rzeczy do nowego ogrodu - kto co ma w ogrodzie

Re: rzeczy do nowego ogrodu - kto co ma w ogrodzie

Postprzez Masterko » sobota, 20 października 2018, 12:00

Ja mam też sporo akcesoriów i sprzętów do prac w ogrodzie, a tak się składa, że teraz przez okres jesienno-zimowy będzie idealny czas, żeby o nie zadbać i naprawić. Znajomy podesłał mi link do bardzo fajnego sklepu, w którym wiele takich części można znaleźć https://skladczesci.pl/czesci_do_pilarki Na pewno skorzystam.
Masterko
 
Posty: 167
Dołączył(a): poniedziałek, 12 marca 2018, 19:49

Postprzez » sobota, 20 października 2018, 12:00

 

Re: rzeczy do nowego ogrodu - kto co ma w ogrodzie

Postprzez Abi Ubu » czwartek, 10 stycznia 2019, 11:26

Aby zrobić sobie nieco cienia, a jednocześnie zorganizować pewną miejscówkę na grilla - nawet podczas deszczu, warto zainwestować w namioty ogrodowe. To super alternatywa dla klasycznych altan: nie trzeba bawić się w fundamenty (i pozwolenia, żeby ktoś jej potem nie uznał za samowolę budowlaną), czy impregnowanie drewna. Zamiast tego zamawiamy namiot o określonych wymiarach, który wystarczy złożyć: dwie osoby, pół godziny roboty (zależnie od rozmiarów). Jak trzeba, to można zwinąć ściany i np. zostawić sam "sufit".
Abi Ubu
 
Posty: 94
Dołączył(a): wtorek, 4 grudnia 2018, 12:31

Re: rzeczy do nowego ogrodu - kto co ma w ogrodzie

Postprzez ekstraceny » środa, 3 kwietnia 2019, 09:23

Oprócz mebli i dodatków do ogrodu, warto zadbać o sam jego wygląd :D Pielęgnacja ogrodu, aby wyglądał dobrze przez cały rok to duże wyzwanie. Przydatne będą narzędzia ogrodowe np. dmuchawy i odkurzacze do liści Stihl. Sama używam takiego odkurzacza do liści marki Stihl i nie wyobrażam sobie pracy bez niego zwłaszcza jesienią ;)
ekstraceny
 
Posty: 5
Dołączył(a): środa, 3 kwietnia 2019, 09:14

Re: rzeczy do nowego ogrodu - kto co ma w ogrodzie

Postprzez pieknyolek » piątek, 7 czerwca 2019, 07:54

Nie może zabraknąć pilarki spalinowe Szczecin
pieknyolek
 
Posty: 109
Dołączył(a): poniedziałek, 28 stycznia 2019, 12:25

Re: rzeczy do nowego ogrodu - kto co ma w ogrodzie

Postprzez maurycy32 » poniedziałek, 1 lipca 2019, 10:22

Meble i huśtawka z Dajar.pl <3 polecam
maurycy32
 
Posty: 205
Dołączył(a): piątek, 21 grudnia 2018, 06:28

Re: rzeczy do nowego ogrodu - kto co ma w ogrodzie

Postprzez ola156247 » wtorek, 9 czerwca 2020, 09:09

My mamy w ogrodzie meble ogrodowe ręcznie robione od Bawaria Meble (https://bawariameble.pl/) :) Mogę z ręką na sercu polecić :) Niesamowita jakość i stylowy, ponadczasowy wygląd :) Oprócz tego mamy także lniany hamak rozwieszony między drzewami i kilka lampek ogrodowych wbitych w ziemię między roślinami :)
ola156247
 
Posty: 94
Dołączył(a): wtorek, 18 lutego 2020, 13:18

Re: rzeczy do nowego ogrodu - kto co ma w ogrodzie

Postprzez urodowa » poniedziałek, 22 czerwca 2020, 11:43

Ostatnio zabrałam się za renowacje mojego ogrodu. Wpadłam na dość niestandardowy pomysł rabatki. Nie znalazłam w żadnym sklepie takiego modelu. Gięcie blach stalowych umożliwiło mi zrealizowanie tego projektu :D Nie było to łatwe, ale wyszło doskonale.
urodowa
 
Posty: 86
Dołączył(a): piątek, 31 stycznia 2020, 09:41

Re: rzeczy do nowego ogrodu - kto co ma w ogrodzie

Postprzez Gabrysia03 » środa, 24 marca 2021, 19:49

W takim razie jeżeli rozglądacie się za ciekawymi propozycjami w zakresie wyposażenia ogrodowego to na pewno warto tutaj zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez sklep https://emast.pl/dom-i-ogrod w którym znajdziecie całą kategorię temu tematowi poświęconą. Już mamy wiosnę, także prace ogrodowe czas najwyższy rozpocząć. Tutaj mamy wszystko co potrzebne, żeby doprowadzić go do odpowiedniego stanu w łatwy sposób. Mam nadzieję, że też dobierzecie wszystko co będzie potrzebne i oby ogród wyszedł Wam tak jak to sobie zaplanowaliście. U nas to dopiero pierwsza wiosna od czasu kiedy się wprowadziliśmy do nowego domu :D
Gabrysia03
 
Posty: 160
Dołączył(a): środa, 12 lutego 2020, 08:16

Re: rzeczy do nowego ogrodu - kto co ma w ogrodzie

Postprzez flavero » wtorek, 22 czerwca 2021, 06:28

Korzystałem ostatnio z oferty http://www.drzewinwentaryzacja.pl/ i wykonano u mnie na powierzchni firmowej inwentaryzace dendrologiczna. Teraz bedziemy robic projekt ogrodu i wspolpracowac z dendrologiem zeby jak najbardziej o te tereny zielone zadbac.
flavero
 
Posty: 8
Dołączył(a): piątek, 18 czerwca 2021, 10:02

Re: rzeczy do nowego ogrodu - kto co ma w ogrodzie

Postprzez Leos456 » poniedziałek, 17 stycznia 2022, 21:51

Widzę, że pisaliście tutaj o kłódkach, które mogą się przydać w jakiś domkach i szopach. Jeśli będziecie szukali kłódek dobrej jakości, to powinniście wejść sobie na stronę https://fernand.pl/ . Śmiało skorzystajcie, a na pewno będziecie zachwyceni. Wybór jest tam całkiem spory.
Leos456
 
Posty: 370
Dołączył(a): poniedziałek, 8 listopada 2021, 15:12

Postprzez » poniedziałek, 17 stycznia 2022, 21:51

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ogród

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron