Projektowanie wnętrz biura

Re: Projektowanie wnętrz biura

Postprzez remeks » piątek, 25 stycznia 2019, 09:57

Dobrym rozwiązaniem według mnei jest jednak zdać się na profesjonalistów i wynająć w tym celu firmę projektującą wnętrza, na przykład https://www.simp-lika.pl/. Wiem, że może to trochę więcej kosztować niż remont samemu ale według mnie wydaje się to jednak opłacalne, jak już coś robić to porządnie
remeks
 
Posty: 4
Dołączył(a): piątek, 25 stycznia 2019, 09:42

Postprzez » piątek, 25 stycznia 2019, 09:57

 

Re: Projektowanie wnętrz biura

Postprzez fox8989 » środa, 30 stycznia 2019, 13:42

Z pewnoscia dobrze zaprojektowane biuro bedzie miało spektakularny efekt. Ja do mojego biura takze wynajełam profesjonalistów, pierwsze co panią projektant która wszystko ładnie zaprojektowała. Całe szczescie ze mój mąż w miare ogarnia malowanie, farby zamówił na https://kosbud.com.pl/ i pomalował mi całe biuro. Dzieki niemu zaoszczedziłam troche kasy i mogłam kupic porządny klimatyzator, który w lato jest niezastąpiony.
fox8989
 

Re: Projektowanie wnętrz biura

Postprzez jotin » czwartek, 14 lutego 2019, 11:18

hej, jest tutaj może ktoś kto wie gdzie można wynająć biura w Warszawie? będę wdzięczny za pomoc
jotin
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek, 14 lutego 2019, 11:14

Re: Projektowanie wnętrz biura

Postprzez lupo98 » piątek, 15 lutego 2019, 13:24

Bardzo profesjonalnie i na wysokim poziomie usługi projektowania wnętrz przeprowadza ta firma https://www.justynatatys.com/o-mnie/co-robimy Specjalizują się w projektach wnętrz luksusowych, więc jeśli chcesz mieć biuro wykończone modnie, funkcjonalnie i w wysokim standardzie to zgłoś się właśnie do nich. Nie mają tanio, ale za jakość się płaci.
lupo98
 
Posty: 29
Dołączył(a): czwartek, 13 grudnia 2018, 11:10

Re: Projektowanie wnętrz biura

Postprzez kwiatowa » czwartek, 21 lutego 2019, 09:24

Projektanci są potrzebni - odwalają robotę, do której ja bym się nawet nie zabierała :p Dzięki temu wiem jak powinno wyglądać moje mieszkanie.
kwiatowa
 
Posty: 4
Dołączył(a): środa, 20 lutego 2019, 09:35

Re: Projektowanie wnętrz biura

Postprzez Gazowana » wtorek, 19 marca 2019, 12:32

Pracowałam w swoim życiu w kilku biurach i bez wątpienia mogę stwierdzić, że bardzo ważne są wykładziny do biura muszą być przede wszystkim bardzo łatwe w utrzymaniu czystosci.
Gazowana
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek, 19 marca 2019, 12:23

Re: Projektowanie wnętrz biura

Postprzez Magnolia35 » czwartek, 4 kwietnia 2019, 11:52

Też uważam, że fajnie jest zatrudnić firmę, która zaaranżuje nam biuro, jeśli są na to środki w firmie.
Ale można to też samemu zrobić - nie widzę problemu, bo w sieci jest tyle inspiracji, że jest skąd czerpać pomysły.
My planujemy właśnie robić remont samodzielnie, mamy już wybrane kolory i farby Beckers Lux Wood Kielce i niedługo ruszamy z tym wszystkim.
Potem meble, też już praktycznie zamówione i po remoncie! Nie wydaje mi się, żeby to zajęło więcej, niż tydzień. I tak na dłuższy przestój nie możemy sobie pozwolić!
Magnolia35
 
Posty: 25
Dołączył(a): sobota, 23 lutego 2019, 13:13

Re: Projektowanie wnętrz biura

Postprzez HejTy » czwartek, 4 kwietnia 2019, 19:37

A ja bym pamiętała o takich elementach, jak okna - najlepsze od www.vitopolska.com
HejTy
 

Re: Projektowanie wnętrz biura

Postprzez grzegorz3 » niedziela, 7 kwietnia 2019, 09:55

Ja zawsze bardzo lubiłem projektować wnętrze.Tak naprawdę to ja zawsze byłem geniuszem w tym co ja robię.Takim człowiekiem jestem.
grzegorz3
 
Posty: 1
Dołączył(a): niedziela, 7 kwietnia 2019, 09:43

Re: Projektowanie wnętrz biura

Postprzez aniaola37 » poniedziałek, 8 kwietnia 2019, 13:04

Jak widać własne biuro to spora inwestycja. Trzeba płacić comiesieczny czynsz i samo zaprojektowanie, wyposażenie biura będzie też was sporo kosztować. Możecie też zobaczyć jaką opcje na biuro ma firma http://workingclub.pl Znajdziecie tu przestrzeń co co-workingu, garden office w lato no i wynajem biur na konkretne dni
aniaola37
 
Posty: 142
Dołączył(a): sobota, 19 listopada 2016, 13:59

Postprzez » poniedziałek, 8 kwietnia 2019, 13:04

 

Następna strona

Powrót do Wnętrza

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron