Reklama

Reklama

Postprzez paniola » czwartek, 21 marca 2019, 11:43

Uważam że gadzety reklamowe są niezwykle ważne w każdej firmie. Ja cyklicznie zamawiam papier firmowy https://www.diamond-druk.pl/druk-papier-firmowy Zawsze szybka realizacja, i co najwazniejsze darmowa dostawa na terenie naszego kraju. Wysokie rabaty przy stałej współpracy, a to bardzo ważne przy tak duzych zamówieniach.
paniola
 

Postprzez » czwartek, 21 marca 2019, 11:43

 

Re: Reklama

Postprzez klara435 » piątek, 5 kwietnia 2019, 07:22

Również uważam, że to dobre rozwiązanie. Reklama aby była skuteczna musi być różnorodna. Im więcej pomysłów tym lepiej.
klara435
 
Posty: 14
Dołączył(a): czwartek, 27 września 2018, 11:02

Re: Reklama

Postprzez barnej » piątek, 12 kwietnia 2019, 19:18

Wiele reklam można z powodzeniem wykonać we własnym zakresie. Najczęściej są, to banery i bilbordy wykonane z tworzyw sztucznych. Kupując te rozwiązania warto zgłosić się bezpośrednio do Plexikordu firmy specjalizującej się w sprzedaży tworzyw sztucznych. Można u nich kupić materiały dla przemysłu, budownictwa i reklama.
barnej
 
Posty: 66
Dołączył(a): poniedziałek, 25 września 2017, 21:20

Re: Reklama

Postprzez zbyszek3 » niedziela, 14 kwietnia 2019, 21:56

najważniejsze to są ulotki!
zbyszek3
 
Posty: 4
Dołączył(a): niedziela, 14 kwietnia 2019, 21:34

Re: Reklama

Postprzez Falmingowa » piątek, 19 kwietnia 2019, 10:47

Moim zdaniem w dzisiejszym świecie jednym z najważniejszych wyznaczników są strony www, które stają się pierwszym punktem kontaktu z potencjalnym klientem.
Falmingowa
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek, 19 kwietnia 2019, 10:37

Re: Reklama

Postprzez Olka2 » wtorek, 23 kwietnia 2019, 05:28

Gadżety reklamowe to z pewnością fajny pomysł, jednak wydaje mi się że skuteczniejsze w tym wypadku będą inne, nieco bardzo rzucające się w oczy potencjalnym klientom formy reklamy. Jeśli chodzi o reklamę lokalną, to świetnym rozwiązaniem są różnego rodzaju potykacze reklamowe. Można do nich dołączyć ciekawą reklamę i wystawić na chodniku przed Twoją siedzibą. Ludzie wbrew pozorom zwracają uwagę na takie rzeczy. Jeśli Cię zainteresowała Cię taka reklama to polecam zajrzeć tutaj https://www.jansen-display.pl/potykacze-reklamowe. Ja stosuję dokładnie takie potykacze i jestem z nich bardzo zadowolona.
Olka2
 
Posty: 116
Dołączył(a): wtorek, 18 września 2018, 13:50

Re: Reklama

Postprzez MarekTr » wtorek, 23 kwietnia 2019, 07:27

Żeby reklama była dobra to trzeba mieć wszystko dobrze zaprojektowane. Ja skorzystałem z pomocy tej firmy https://icube.pl/identyfikacja-wizualna/projektowanie-graficzne przy projektowaniu wszystkiego i byłem bardzo zadowolony, bo moje gadżety wyglądają bardzo dobrze.
MarekTr
 
Posty: 156
Dołączył(a): czwartek, 30 sierpnia 2018, 17:27

Re: Reklama

Postprzez Natka » wtorek, 23 kwietnia 2019, 12:18

Też jestem zdania, że gadżety reklamowe to "obowiązkowa" forma promocji w każdej firmie. Jeśli stawiacie na akcesoria piśmiennicze to polecam Adpen - solidny producent długopisów. Kilka razy kupowałam u nich i zawsze otrzymywałam zamówienie zgodne z moimi szczegółowymi wytycznymi i co ważne - zawsze na czas - dla mnie to istotne we względu na uczestnictwo w koferencjach i różnych targach.
Natka
 
Posty: 81
Dołączył(a): piątek, 29 grudnia 2017, 14:18

Re: Reklama

Postprzez Angela1 » sobota, 27 kwietnia 2019, 11:48

Wydaje mi się, że taką reklamę powinno rozpocząć się od założenia swojej strony internetowej. Jeżeli jeszcze takiej nie macie to poszukajcie firmy, która ma w swojej ofercie responsywne strony internetowe To bardzo ważne, aby strona potrafiła dostosować się do każdego urządzenia elektronicznego. Ludzie zazwyczaj przeglądają internet ze smartfonów, rzadziej z komputerów.
Angela1
 
Posty: 59
Dołączył(a): piątek, 26 października 2018, 18:55

Re: Reklama

Postprzez wiktoria68 » niedziela, 28 kwietnia 2019, 15:35

Ciekawa jestem na jakie reklamy zwracacie uwagę, z punktu widzenia klienta. Do jakich firm trafiacie, w sensie dzięki czemu? Poleceniom, reklamom (jakim) ? Mnie najbardziej przekonują jeśli chodzi o reklamy stacjonarne balony pneumatyczne https://grupaluxpol.pl/balon-pneumatyczny/ Pewnie też dlatego, że mi się podobają, ale również dlatego, że zapamiętuję oczami :) Pamietam firmy, który wyrózniają się reklamą.
wiktoria68
 
Posty: 1149
Dołączył(a): czwartek, 16 listopada 2017, 16:40

Postprzez » niedziela, 28 kwietnia 2019, 15:35

 

Następna strona

Powrót do Wolna amerykanka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości