Podróże

Re: Podróże

Postprzez socha1 » poniedziałek, 11 lutego 2019, 09:08

Bardzo ciekawe propozycje. W tym roku też wybieramy się na wakacje za granicę, ale jeszcze nic nie zaczęliśmy szukać, więc nie wiem gdzie dokładnie pojedziemy. :)
socha1
 
Posty: 9
Dołączył(a): poniedziałek, 11 lutego 2019, 08:51

Postprzez » poniedziałek, 11 lutego 2019, 09:08

 

Re: Podróże

Postprzez raldo » wtorek, 12 lutego 2019, 14:47

ja powiem szczerze, że ostatnimi czasy jakoś w ogóle już nie czuję potrzeby podróżowania :/
raldo
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek, 12 lutego 2019, 14:39

Re: Podróże

Postprzez rafon » czwartek, 14 lutego 2019, 10:54

Hej :D Ja uwielbiam osobiście podróżować kamperem i już od 2 lat uskuteczniam taką formę spędzania urlopu. Jest tu może ktoś kto zna tanie kempingi we włoszech? W tym roku planuje wyruszyć z moją paczką do słonecznych Włoch i jesteśmy na etapie szukania kempingów.

Gdyby ktoś miał coś godnego polecenia, byłbym wdzięczny. :D
rafon
 
Posty: 83
Dołączył(a): poniedziałek, 11 lutego 2019, 12:21

Re: Podróże

Postprzez Martyna » czwartek, 21 lutego 2019, 17:19

Najważniejsze to znaleźć swój sposób na podróżowanie, z którego będziemy zadowoleni. Móc poznawać świat jak dla mnie to najpiękniejsze chwile jakie można przeżywać. Dlatego też każdą wolną chwilę spędzam na wycieczkach z Wytwórnią Wypraw. Aktualnie planuje wyjazd z nimi na Majówkę. Wśród wielu ofert upatrzyłam kilka dla mnie inspirujących jak Transylwania, Węgry czy Białoruś grody i zamki. Musze jeszcze sobie przemyśleć i ostatecznie wybrać lecz niezależnie na którą wybór padnie z tak dobrym organizatorem każdy wyjazd będzie udany i inspirujący.
Martyna
 

Re: Podróże

Postprzez świetlik » piątek, 8 marca 2019, 12:32

Uwielbiam podróżować :) lubię wyjazdy tygodniowe lub dłuższe, jednak nie zawsze jest taka możliwość :) chwytam chwile ;) jeśli widzę jakąś ciekawą ofertę to od razu rezerwuję :) ostatnio zapisałam się na warsztaty fotograficzne w Rumunii :) jadę tam ze znajomymi :) uwielbiam fotografować, więc to jest świetne rozwiązanie dla mnie :) mam nadzieję, że przywiozę dużo ciekawych zdjęć :) i ze będę ten wyjazd długo wspominać :)
świetlik
 
Posty: 5
Dołączył(a): piątek, 8 marca 2019, 12:09

Re: Podróże

Postprzez Enderes » środa, 17 kwietnia 2019, 06:28

Ja bardzo lubię podróżować po Polsce, uważam, że nasz kraj jest bardzo przez nas niedoceniany, a prawda jest taka, że posiadamy bardzo piękne miasta. Idealnym przykładem takiego urokliwego zakątka jest m.in. Lublin. W miejscowości tej funkcjonuje fantastyczne biuro turystyczne, które oferuje turystom ogrom atrakcji. Przewodnik z Lublina, z którego usług zdecydowałam się skorzystać, pokazał mi m.in. Muzeum Majdanu oraz Muzeum Historii Miasta. Co najważniejsze jednak tamtejsi przewodnicy mówią w różnych językach, z ich usług mogą więc skorzystać również obcokrajowców.
Enderes
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa, 17 kwietnia 2019, 06:20

Re: Podróże

Postprzez Kasia33 » środa, 17 kwietnia 2019, 12:30

Hej, a co myślicie o wakacjach na oceanis 440 santoria, myslicie ze to fajny pomysł?
Kasia33
 
Posty: 27
Dołączył(a): wtorek, 18 grudnia 2018, 07:55

Re: Podróże

Postprzez luiza30 » środa, 24 kwietnia 2019, 11:58

Za granicą ponoć fajnie, myślimy, żeby w przyszłym roku się wybrać, a póki co na ten rok planujemy mazury, a do tego córka obóz jeździecki bo uczy się jeździć konno.
luiza30
 
Posty: 157
Dołączył(a): wtorek, 12 czerwca 2018, 20:13

Re: Podróże

Postprzez RafalM » piątek, 24 maja 2019, 10:20

Polecam Wam zajrzeć na bloga o podróżowaniu, mają bardzo dużo ciekawych porad i innych artykułów o podróżowaniu. Blog: http://www.imopectore.com.pl
RafalM
 
Posty: 74
Dołączył(a): wtorek, 19 marca 2019, 06:22

Re: Podróże

Postprzez wiktoria68 » poniedziałek, 8 lipca 2019, 13:11

Wybieramy się do Kapadocji. Tam już na miejscu mamy zamiar dostać się na wycieczkę fakultatywną z biurem Pacho Tour https://www.pachotour.com/pl . To polskie biuro podróży w Turcji jest doprawdy godne polecenia. Tak jak i przeurocza Kapadocja gdzie organizują również wycieczki. Wycieczki u nich są dużo tańsze niż kupując u rezydentów. Wszystko bardzo profesjonalnie przygotowane, no i polski pilot. Dużo dobrego o nich słyszałam.
wiktoria68
 
Posty: 1149
Dołączył(a): czwartek, 16 listopada 2017, 16:40

Postprzez » poniedziałek, 8 lipca 2019, 13:11

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Hobby

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości