokoju. Chwilę zajęło mi znalezienie takich, które byłyby ładne, wysokiej jakości i pasowały do jej pokoju. Ale ostatecznie wybrałam w sklepie internetowym Meblik piękne pufy style: https://www.meblik.pl/pufy-style/. Bardzo się ucieszyła i mówiła, że dokładnie takie chciała. Myślę, że taki sposób jest najlepszy. :)
monicx
 
Posty: 83
Dołączył(a): sobota, 31 marca 2018, 17:20

Re: Pomysły na prezenty dla chłopca na gwiazdkę

Postprzez krolszparagow » poniedziałek, 29 kwietnia 2019, 08:30

Od siebie polecam ci bardzo ciekawą ofertę na obozy zimowe, które ma firma Atas - https://www.atas.pl Nie są to jednak zwykłe wycieczki, ale kursy językowe, które dodatkowo podszkolą dzieciaki w komunikowaniu się w języku obcym. Co więcej, na takim wyjeździe przewidziane jest wiele atrakcji, dlatego myślę, że tego typu pomysł może być dobrym rozwiązaniem. Sama niedługo wysyłam swoje dzieci na tego typu wycieczkę, bo już nie raz były na czymś podobnym i za każdym razem wracały przeszczęśliwe.
krolszparagow
 
Posty: 145
Dołączył(a): wtorek, 29 stycznia 2019, 13:28

Re: Pomysły na prezenty dla chłopca na gwiazdkę

Postprzez ulunia » czwartek, 29 sierpnia 2019, 13:33

Dobrym pomysłem na każdą okazję jest prezent w postaci roweru. Jednak kupując rowerek nie zapominajmy o kasku. Dlatego proponuję wam ten artykuł https://portal.bikeworld.pl/artykul/porady/przeglad_rynku/17696/jaki_kask_rowerowy_dla_dziecka_wybrac Tu znajdują się porady jaki kask wybrać, jak dopasować, na co zwracać uwagę. Moim zdaniem bardzo pomocny artykuł.
ulunia
 
Posty: 787
Dołączył(a): piątek, 22 września 2017, 14:37

Re: Pomysły na prezenty dla chłopca na gwiazdkę

Postprzez Tomasz33 » sobota, 31 sierpnia 2019, 17:01

Jeśli chłopak jeździ na rowerze to może dokup mu coś z wyposażenia do jazdy? Może to być nowy kask, zestaw ochraniaczy lub okulary rowerowe Na pewno będzie to fajny przydatny prezent i powinien się spodobać chłopakowi. Oczywiście to tylko sugestia ale mam nadzieję że pomocna.
Tomasz33
 
Posty: 886
Dołączył(a): środa, 13 grudnia 2017, 16:54

Re: Pomysły na prezenty dla chłopca na gwiazdkę

Postprzez Wang33 » niedziela, 1 września 2019, 18:50

Teraz dzieciaki mają tyle gadżetów, gier i w ogóle wszystkiego, że naprawdę nie wiadomo co im kupić.
Wang33
 
Posty: 4
Dołączył(a): niedziela, 1 września 2019, 18:49

Re: Pomysły na prezenty dla chłopca na gwiazdkę

Postprzez Mirek5 » niedziela, 15 września 2019, 22:49

My na 4-te urodziny synka kupiliśmy mu zestaw https://damizabawki.pl/product-pol-16221-PIDZAMERSI-PJ-MASKS-ZESTAW-BAZA-GLOWNA.html mały jest nim zauroczony do dzisiaj co w przypadku dzieci dosyć rzadko się zdarza. Zabawka bezpieczna i ciekawa, więc jako upominek na gwiazdkę sprawdzi się jak najbardziej :D
Mirek5
 

Postprzez » niedziela, 15 września 2019, 22:49

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dzieci

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron