Fryzjer na ślub

Re: Fryzjer na ślub

Postprzez shoppinglover » piątek, 19 kwietnia 2019, 09:07

Cześć, za pół roku wychodzę za mąż, w związku z czym zaczynam poszukiwania sprawdzonego fryzjera, który uczesałby mnie w moim mieszkaniu. Czy wiecie, jaki fryzjer z dojazdem do domu Kraków specjalizuje się w lokach i falach? Zależy mi na czymś, co będzie wyglądało naturalnie, jednak wytrzyma jak najdłużej na głowie :D Macie kogoś sprawdzonego? :)
shoppinglover
 
Posty: 32
Dołączył(a): środa, 5 grudnia 2018, 13:07

Postprzez » piątek, 19 kwietnia 2019, 09:07

 

Re: Fryzjer na ślub

Postprzez cesia » niedziela, 28 kwietnia 2019, 18:53

Z Krakowa niestety nie znam, więc nie polecam, ale w Warszawie to zdecydowania pani Danusia z Magii Blondu :) Najlepsza :)
cesia
 

Re: Fryzjer na ślub

Postprzez magma » wtorek, 30 kwietnia 2019, 18:03

Wiadomo podczas tak ważnego dnia trzeba się przygotować pod każdym względem. Także fryzjer jest tutaj konieczny ;). Ja jeszcze nie wybrałam fryzjera dla siebie. Na razie raczej szukam zaproszeń na tą niezwykłą okoliczność. Chyba jednak już mam odpowiednie... Zobaczcie na te tutaj https://farrowdesign.pl . Jak wam się podobają?
magma
 

Re: Fryzjer na ślub

Postprzez justysia » środa, 5 czerwca 2019, 16:35

Hej jeżeli szukacie salonu ze stolicy to polecam InHarmony, zrobiłam tam totalną metamorfozę swojej fryzury i zaskoczyłam wszystkich gości :D
justysia
 

Re: Fryzjer na ślub

Postprzez Joasia » sobota, 6 lipca 2019, 21:35

Nie przesadzajmy ;)
Joasia
 
Posty: 25
Dołączył(a): sobota, 6 lipca 2019, 21:33

Re: Fryzjer na ślub

Postprzez Judytkaaa » piątek, 23 sierpnia 2019, 01:44

Gdybyście chciały przedłużyć lub zagęścić swoje włoski to gorąco polecam wam salon Miraflores, na początku bałam się tego czy moje naturalne włosy wytrzymają zabieg, ale doczepki w żaden sposób nie wpłynęły na ich kondycję a efekt w dniu ślubu był oszałamiający :D
Judytkaaa
 

Re: Fryzjer na ślub

Postprzez KonradSkal » poniedziałek, 16 września 2019, 12:00

Gdy planujesz ślub najbardziej istotną rzeczą jest suknia ślubna . Mnóstwo pań młodych postanawia mieć suknię, jednak często zastanawia się gdzie taką suknię można dostać. Z odsieczą od tego problemu przychodzi niezastąpiony internet. Zajrzyj tutat jeśli też potrzebujesz pomocy: http://suknie-konin.pl
KonradSkal
 
Posty: 102
Dołączył(a): poniedziałek, 8 lipca 2019, 06:36

Re: Fryzjer na ślub

Postprzez Aggie » poniedziałek, 23 września 2019, 20:21

Ja osobiście mogę polecić stylistki z In Harmony, dziewczyny rewelacyjnie czeszą na śluby i wesela :)
Aggie
 

Re: Fryzjer na ślub

Postprzez Werox111 » środa, 23 października 2019, 17:48

Jeżeli nie wiesz jeszcze jaką suknię ślubną założyć na swój ślub to zapraszam na stronę http://katalog-sukien.pl/ . Tutaj jest mnóstwo inspiracji ślubnych i coś na pewno sobie wybierzesz. Rekomenduję gorąco.
Werox111
 
Posty: 80
Dołączył(a): poniedziałek, 15 lipca 2019, 10:30

Re: Fryzjer na ślub

Postprzez limanovska » czwartek, 19 grudnia 2019, 23:32

Również polecam salon In Harmony, dziewczyny czesały mnie na bankiet, a kilka dni wcześniej odświeżały kolor :) Wszystkie koleżanki i znajome zachwycały się moją fryzurką...
limanovska
 

Postprzez » czwartek, 19 grudnia 2019, 23:32

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ślub i Wesele

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron