Ćwiczenia a odchudzanie?

Re: Ćwiczenia a odchudzanie?

Postprzez Malina012 » środa, 30 stycznia 2019, 10:06

Da się odchudzić bez ćwiczeń, ale jest to bardziej czasochłonne i męczące. Jednak ruch fizyczny pozwala, że można czasem zrobić odstępstwo od diety.
Malina012
 
Posty: 4
Dołączył(a): środa, 30 stycznia 2019, 09:52

Postprzez » środa, 30 stycznia 2019, 10:06

 

Re: Ćwiczenia a odchudzanie?

Postprzez mary-kate009 » czwartek, 14 lutego 2019, 09:11

Jeśli chodzi o jakieś wspomagacze odchudzania czyli spalacze to raczej kiepska sprawa. Nie wiadomo jaka chemia siedzi w tych tabletkach. Radzę wziąć się za prawdziwy sport. Zapisz się najlepiej na jakieś sztuki walki. Będziesz miał nad sobą trenera który na pewno wyciśnie z ciebie poty i żadne spalacze czy inne suplementy odchudzające nie będą potrzebne. Ja trenuję Karate Kyokushin i sądzę że to świetny sport w każdej kategorii - i budowania siły, szybkości, sprawności, gibkości jak i właśnie utrzymania ładnej sylwetki i dobrej wagi. Jedyne co to warto zaopatrzeć się w dobre ochraniacze do karate żeby za bardzo się nie poobijać i wyeliminować ewentualne kontuzje.
mary-kate009
 
Posty: 16
Dołączył(a): czwartek, 14 lutego 2019, 08:21

Re: Ćwiczenia a odchudzanie?

Postprzez Silesja » wtorek, 16 kwietnia 2019, 19:58

Zgadzam się z przedmówcą - lepiej postawić na w pełni naturalne a zarazem skuteczne metody jak odpowiednia dieta i regularne ćwiczenia. Ja próbowałam ćwiczyć w domu ,niestety z tą regularnością było bardzo kiepsko. Dopiero zmotywowałam się gdy zaczęłam chodzić na siłownię bo jest wiele sprzetów na ktorych mozna efektywnie cwiczyc jak i niesamowita atmosfera - taka motywująca :D Ja chodze do Energyma w Krakowie https://www.energym.com.pl/ to niedaleko Tauron areny . Ja lubię tam chodzic ,bo wszyscy mówią sobie czesc a razie potrzeby chetnie pomagaja :)
Silesja
 
Posty: 101
Dołączył(a): czwartek, 30 sierpnia 2018, 14:21

Re: Ćwiczenia a odchudzanie?

Postprzez Malinkowa » niedziela, 28 kwietnia 2019, 20:00

ja akurat nie mam zbyt wiele czasu na spacery do miejskiej silowni. Wedlug mnie wlasna silownia taka w domu to super sprawa. Sama mam taką od jakiegoś czasu i nauczylam sie wreszcie cwiczyc regularnie. Majac taki sprzet jak ten https://www.e-insportline.pl/fitness cwiczy mi sie dobrze , bo trenuje na tym co lubię i co rzeczywiscie przynosi efekty :)
Malinkowa
 

Re: Ćwiczenia a odchudzanie?

Postprzez Ewakuacja » poniedziałek, 6 maja 2019, 19:14

Aktywność fizyczna jest bardzo ważna, a ciężko jest spalić nawet te 100 kcal. Ale za to jak już zacznie się ćwiczyć to czasami aż można to naprawdę bardzo polubić. ;) Moja koleżanka tak zaczęła kurs instruktor fitness Kraków i zrobiła karierę sportową. ;)
Ewakuacja
 
Posty: 327
Dołączył(a): poniedziałek, 1 maja 2017, 18:23

Re: Ćwiczenia a odchudzanie?

Postprzez MarekTr » piątek, 10 maja 2019, 10:17

Ja myślę, żeby się odchudzać trzeba ćwiczyć. Można jeść zdrowo, ale jak nie będzie spalać się kalorii to dużo się nie osiągnie, a najlepiej spalać kalorie w takiej https://reshape.pl/cardio strefie cardio. Ja często biegam i jeżdżę na rowerku na siłowni, żeby spalać kalorię.
MarekTr
 
Posty: 156
Dołączył(a): czwartek, 30 sierpnia 2018, 17:27

Re: Ćwiczenia a odchudzanie?

Postprzez Leika » piątek, 31 maja 2019, 06:01

Kto z nas chciałby być wiecznie szczupły i jędrny? Chyba każdy z nas, dlatego polecam zacząć od zdrowych nawyków, jakieś owoce, warzywa, sport :)
Na początek możecie kupić na https://www.domenasportowa.pl/ sprzęt do fitnessu domowego. Pamiętajcie, że liczy się cierpliwość i wytrwałość.
Leika
 
Posty: 311
Dołączył(a): niedziela, 23 kwietnia 2017, 19:40

Re: Ćwiczenia a odchudzanie?

Postprzez Inspektor_Sportu » wtorek, 4 czerwca 2019, 07:21

Ja odkąd kupiłem obuwie piłkarskie (konkretnie stąd - naprawdę ok cena jak za jakość, może marki mniej znane i dlatego https://sklep.redboxsport.pl/buty-pilkarskie-87) to nie mogę przestać w nim chodzic haha. Więc sport sam wchodzi. Ćwiczenia są niezbędne dla zdrowego organizmu - warto próbować i znaleźć coś dla siebie!
Inspektor_Sportu
 
Posty: 12
Dołączył(a): piątek, 8 marca 2019, 09:17

Re: Ćwiczenia a odchudzanie?

Postprzez ania23 » środa, 5 czerwca 2019, 10:00

Hej :)
Moim celem jest zrzucenie kilku zbędnych kilogramów. Nie mam problemów z utrzymaniem diety, ponieważ od zawsze zdrowo się odżywiam, jednak strasznie nie lubię ćwiczyć. Wiem, że bez regularnych treningów, odpowiednia dieta nie wystarczy, dlatego chciałam Was zapytać, jak ćwiczyć na diecie? Chodzi mi o jakieś fajne, przyjemne ćwiczenia, które pomogą mi schudnąć. Z góry dziękuję za wszystkie rady i pomoc! :)
ania23
 
Posty: 100
Dołączył(a): czwartek, 13 grudnia 2018, 11:05

Re: Ćwiczenia a odchudzanie?

Postprzez Katierina » wtorek, 30 lipca 2019, 19:52

Trzeba jeść posiłki tak jak należy. Najlepiej po 5 - posiłków. Należy też uprawiać sport. I oczywiście im więcej trenujemy tym większe mamy zapotrzebowanie kaloryczne.Oczywiście wszystko z umiarem. Kupiłam też rower do jazdy, już byłam z parę razy na przejażdżce, teraz jeszcze chciałabym tylko kupić chwyty rowerowe gripy dartmoor Tylko nie wiem jeszcze które ;)
Katierina
 
Posty: 138
Dołączył(a): wtorek, 30 lipca 2019, 17:22

Postprzez » wtorek, 30 lipca 2019, 19:52

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ćwiczenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości