Jakie kursy warto skończyć?

Re: Jakie kursy warto skończyć?

Postprzez Dominikka » środa, 6 marca 2019, 12:32

Możesz sprawdzić ofertę kursów zawodowych od Cosinus bo mają ich naprawdę sporo i organizują je w całym kraju. Do tego dla swoich słuchaczy ze szkół policealnych dają spore zniżki tak jak to było u mnie w Łodzi na kursie z liftingu rzęs oraz manicure.
Dominikka
 

Postprzez » środa, 6 marca 2019, 12:32

 

Re: Jakie kursy warto skończyć?

Postprzez Daniell » czwartek, 7 marca 2019, 11:03

Na pewno kurs na prawo jazdy także jeżeli będziesz na etapie poszukiwań dobrej szkoły z Poznania to tutaj zdecydowanie mogę polecić Ci OSK Pegaz która według mnie przygotowuje najlepiej do zdania obu egzaminów ze względu na bardzo dobrych instruktorów, organizację zajęć oraz jazd i do tego też nowe auta które nie różnią się względem tych z WORD co cieszy bo też znacząco niweluje to stres i problem z różnymi manewrami a szczególnie sprzęgłem (przynajmniej tak było u mnie) :)
Daniell
 

Re: Jakie kursy warto skończyć?

Postprzez Olka2 » czwartek, 21 marca 2019, 08:37

Warto wybrać się na konkretne kursy, które mogą nam dać jakieś korzyści. Jeśli np. chcesz się rozwijać w danym kierunku, zmienić pracę lub awansować, to moim zdaniem takie szkolenia będą bardzo pomocne. Ja aktualnie wybieram się na szkolenia z marketingu w Warszawie i już nie mogę się doczekać. Wierzę, że nauczę się wielu ciekawych i potrzebnych rzeczy.
Olka2
 
Posty: 116
Dołączył(a): wtorek, 18 września 2018, 13:50

Re: Jakie kursy warto skończyć?

Postprzez Tadzik15 » piątek, 22 marca 2019, 01:21

Kurs operatora koparki, dźwigu, ewentualnie wózka widłowego. Serio - w tym jest spora kasa i całkiem przyjemna praca.
Tadzik15
 
Posty: 4
Dołączył(a): piątek, 22 marca 2019, 01:18

Re: Jakie kursy warto skończyć?

Postprzez julzu » sobota, 23 marca 2019, 05:55

Dokładnie mam takie same zdanie. Trzeba szukać tego co będzie nam potrzebne. Ale jest też inna droga. Można brać udział we wszystkich szkoleniach, które nas zainteresują. A z czasem i tak okazuje się, co chcemy w życiu robić. Jednak każdy, kto prowadzi własną firmę lub marzy o tym, każdy kto chce lub zatrudnia ludzi, albo jest za to odpowiedzialny powinien przejść szkolenia oferowane przez https://grupaprogres.pl/szkolenia/ . Ponieważ tematyka zarządzania czasem, zarządzania emocjami, publicznych wystąpień czy zarządzania ludźmi, jest uniwersalna i ponadczasowa.
julzu
 

Re: Jakie kursy warto skończyć?

Postprzez emma898 » piątek, 29 marca 2019, 17:44

A słyszeliście już o kształceniu dualnym? Szczegóły na jego temat możecie znaleźć sobie na stronie https://edunet-poland.pl/ksztalcenie-dualne/ gdybyście byli zainteresowani. Kształcenia dualne łączą w sobie naukę oraz pracę, więc moim zdaniem to najlepsze rozwiązanie, bo można stale powiększać swoją wiedzą, ale nie rezygnować z zarabiania pieniędzy.
emma898
 
Posty: 62
Dołączył(a): poniedziałek, 25 lutego 2019, 17:04

Re: Jakie kursy warto skończyć?

Postprzez JoeRogan » wtorek, 2 kwietnia 2019, 12:17

To zależy od branży, ale np wszędzie poszukują fachowców od obsługi maszyn, takich jak wózek widłowy, koparka, dźwig, spychacz i tak dalej.
JoeRogan
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek, 2 kwietnia 2019, 12:12

Re: Jakie kursy warto skończyć?

Postprzez kamerdyner » czwartek, 4 kwietnia 2019, 06:26

Myślę, że każdy kurs nas ubogaca - zawsze uczymy się czegoś nowego, zdobywamy kwalifikacje... Bardzo lubię robić kursy i brać udział w szkoleniach - mam już ich kilka na swoim koncie. Przez co moje CV naprawdę imponująco wygląda i mam się czym pochwalić :D
kamerdyner
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa, 3 kwietnia 2019, 12:36

Re: Jakie kursy warto skończyć?

Postprzez Ewakuacja » czwartek, 11 kwietnia 2019, 20:15

No wydaje mi się, że warto jest czasami nawet zaryzykować by zacząć spełniać marzenia. Nawet rzucić pracę i zacząć taki kurs na trenera personalnego Wrocław po czym zostać właśnie trenerem.
Ewakuacja
 
Posty: 327
Dołączył(a): poniedziałek, 1 maja 2017, 18:23

Re: Jakie kursy warto skończyć?

Postprzez julzu » środa, 24 kwietnia 2019, 18:14

Chciałabym całkowicie się przekwalifikować. Osiągnęłam już taki okres w swoim życiu, że chciałabym robić coś interesującego, coś co sprawia mi przyjemność. A mianowicie chciałabym pójść na kurs agenta nieruchomości. Nawet trafiłam ostatnio na taki artykuł https://biuro-partner.com/artykul/agent ... rzyszlosci . Już od lat znajomi mówią mi, że mam przysłowiowego "nosa" do takich inwestycji. Może warto spróbować? Znacie jakieś godne polecenia firmy prowadzące takie szkolenia?
julzu
 

Postprzez » środa, 24 kwietnia 2019, 18:14

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Praca

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron