Kosmetyki.

Re: Kosmetyki.

Postprzez Silesja » wtorek, 16 kwietnia 2019, 21:09

ja przepadam za tymi kosmetykami z essenz, bo w skladzie nie mają chemii i są w 100% naturalne. Moim ulubiencem jest serum na skore https://essenz.pl/product/1-serum-do-chorej-skory-30-ml ja mam akurat atopowe zapalenie skory i dzieki temu produktowi daje radę z nawilżeniem
Silesja

Postprzez » wtorek, 16 kwietnia 2019, 21:09

Postprzez barmanka » poniedziałek, 10 czerwca 2019, 13:58

Kosmetyki mają jednak wpływ na to, jak się wygląda i w drogeriach jest ich mnóstwo. Raczej bym ich nie zmieniała jak już mam sprawdzone. Też krem witaminowy HB sprawdza mi się do nawilżania ciała. Jest to dla mnie podstawa i właśnie już raczej wszystkie kosmetyki jakie mam są naturalne.
barmanka

Postprzez waert » środa, 12 czerwca 2019, 21:03

często testuję różne kosmetyki, jedyne które w domu są zawsze to atoperal. Córcia ma AZS i kosmetyki muszą być, w lecie jest zawze gorzej, słońce podrażnia skórę a przecież nie będę dziecku kazała chodzic w długich spodniach i bluzce, smaruje oczywiście komeytkami od słońca ale też dodaktowo atoperal w użyciu, nwilża i zabezpiecza przed wysuszeniem
waert

Postprzez kosmetyczka-jola » wtorek, 18 czerwca 2019, 10:08

Polecam kosmetyki irena eris beauty care, a zwłaszcza serię produktów Prosystem Professional. Zakochałam się w tych kosmetykach, dają świetny efekt. Skóra jest odpowiednio nawilżona oraz wygładzona. Polecam!
kosmetyczka-jola

Postprzez lejla7 » środa, 19 czerwca 2019, 16:48

Ważne, abyś zadbał o swoją skórę podczas kąpieli. Woda potrafi niesamowicie zniszczyć barierę lipidową na skórze, a tym samym sprawić, że jest ona sucha. Skorzystaj z kosmetyków https://www.le-petit-marseillais.pl/ do kąpieli ale również balsamów, o dobrym składzie i wydajnym działaniu!
lejla7

Postprzez monikakol » wtorek, 2 lipca 2019, 09:27

Dość długo unikałam kosmetyków do stóp, jakoś nie miałam cierpliwości, żeby ich używać. Poza tym nie widziałam takiej potrzeby. Teraz się to zmieniło i zimą na próbę zaczęłam stosować krem rozgrzewający (kupiłam taki produkt https://shefoot.pl/pl/produkty-konsumenckie/krem-rozgrzewajacy-zimowa-pielegnacja/ i testowałam na własnej skórze). W moim przypadku podziałał świetnie, bo od zawsze miałam problemy z chłodnymi stopami, a ten krem bardzo delikatnie je rozgrzewał, ale i ładnie pielęgnował. Skóra stóp była nawilżona, elastyczna i chyba mniej podatna na jakieś podrażnienia, bo obyło się bez plastrów. Teraz chwilowo akurat nie jest mi potrzebny taki rozgrzewający produkt, ale myślę, że już jesienią znów po niego sięgnę i nadal będzie tak dobrze działał :)
monikakol

Postprzez diuna » wtorek, 13 sierpnia 2019, 19:48

Bardzo lubię kosmetyki naturalne ale takie już sprawdzone jak te https://www.ekodrogeria.pl/48-pielegnacja . Świetny jest ten Bio Krem przeciwsłoneczny bo chroni przed promieniowaniem UVA i UVB nawet w ekstremalnych sytuacjach. Jest w 100% naturalny bez szkodliwych substancji i filtrów chemicznych, konserwantów, parabenów oraz parafiny. Może być stosowany również w wodzie, gdyż nie zawiera substancji, które w jakikolwiek sposób zakłócają rozwój fauny i flory.
diuna

Postprzez dobracena » poniedziałek, 19 sierpnia 2019, 08:13

Chciałabym zmienić swoje kosmetyki, mam wrażenie, że za długo używam tych samym i moja skóra przestała na nie reagować tak jak powinna. Uroda i kosmetyki - Ceneo.pl tam szukałam różnych sklepów, ale nie mogę się na nic zdecydować. Ktoś coś poleci sprawdzonego? :wink:
dobracena

Postprzez » poniedziałek, 19 sierpnia 2019, 08:13

Poprzednia strona

Powrót do Moda