Własne etui!

Własne etui!

Postprzez Jan523 » poniedziałek, 18 lutego 2019, 13:57

Możliwość stworzenia własnego etui sprawia, że wiele osób wykorzystuje to do stworzenia prezentu dla bliskiej sobie osoby. Bardzo często jako nadruk na etui zostaje wybrane wspólne zdjęcie, które przypomina o ważnym wydarzeniu. Część osób, która ceni sobie poczucie humoru, wybiera zdjęcia zabawne, dzięki którym obdarowana osoba będzie uśmiechała się za każdym razem, gdy sięgnie po telefon.Gorąco zapraszam na stronę:
http://trendmania.pl/8-ob...b-zdjeciem.html
Jan523
 

Postprzez » poniedziałek, 18 lutego 2019, 13:57

 

Re: Własne etui!

Postprzez Soleil » wtorek, 5 marca 2019, 00:10

Chciałam zobaczyć co macie ciekawego w ofercie, ale strona wypluła mi błąd 404... Mozecie chcieć to poprawić, zanim roboty Google uznają stronę za niestabilną i zaczną ją wycinać w wyszukiwania.
___________________________
sztuczna trawa na boisko
Soleil
 
Posty: 17
Dołączył(a): środa, 24 października 2018, 11:18

Re: Własne etui!

Postprzez Leja » wtorek, 26 marca 2019, 19:05

Jeśli mam być szczery to ja wolę odwiedzić jakiś serwis telefonów komórkowych w takich miejscach zawsze mają tego mnóstwo.
Leja
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek, 8 marca 2019, 13:54

Re: Własne etui!

Postprzez netoperka » piątek, 18 października 2019, 20:37

Ja ostatnio kupiłam etui ferya, bo wzór mnie zachwycił. No i jest też bardzo trwałe, chroni telefon, już nie jeden upadek przeżył i nic się nie stało.


Ostatnio przesunięty w górę piątek, 18 października 2019, 20:37 przez: Anonymous.
netoperka
 

Postprzez » piątek, 18 października 2019, 20:37

 


Powrót do Telefony

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron