Ulubione strony

Ulubione strony

Postprzez Olgierd » niedziela, 28 sierpnia 2016, 07:01

Jakie strony najczęściej odwiedzacie przeglądając internet?Jaka tematyka stron www jest waszą ulubioną?
Olgierd
 
Posty: 4
Dołączył(a): niedziela, 28 sierpnia 2016, 06:50

Postprzez » niedziela, 28 sierpnia 2016, 07:01

 

Re: Ulubione strony

Postprzez Silena » środa, 21 września 2016, 06:55

Głównie przeglądam strony z wiadomościami oraz strony o tematyce filmowej i podróżniczej.
Silena
 
Posty: 4
Dołączył(a): środa, 21 września 2016, 06:46

Re: Ulubione strony

Postprzez Adria » wtorek, 11 października 2016, 11:47

Najwięcej czasu przeglądam youtube a także kilka stron o sporcie.
Adria
 
Posty: 3
Dołączył(a): wtorek, 11 października 2016, 11:44

Re: Ulubione strony

Postprzez kolbam » środa, 23 października 2019, 23:33

Dobrze jest mieć swoje lokalne, ulubione miejsce. Na przykład ja korzystam chętnie z portalu miejskiego, bo dla mnie aktualne wiadomości łódzkie są akurat istotne, a tu mam wszystko bo aktualności z Łodzi, relacje sportowe, informacje kulturalne i zawsze jakieś newsy z polityki także, a do tego trochę publicystyki, no i bieżących informacji o komunikacji miejskiej, zmianach w ruchu, zamykanych ulicach czy wyłączeniach prądu. Wszystko w jednym miejscu, do tego podane w sposób nienachalny, bez wielkiej liczby reklam, które wyskakują nagle, jak to bywa czasem w dużych portalach. Dlatego uważam, że taki miejski portal z aktualnościami, jest lepszy niż dział lokalny w dużym, ogólnopolskim portalu, bo oni tam biorą tylko część newsów i to nie zawsze tę część, która mnie interesuje :)
kolbam
 
Posty: 68
Dołączył(a): sobota, 20 października 2018, 14:39
Lokalizacja: Łódź

Postprzez » środa, 23 października 2019, 23:33

 


Powrót do Internet

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron