Aranzacja wnętrz dodatki

Re: Aranzacja wnętrz dodatki

Postprzez tatwoj12 » czwartek, 28 lutego 2019, 08:43

meble zamawiałam na internecie, potem trzeba je było skręcać. Ktos tu gdzies pisał o kominkach. Ja własnie rozglądam się z kominkiem gazowym coś jak leo na Kratki.com Bardzo podoba mi się wizja ognia jaką reprezentuje;)
tatwoj12
 
Posty: 243
Dołączył(a): sobota, 19 stycznia 2019, 09:53

Postprzez » czwartek, 28 lutego 2019, 08:43

 

Re: Aranzacja wnętrz dodatki

Postprzez Ela85 » piątek, 1 marca 2019, 15:40

Jaką aranżacje salonu polecacie? Szukam pomysłu, a tutaj:
https://www.galameble.com/sofy/sofy-dwuosobowe/ podobają mi się sofy,
które wydają się być idealne do mojego sporego rozmiarów salonu.
Mam jednak problem z wyborem konkretnego modelu. Co o tym myślicie?
Ela85
 
Posty: 5
Dołączył(a): piątek, 1 marca 2019, 15:32

Re: Aranzacja wnętrz dodatki

Postprzez marzycielka » piątek, 8 marca 2019, 13:23

Moje mieszkanie jest urządzone w stylu dość nowoczesnym. Moje meble są w kolorze czarnym oraz białym :) lubię zaszaleć z dodatkami kolorowymi, wprowadzają radość do domu :) miesiąc temu postanowiłam nieco odmienić mój salon i kupiłam miękkie panele ścienne. Są one elastyczne i przyjemne w dotyku :) są one obok kanapy, więc ilekroć ktoś do mnie przychodzi zachwyca się nimi i mówią że są jak aksamit :) panele są w kształcie koła :) Do łazienki dokupiłam ostatnio nową roletę oraz dodatki w kolorze brązowym :) standardowe rozwiązanie, jednak według mnie łazienka zyskała nowy wymiar.
marzycielka
 
Posty: 5
Dołączył(a): piątek, 8 marca 2019, 12:41

Re: Aranzacja wnętrz dodatki

Postprzez Trinity67 » niedziela, 10 marca 2019, 08:33

Obecnie możliwości aranżacyjne są naprawdę nieograniczone i wystarczy trochę się poinspirować i można wyczarować sobie naprawdę nowoczesne i funkcjonalne mieszkanko. My postawiliśmy na prostotę mebli w połączeniu z badziej przykuwającymi uwagę dodatkami. Teraz jesteśmy na etapie szukania dekoracji ściennych i w oko wpadły nam obrazy na płótnie http://www.bajeczneobrazy.pl/pl/obrazy-do-salonu. Mogłabym wybrać kilka mniejszych formatowo obrazków i powiesić je na ścianach salonu, gdzie obecnie widnieją pustki. To by dodatkowo ociepliło wygląd wnętrza i zabdało o jego miłą atmosferę.
Trinity67
 
Posty: 65
Dołączył(a): sobota, 23 grudnia 2017, 20:47

Re: Aranzacja wnętrz dodatki

Postprzez Mermagda0 » poniedziałek, 11 marca 2019, 12:16

Zabieracie się za remont łazienki może? Ja niestety musze to zrobić, moja łazienka nie pasuje kompletnie do innych pomieszczeń w domu, które już odświeżyłam na nowoczesny styl. Łazienkę zostawiłam sobie na koniec :D Tu bardzo pomocna jest firma https://krzemien.com.pl/news/jak-przymo ... -do-sciany Zajmują się oni produkcją armatury łazienkowej idealnej do nowoczesnych domów, a i także dla firm.
Mermagda0
 
Posty: 60
Dołączył(a): poniedziałek, 7 sierpnia 2017, 19:06

Re: Aranzacja wnętrz dodatki

Postprzez dariawaria » środa, 13 marca 2019, 15:08

ja znów mam ciekawą informację dla fanów tapet, ja lubię angielski styl jakoś mi nie po drodze z tymi szarymi i białymi wnętrzami, wybrałam dla siebie osborne & little tapety, kupiłam online jest sporo dostępnych wzorów :)
dariawaria
 
Posty: 410
Dołączył(a): sobota, 24 marca 2018, 11:51

Re: Aranzacja wnętrz dodatki

Postprzez latawiec biały » czwartek, 14 marca 2019, 22:13

Kupno dodatków zależy też od tego, na jakich konkretnie rzeczach nam zależy. Bo jak potrzebujemy jakichś tradycyjnych obrazów i prostych lamp, to znajdziemy to nawet w marketach. Mi natomiast zależało na wyjątkowych, orientalnych dodatkach. Widziałam kiedyś na https://domilux.pl/ piękne, orientalne akcesoria do domu, także jak tylko zaczęłam remont to zrobiłam tam zamówienie! Zamówiłam głównie lampy orientalne i muszę przyznać, że to właśnie dzięki nim mój salon wyglądaj wyjątkowo :)
latawiec biały
 
Posty: 828
Dołączył(a): sobota, 24 czerwca 2017, 18:28

Re: Aranzacja wnętrz dodatki

Postprzez emma898 » piątek, 22 marca 2019, 22:20

Jeśli jesteś na etapie remontu domu, to koniecznie musisz sprawdzić sobie strony z tapetami. Dzięki nim urządzisz super swój dom i będziesz mógł stworzyć fajny klimat różnymi wzorami i efektami. Ja najbardziej polecam stronę https://innetapety.pl/tapety-z-efektem-3d
emma898
 
Posty: 62
Dołączył(a): poniedziałek, 25 lutego 2019, 17:04

Re: Aranzacja wnętrz dodatki

Postprzez misia22 » poniedziałek, 25 marca 2019, 13:34

Podziwiam ludzi, którzy mają smykałkę do tych spraw. Sama nie mam za grosz gustu więc wolę nie urządzać samodzielnie własnego mieszkania.
misia22
 
Posty: 4
Dołączył(a): niedziela, 24 marca 2019, 19:19

Re: Aranzacja wnętrz dodatki

Postprzez Gość » środa, 27 marca 2019, 23:46

Ja z mężem sami wykańczamy dom. Teraz jesteśmy na etapie łązienki, znaleźliśmy ciekawe rozwiązania do naszej niewielkiej łązienki w Ideal Standard. Wygląda elegancko i solidnie :)
Gość
 

Postprzez » środa, 27 marca 2019, 23:46

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wnętrza

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość