Zakłady bukmacherskie

Re: Zakłady bukmacherskie

Postprzez Freshok » środa, 14 listopada 2018, 21:45

Jeśli miałbym się na coś zdecydować, to od bukmacherki zdecydowanie wolę Darmowe Automaty do gry hazardowych na pieniądze do pobrania. Ostatnio znalazłem takie w sieci i wygląda to naprawdę bardzo fajnie ;) Chętnie posłucham kogoś, bo może znajdę osobę, która miała z czymś takim już styczność. Z góry dzięki za wszelkie komentarze ;)
Freshok
 
Posty: 4
Dołączył(a): środa, 14 listopada 2018, 21:38

Postprzez » środa, 14 listopada 2018, 21:45

 

Re: Zakłady bukmacherskie

Postprzez zepek » poniedziałek, 10 grudnia 2018, 11:39

Cześć wszystkim, ostatnio uznałem, że chcę spróbować swoich sił przy obstawianiu meczów, zastanawiam się gdzie najlepiej jednak to robić? Na http://alfabets.pl/ widziałem bardzo dużo ciekawych informacji na temat tego jakiego bukmachera wybrać, myślicie, że warto skorzystać z takich porad? Będę bardzo wdzięczny za pomoc w tym temacie
zepek
 
Posty: 4
Dołączył(a): poniedziałek, 10 grudnia 2018, 11:11

Re: Zakłady bukmacherskie

Postprzez grekoelo » wtorek, 8 stycznia 2019, 12:37

Według mnie wszystko jest dla ludzi, tylko trzeba korzystać z głową. Ostatnio nawet zagrałem na darmowe gry hazardowe automaty za darmo i nie czuję się winny. Tak samo z bukmacherką, jak widzę, że są jakieś pewniaczki na których można zarobić to dlaczego nie skorzystać. Wszystko z umiarem i nic nam nie grozi, w końcu nawet zbyt duża ilość wody może nam zaszkodzić.
grekoelo
 
Posty: 4
Dołączył(a): wtorek, 8 stycznia 2019, 12:31

Re: Zakłady bukmacherskie

Postprzez VVitek » poniedziałek, 14 stycznia 2019, 20:27

Ja zainteresowałem się ostatnio darmowe gra hazardowa rodzaj loterii i uważam, że to tylko rozrywka. Znajomi kupują ciągle nowe gry komputerowe i spędzają przy nich czas, a ja w wolnych chwilach gram sobie na automatach przez internet.
VVitek
 
Posty: 4
Dołączył(a): piątek, 11 stycznia 2019, 18:38

Re: Zakłady bukmacherskie

Postprzez grzessiek » czwartek, 17 stycznia 2019, 12:10

Ostatnio straciłem jakoś ochotę na obstawianie meczów w zakładach bukmacherskich. Zrobiłem sobie przerwę, ale zamiast tego grałem w najnowsze gry hazardowe book of ra  i muszę przyznać, że spodobało mi się jako zajęcia do rozerwania się w wolnym czasie i ciekawa alternatywa dla zakładów bukmacherskich.
grzessiek
 
Posty: 4
Dołączył(a): środa, 16 stycznia 2019, 16:13

Re: Zakłady bukmacherskie

Postprzez blondi78 » piątek, 25 stycznia 2019, 06:54

Z mężem często oglądamy piłkę nożną i ostatnio przypadkiem zajrzałam na stronę zakladysportowe.pl, gdzie znalazłam masę informacji na temat zakładów bukmacherskichsprawdź . Zaczęłam się właśnie zastanawiać czy nie zarejestrować się na jedną ze stronom, które mają tam w rankingu i nie spróbować swoich sił w obstawianiu. Tym bardziej, że niektóre strony oferują pewne bonusy na start.
blondi78
 

Re: Zakłady bukmacherskie

Postprzez blondi78 » piątek, 25 stycznia 2019, 06:57

Z mężem często oglądamy piłkę nożną i ostatnio przypadkiem zajrzałam na stronę zakladysportowe.pl, gdzie znalazłam masę informacji na temat zakładów bukmacherskich sprawdź . Zaczęłam się właśnie zastanawiać czy nie zarejestrować się na jedną ze stronom, które mają tam w rankingu i nie spróbować swoich sił w obstawianiu. Tym bardziej, że niektóre strony oferują pewne bonusy na start.
blondi78
 

Re: Zakłady bukmacherskie

Postprzez Malina012 » środa, 30 stycznia 2019, 13:36

Nie ukrywam, że też czasem się skuszę i pogram, ale ja zamiast obstawiania kuponów u buka, to wolę automaty, zwłaszcza te w sieci. Np. takie automaty do gry na prawdziwe pieniądze dają mi sporo rozrywki i zastrzyk adrenaliny :)
Malina012
 
Posty: 4
Dołączył(a): środa, 30 stycznia 2019, 09:52

Re: Zakłady bukmacherskie

Postprzez gregoryy » sobota, 2 lutego 2019, 09:56

Według mnie nie ma co skreślać tego typu aktywności, przecież to rozrywka jak wiele innych, wystarczy podejść do tematu z umiarem. Mi oprócz zakładów bukmacherskich podobają się też automaty hot spot do gry na prawdziwe pieniądze black jack bo dają o wiele więcej frajdy. No i warto czasem coś zmienić w swoich przyzwyczajeniach.
gregoryy
 
Posty: 4
Dołączył(a): sobota, 2 lutego 2019, 09:51

Re: Zakłady bukmacherskie

Postprzez Maciejan » wtorek, 19 marca 2019, 23:17

Też zamiast bukmacherki wolę internetowe automaty, najbardziej lubię hot spot owocówki golden sevens - to mi daje w sumie dużą frajdę, oczywiście od czasu do czasu.
Maciejan
 
Posty: 4
Dołączył(a): wtorek, 19 marca 2019, 22:09

Postprzez » wtorek, 19 marca 2019, 23:17

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wolna amerykanka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości