Okna w domu

Re: Okna w domu

Postprzez Aleksy » czwartek, 7 marca 2019, 09:55

Przy wyborze okien na pewno ze swojej strony polecam zwrócić uwagę na ofertę firmy Domega w Poznaniu którą znajdziesz na ich stronie internetowej, a później jeżeli wstępnie zainteresuje Cię ich oferta to udaj się do ich salonu. Mają duży wybór drzwi zewnętrznych, do tego potrafią konkretnie doradzić bez jakiegokolwiek naciągania, czy usilnego namawiania. Właśnie tego oczekuję, jeżeli chcę skonsultować swój wybór z fachowcem. Co do producenta okien drewnianych to my wybraliśmy Urzędowski. Do tego umówiliśmy się na montaż i od razu jak przyszły to zajęli się również montażem.
Aleksy
 

Postprzez » czwartek, 7 marca 2019, 09:55

 

Re: Okna w domu

Postprzez Kasprzyk » wtorek, 12 marca 2019, 14:30

Jak brać okna to tylko od producentów z renomą. Małych nie ma co. Bo jak coś się stanie, to potem problem. Nie ma gdzie to serwisować, nikt się nie zna, nie pomoże. Bieda. A duży producent to będzie długo na rynku i zapewni odpowiedni serwis. My mamy tez oknoplast. Prędzej szukałem wśród lokalnych producentów ale jak jeden padł podczas poszukiwań, to zapaliło mi się ostrzegawcze światełko. A oknoplast ma całkiem udane produkty. Jak jeszcze traficie na odpowiednią promocję to ceny potrafią mocno zaskoczyć. Ilość przedstawicieli na rynku też duża. Każdy oferuje montaż itd. Wspomniany tu salon Sampre jak widzę to punkt Premium, więc oferujący inną jakość i lepsze warunki zakupu. Warto z tych lepszych partnerów korzystać, bo mają po prostu lepszą ofertę.
Kasprzyk
 

Re: Okna w domu

Postprzez Psytka » poniedziałek, 25 marca 2019, 17:29

Chyba nie do końca się z Tobą zgodzę co do tego serwisowania. Przecież są firmy, które oferują serwis okien pcv, więc nawet jeśli okna sa nieznanej firmy czy są już po gwarancji to nie ma problemu z ich naprawą czy uszczelnianiem. Takie prace wykonuje np Serwis Meteo z Warszawy. Oni potrafią naprawić i zregenerować każde okno. Do prac serwisowych używają sprawdzonych części dzięki czemu okna są naprawdę solidnie naprawione. Dla nich naprawa okna nie stanowi najmniejszego problemu.
Psytka
 
Posty: 470
Dołączył(a): niedziela, 19 listopada 2017, 12:39

Re: Okna w domu

Postprzez Marcela » piątek, 12 kwietnia 2019, 17:47

przy zakupie okna warto zwrocic na jakosc jego wykonania a takze firmę,ktora sie zajmuje takimi uslugami. Ja stawiam tylko na sprawdzone firmy polskie jak ekoplast z Krakowa Takie okna z technologia v-perfect http://www.ekoplast-krakow.pl/produkty/ ... -v-perfect zapewniaja trwalosc ,dzieki czemu zadna zla pogoda nie bedzie nam straszna. Dzieki takiemu dokladnemu wykonaniu unikniemy powstawania szczelin i zaciekow w oknie
Marcela
 

Re: Okna w domu

Postprzez Patryk » poniedziałek, 15 kwietnia 2019, 21:33

Moim zdaniem jeżeli chodzi o stolarkę okienną, ale w takiej formie od a do z to , przynajmniej jeżeli chodzi o okolicę Warszawy, nie ma lepszego wyboru jak https://stolarka-wwa.pl/
Patryk
 

Re: Okna w domu

Postprzez Jurek23 » poniedziałek, 15 kwietnia 2019, 21:44

Jeżeli chodzi o okna, to moim zdaniem nie ma lepszego wyboru jak https://stolarka-wwa.pl/
Jurek23
 

Re: Okna w domu

Postprzez Sławomir H » wtorek, 16 kwietnia 2019, 19:43

Jurek23 napisał(a):Jeżeli chodzi o okna, to moim zdaniem nie ma lepszego wyboru jak https://stolarka-wwa.pl/

Ja też zdecydowałem sie na wykonawcę usług - Bendoors Stolarka i nie żałuję tego wyboru. Poziom obsługi wręcz rewelacyjny. Nie ukrywam, że byłem tym bardzo miło zaskoczony.
Sławomir H
 

Re: Okna w domu

Postprzez Konrad » wtorek, 16 kwietnia 2019, 19:55

Bendoors Stolarka wymieniała okna u moje babci. Poziom ich usług, począwszy od pomiarów, po fizyczną wymiane okien moge określić tylko w jeden sposób - najwyższy możliwy poziom
Konrad
 

Re: Okna w domu

Postprzez gozo » środa, 17 kwietnia 2019, 18:40

Racja, należy wybrać solidne okna, dobrej firmy. Polecam okna aluminiowe firmy Drutex. To jest dobra alternatywa okien drewnianych, do których nie wszyscy są przekonani. System MB-45 posiada szeroką gamę kolorystyczną. Zwłaszcza przeszklenia dużych powierzchni, wymagają sprawdzonych i trwałych okien. Nie warto wybierać pozornie tańszych produktów, bo serwis lub ewentualna wymiana pochłaniają dodatkowe koszty.
gozo
 
Posty: 7
Dołączył(a): poniedziałek, 25 marca 2019, 21:15

Re: Okna w domu

Postprzez Tadeusz » sobota, 27 kwietnia 2019, 16:30

Konrad napisał(a):Bendoors Stolarka wymieniała okna u moje babci. Poziom ich usług, począwszy od pomiarów, po fizyczną wymiane okien moge określić tylko w jeden sposób - najwyższy możliwy poziom

Korzystałem z usług Bendoors Stolarka i jedynie co mogę, to potwierdzić zarówno jakość wykonania i fachowość ekipy. Dodatkowym plusem oszczędność na ogrzewaniu domu, bowiem okazało się, ze przy starych oknach dużo ciepło uciekało właśnie ze względu na problemy ze szczelnością okien
Tadeusz
 

Postprzez » sobota, 27 kwietnia 2019, 16:30

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Budowa i remont

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron