Dentysta Kraków

Re: Dentysta Kraków

Postprzez Ela78 » czwartek, 6 grudnia 2018, 16:53

Muszę się wybrać do stomatologa, ale zależy mi na sprawdzonym gabinecie. Koleżanka była z wizytą w centrum Dental Team https://dental-team.pl/ i bardzo mi poleca ich usługi. Mają wykwalifikowanych specjalistów i szczycą się najwyższym standardem jakości. Myślicie, że powinnam u nich się zarejestrować?
Ela78
 
Posty: 587
Dołączył(a): poniedziałek, 6 marca 2017, 20:14

Postprzez » czwartek, 6 grudnia 2018, 16:53

 

Re: Dentysta Kraków

Postprzez kopso » sobota, 15 grudnia 2018, 14:41

szukam dobrego dentysty z Krakowa, kogo możecie mi doradzić?
kopso
 
Posty: 4
Dołączył(a): sobota, 15 grudnia 2018, 14:40

Re: Dentysta Kraków

Postprzez marysia123 » środa, 20 marca 2019, 14:09

Dobry stomatolog to skarb! Osobiście polecam https://stomatologiacichon.pl/, pełen profesjonalizm i pełne zaufanie. Zęby to tak newralgiczna sprawa, że faktycznie trzeba mieć pewność gdzie się idzie i czyje ręce się oddaje;) Gabinet prowadzi pełen zakres usług od leczenia po protetykę. Jeżeli ktoś potrzebuje to gabinet oferuje również usługi dla dzieci.
marysia123
 
Posty: 6
Dołączył(a): piątek, 1 marca 2019, 18:03

Re: Dentysta Kraków

Postprzez Julek77 » czwartek, 21 marca 2019, 19:04

Szczerze polecam panią Ostrowską z Niladent na Fieldorfa Nila - bardzo kompetentna i fachowa, a do tego miła, sympatyczna i atrakcyjna :D
Julek77
 
Posty: 4
Dołączył(a): czwartek, 21 marca 2019, 18:58

Re: Dentysta Kraków

Postprzez wiktoria68 » poniedziałek, 25 marca 2019, 20:34

Tyle chorób bierze się od nie leczonych zębów. Jeszcze nie tak dawno w ogóle nie zdawała sobie z tego sprawy. Podam jeden przykład - zawał. Dlatego tak ważne jest chodzenie do dentysty, sprawdzanie uzębienia przynajmniej dwa razy do roku. Moge Wam polecić dobrą klinikę w Gdańsku https://smartsmileorto.pl/oferta/ortodoncja/ Zajmują się również ortodoncją, poczytajcie sobie jakie nowości pojawiły się na rynku, w jaki sposób stomatolodzy i ortodonci mogą nam pomóc.
wiktoria68
 
Posty: 1149
Dołączył(a): czwartek, 16 listopada 2017, 16:40

Re: Dentysta Kraków

Postprzez Warszok » piątek, 4 października 2019, 10:29

Ja na chwilę obecną szukam kogoś kompetentnego w temacie stomatologii estetycznej. Najlepiej w stolicy, chociaż Kraków ewentualnie też może być, bo bywam tam często.
Warszok
 

Re: Dentysta Kraków

Postprzez Robert13 » piątek, 4 października 2019, 12:48

Może przypatrz się opiniom o stomatologii estetycznej w tej warszawskiej klinice? Z tego co mi wiadomo gabinet jest urządzony bardzo nowocześnie i pracuje w nim naprawdę profesjonalny, wykwalifikowany i doświadczony personel.
Robert13
 

Re: Dentysta Kraków

Postprzez natasza85 » wtorek, 15 października 2019, 20:49

Znalezienie dobrego stomatologa nie jest łatwe. Najlepiej kiedy jest on polecony i sprawdzony. Teraz jest tak wiele gabinetów, ciężko na pierwszy rzut oka stwierdzić czy to dobry dentysta Kraków Podgórze. Mnie do mojego przekonała czystość gabinetu, nowoczesny sprzęt i rozmowa jaką stomatologa przeprowadza z pacjentem. Lubię kiedy dentysta krok po kroku tłumaczy co robi, jakoś mnie to uspokaja i nie czuję się na tym fotelu taka bezsilna. Życzę każdemu spokojnych bezbolesnych zabiegów.
natasza85
 
Posty: 23
Dołączył(a): wtorek, 10 września 2019, 17:46

Postprzez » wtorek, 15 października 2019, 20:49

 


Powrót do Praca

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron