Rozwój biznesu

Re: Rozwój biznesu

Postprzez gadulka » piątek, 28 grudnia 2018, 17:21

Tak. Biznes powinien stale się rozwijać. Mój mąż jest właścicielem stacji benzynowej. Po kilku latach chciałby wymienić dystrybutory paliw na nowe. Dodatkowo marzy mu się taki bezobsługowy dystrybutor, który mógłby działać bez przerwy. Znalazł taką ofertę https://www.tsg-solutions.com/pl/dystrybutory-paliwowe/ . Ja mówiąc szczerze jestem zaskoczona zaproponowanym rozwiązaniem. W jednym dystrybutorze możesz kupić paliwo oraz kawę i ciastko. I co Wy na to?
gadulka
 
Posty: 105
Dołączył(a): poniedziałek, 19 listopada 2018, 11:13

Postprzez » piątek, 28 grudnia 2018, 17:21

 

Re: Rozwój biznesu

Postprzez Tyryryk » sobota, 29 grudnia 2018, 20:14

grunt to dobry sprzęt w firmie!
Tyryryk
 
Posty: 4
Dołączył(a): sobota, 29 grudnia 2018, 19:59

Re: Rozwój biznesu

Postprzez latawiec biały » poniedziałek, 31 grudnia 2018, 18:13

oj tak, rozwój biznesu to podstawa! :)
latawiec biały
 
Posty: 828
Dołączył(a): sobota, 24 czerwca 2017, 18:28

Re: Rozwój biznesu

Postprzez gabi4 » środa, 2 stycznia 2019, 19:49

Kluczem pomyślności w biznesie jest rozwój osobisty jeżeli mówimy o prowadzeniu własnego biznesu. Inwestycja w potrzebne szkolenia i kursy to podstawa. Osobiście planują otwarcie własnej siłowni i interesują mnie szkolenia z treningu funkcjonalnego czy kettlebell a wszystko to znalazłam tutaj https://www.ams.edu.pl inwestycja w rozwój osobisty to podstawa, trzeba o tym myśleć jeżeli chcemy się rozwijać zawodowo.
gabi4
 
Posty: 331
Dołączył(a): wtorek, 21 marca 2017, 13:14

Re: Rozwój biznesu

Postprzez agasava » środa, 2 stycznia 2019, 21:56

Świetnie, że dzielicie się swoimi poradami w tym temacie!
agasava
 
Posty: 4
Dołączył(a): środa, 2 stycznia 2019, 21:52

Re: Rozwój biznesu

Postprzez Porti » poniedziałek, 14 stycznia 2019, 08:22

Dla rozwoju biznesu pomocny będzie dobry program do fakturowania np. Faktura Small Business. Program upraszcza codzienną pracę przedsiębiorcy, ma wiele przydatnych funkcji i za darmo można je przetestować czy odpowiadają do potrzeb firmy :)
Porti
 

Re: Rozwój biznesu

Postprzez julzu » wtorek, 29 stycznia 2019, 20:54

A jeśli szukacie pomocy przy rekrutacji pracowników to polecam firmę https://grupaprogres.pl/wroclaw/ . Znajdą najlepszego kandydata, przeprowadzą wstępną rekrutację, a nawet stworzą mozliwośc zatrudnienia na okres próbny. W tym czasie sami zajmą się obsługą kadroeo-płacową. Jeśli potrzebujesz pracowników sezonowych to też oni Ci pomogą. Dodatkowo przeprowadzą szkolenia z zakresu zarządzania i zatrudniania ludzi.
julzu
 

Re: Rozwój biznesu

Postprzez kiwi99 » środa, 30 stycznia 2019, 13:58

Ja stawiam zawsze na intensywny rozwój i zdobywanie wiedzy :) dlatego bardzo mocno interesuje się wdrożenie SAP bo wygląda to niesamowicie obiecująco ;)
kiwi99
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa, 30 stycznia 2019, 13:57

Re: Rozwój biznesu

Postprzez latawiec biały » niedziela, 3 lutego 2019, 18:10

gadulka napisał(a):Dla mnie rozwój mojej firmy był związany z zatrudnieniem nowych pracowników. Musiałam bardzo szybko nauczyć się, jak przeprowadzać rozmowy kwalifikacyjne. Wcześniej nie musiałam delegować zadań, stawiać wymagań, motywować. Musiałam pójść na odpowiednie szkolenia, aby zdobyć wiedzę niezbędną do zarządzania ludźmi. Wzięłam też udział w konferencji http://kursnahr.pl/ . To kopalnia wiedzy, gdzie spotykają się ludzie biznesu, władz samorządowych i nauki.


W wątku jest pytanie o osprzęt do transformatorów, a nie o znalezienie pracowników. :lol:
latawiec biały
 
Posty: 828
Dołączył(a): sobota, 24 czerwca 2017, 18:28

Re: Rozwój biznesu

Postprzez Program do faktur » środa, 6 lutego 2019, 07:32

Dla mnie rozwój biznesu nie jest możliwy bez dobrego programu do fakturowania. Polecam program do faktur Faktura Small Business. Rewelacje jeżeli chodzi o szybkość obsługi. Prosty z przydatnymi funkcjami. Warto :)
Program do faktur
 

Postprzez » środa, 6 lutego 2019, 07:32

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wolna amerykanka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości