Wybielanie zębów

Wybielanie zębów

Postprzez Sabina » czwartek, 20 listopada 2014, 21:04

Zastanawiam się nad wybielaniem zębów. Jednak największe moje obawy, to fakt, czy taki zabieg, aby na pewno w moim przypadku ma sens. Wszelkiego rodzaju pasty wybielające w moim przypadku nie dają najmniejszego efektu. Problem w tym, że jestem nałogową palaczką (pale ponad 1 paczkę fajek dziennie. Widziałam jak rewelacyjnie wyglądają zęby u mojej kuzynki po wybielaniu jakąś metodą LED. Ona robiła to w gabinecie należącym do sieci white-beauty . Faktycznie u niej efekt rewelacyjny i to po 3 zabiegach po 15 czy 20 minut. Jednak ona nigdy nie palia papierosów, a w moim przypadku..... Czy taka inwestycja ma sens?
Sabina
 

Postprzez » czwartek, 20 listopada 2014, 21:04

 

Re: Wybielanie zębów

Postprzez Patrycja » czwartek, 20 listopada 2014, 21:05

Tak logicznie patrząc, to jeżeli masz przebarwienia, to zawsze zabieg ma sens. No chyba, że nie zależy ci na barwie zębów. To, że palisz, powoduje, że owszem efekt może zacząć zanikać wcześniej, ale weź pod uwagę, że jak go nie zrobisz, to zmiana barwy się nie zatrzyma tylko będzie pogłębiała. Ponadto po zabiegu możesz zacząć stosować środki, które będą go utrzymywały i minimalizowały skutki palenia. Zresztą nie tylko palenia ma wpływ na kolorystykę zębów, więc praktycznie idąc zgodnie z logiką twoich obaw nikt nie powinien go robić, a to podejście jak najbardziej błędne (przynajmniej takie jest moje zdanie). A co do wyboru gabinetu o którym piszesz, to korzystała z jego usług jedna kuzynka, druga, dwie siosty i na końcu ja sie zdecydowałam. I powiem Ci otwarcie, że bez przesady, ale efekty są super widoczne
Patrycja
 

Re: Wybielanie zębów

Postprzez Elza » poniedziałek, 18 lipca 2016, 09:28

Od roku nie palę, a byłam nałogową palaczką od 10 lat. Dziennie piję około 3 kawa.
Zdecydowałam się na wybielanie zębów u swojego dentysty http://www.dental4you.pl
Cena zabiegu przystępna. Efekt jest widoczny, przebarwienia zniknęły a ja mogę bez skrępowania się uśmiechać. Polecam.
Elza
 
Posty: 14
Dołączył(a): wtorek, 3 maja 2016, 09:31

Re: Wybielanie zębów

Postprzez misia » wtorek, 1 sierpnia 2017, 12:20

Właściwie to nie wiem po co Ci to - żeby się nacieszyć bialymi zębami przez tydzień? Rzuć palenie i wtedy baw się w wybielanie...
misia
 
Posty: 10
Dołączył(a): piątek, 18 listopada 2016, 10:18

Re: Wybielanie zębów

Postprzez Szoszona » sobota, 21 października 2017, 21:58

Ja przez wiele lat miałąm problem ze znaleźieniem odpowierdniego preparatu . Wypróbowałam chyba wszystko co było dostępne na rynu, ale w końcu zdecydwowałam się na wizytęw tej kwesti u specjalisty i to chyba było najlepsze rozwiązanie! Zerprzebarwień i rewelacyjny ewfekt. Jeżlei chcesz wiec=dzieć więcej to czytaj tutaj :)
Szoszona
 
Posty: 29
Dołączył(a): piątek, 4 sierpnia 2017, 07:49

Re: Wybielanie zębów

Postprzez Arkadiusz1 » wtorek, 20 marca 2018, 01:51

Widzę, że jest sporo pomysłów na temat tego, jak poradzić sobie z przebarwieniami.
Arkadiusz1
 
Posty: 923
Dołączył(a): czwartek, 21 września 2017, 12:16

Re: Wybielanie zębów

Postprzez bialy_john » sobota, 9 czerwca 2018, 14:44

moim zdaniem wybielanie zębów to jest zabieg, który może osłabić zęby. Dlatego zawsze warto dokładnie skonsultować to z dentystą. Moja dziewczyna miała wybielane zęby w gabinecie Zaremba https://zarembaort.pl/uslugi/wybielanie-zebow i efekt był świetny.
bialy_john
 
Posty: 10
Dołączył(a): wtorek, 27 lutego 2018, 23:41

Re: Wybielanie zębów

Postprzez wróżka_zębuszka » środa, 25 lipca 2018, 10:30

Moim zdaniem zabieg ma sens. To, że palisz, może trochę zaburzyć efekt, który byłby lepszy, gdybyś nie paliła. Wpływ na to ma także to, czy nie masz wad zgryzu, bo to też może zaburzyć efekt. Jeśli tak, to ja przez zabiegiem wybielania wdrożyłabym leczenie wad zgryzu. Kraków ma spoko specjalistów, mogę CI jakichś polecić, jeśli chcesz
wróżka_zębuszka
 

Re: Wybielanie zębów

Postprzez ciekawa » czwartek, 23 sierpnia 2018, 13:01

Macie jakieś doświadczenia, jeśli chodzi o wybielanie laserowe lampą Beyond?
ciekawa
 

Re: Wybielanie zębów

Postprzez Arkadiusz1 » poniedziałek, 27 sierpnia 2018, 18:55

Takie rzeczy najlepiej załatwiać przez profesjonalistów.
Arkadiusz1
 
Posty: 923
Dołączył(a): czwartek, 21 września 2017, 12:16

Postprzez » poniedziałek, 27 sierpnia 2018, 18:55

 

Następna strona

Powrót do Medycyna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości