Akcesoria do pieczenia

Akcesoria do pieczenia

Postprzez aniaola37 » sobota, 19 listopada 2016, 18:49

Hej :) Gdzie zaopatrujecie się w produkty i sprzęt do pieczenia? Ja mogę Wam polecić http://www.sklep.savpol.pl bo mają dużo fajnych rzeczy. Aż chce się coś upichcić :)
aniaola37
 
Posty: 142
Dołączył(a): sobota, 19 listopada 2016, 13:59

Postprzez » sobota, 19 listopada 2016, 18:49

 

Re: Akcesoria do pieczenia

Postprzez Mia_87 » piątek, 20 stycznia 2017, 11:45

Ja wszystkie niezbędne akcesoria do pieczenia znalazłam na Homebooku. Ostatnio kupiłam tam formę do pieczenia http://www.homebook.pl/produkty/5580329/dla-domu-do-kuchni-i-jadalni-do-pieczenia-formy-do-pieczenia-forma-prostokatna-zamykana-la-forme-plus, która jest podstawowym wyposażeniem kuchni każdego cukiernika. Bez niej nie uda ci się przygotować pysznych wypieków. Warto również zaopatrzyć się w dobrą miskę, trzepaczki, robot kuchenny i wiele innych rzeczy, których wymienienie zajęłoby mi wieki. Na szczęście je również znajdziesz w tym sklepie więc nie zmarnujesz zbyt wiele czasu na ich poszukiwanie.
Mia_87
 
Posty: 55
Dołączył(a): środa, 30 listopada 2016, 12:14

Re: Akcesoria do pieczenia

Postprzez av0kado » wtorek, 6 lutego 2018, 10:53

W Pepco jest też sporo akcesoriów do pieczenia. I do tego są niedrogie.
av0kado
 
Posty: 44
Dołączył(a): wtorek, 6 lutego 2018, 06:51

Re: Akcesoria do pieczenia

Postprzez krezus » środa, 13 lutego 2019, 15:00

ja mam mało garnków i w ogóle akcesoriów kuchennych, ale to dlatego, że wolę mieć jedną drogą patelnię, która posłuży mi przez lata i nie będę musiała jej zmieniać po kilku miesiącach. Dobrym przykładem są tu na przykład garnki i patelnie Valdinox, które są już ze mną trzeci rok i wyglądają oraz funkcjonują nadal jak nowe
krezus
 

Re: Akcesoria do pieczenia

Postprzez rafaello » środa, 13 lutego 2019, 15:02

skoro już o producentach mowa, to ja ze swojej strony chętnie poleciłbym patelnie Galicja. Jak dla mnie nie ma lepszych patelni, a pichcę w domu codziennie i to na wysokich obrotach ;)
rafaello
 

Re: Akcesoria do pieczenia

Postprzez J4n1na0 » piątek, 15 lutego 2019, 13:15

Nie mam zbyt wielu akcesoriów, chociaż bardzo lubię piec. Na ten moment pracuję na tym, co akurat mam pod ręką. I najbardziej doceniam silikonowe formy do ciast i babeczek. Poza tym jeszcze szpatułki do wykładania ciasta, foremki do kruchych ciastek i szpryca z końcówkami do dekoracji. To wystarczy, żeby wyczarować pyszne desery :D Chociaż wiadomo, że kiedyś chciałabym mieć znacznie więcej tych akcesoriów, ale na to przyjdzie jeszcze czas :)
J4n1na0
 
Posty: 14
Dołączył(a): czwartek, 2 sierpnia 2018, 13:38

Re: Akcesoria do pieczenia

Postprzez Adamskakarola » piątek, 28 października 2022, 11:37

Hej, ja zazwyczaj akcesoria do pieczenie kupuje przez internet. Jest mi szybciej i wygodniej :) Ostatnio zamawiałam rant cukierniczy z https://sklep.polmarkus.com.pl/okragle/rant-aluminiowy-okragly-sr-15-cm-h-5-cm i mogę polecić ten sklep :D
Adamskakarola
 
Posty: 89
Dołączył(a): czwartek, 23 września 2021, 11:35

Postprzez » piątek, 28 października 2022, 11:37

 


Powrót do Pieczemy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość