Zabieg medycyny estetycznej

Re: Zabieg medycyny estetycznej

Postprzez Toryi » wtorek, 18 grudnia 2018, 01:29

A co myślicie o chirurgii plastycznej? Ja zdecydowałam się w końcu na zabieg korekcji krzywej przegrody nosowej. Zwlekałam z tym kilka lat, pieniądze miałam już odłożone, ale biłam się z myślami. Teraz wiem, że niepotrzebnie zwlekałam. Trafiłam do świetnego chirurga, dr Anny Olender (Żarki Letnisko), jestem bardzo zadowolona:)
Toryi
 

Postprzez » wtorek, 18 grudnia 2018, 01:29

 

Re: Zabieg medycyny estetycznej

Postprzez tekla » piątek, 18 stycznia 2019, 14:21

Taki zabieg to już poważniejsza sprawa. Ja jak dotąd w klinice https://artederm.pl/ miałam tylko zabiegi poprawiające urodę a nie zdrowie. Chociaż moja mama miała tam usuwane pajączki, a zabieg jest całkiem bezpieczny, wykonuje go tam doświadczony chirurg naczyniowy
tekla
 

Re: Zabieg medycyny estetycznej

Postprzez Lileczka » środa, 17 kwietnia 2019, 13:10

Ja już korzystałam z zabiegów medycyny estetycznej ale tych nieco lżejszych, usuwałam jedynie blizny i przebarwienia potrądzikowe w Klinice Krajewski, w końcu po długim czasie mogę wyjść bez podkładu do sklepu :) gdybyście chcieli dowiedzieć się jak wygląda zabieg dermapen to piszcie chętnie odpowiem :)
Lileczka
 

Re: Zabieg medycyny estetycznej

Postprzez kolbam » wtorek, 30 kwietnia 2019, 23:44

Asiula napisał(a):Jakiś czas temu chciałam poddać się mezoterapii, ale stwierdzono u mnie alergię i niestety musiałam zrezygnować. Teraz dowiedziałam się, że alternatywą dla tego zbiegu może być procedura z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego. Jeszcze w tym roku chcę umówić się na wizytę do kliniki Novoderm, którą prowadzi bardzo doświadczony dr Krzysztof Teysler. Skonsultuję z nim, czy faktycznie mogę w ten sposób poprawić elastyczność, gładkość i napięcie skóry. Może znacie już ten rodzaj zabiegu?

Znamy, znamy... Ale przecież jest kilka rodzajów mezoterapii jest mezo igłowa i mezoterapia bezigłowa i być może akurat ta by Ci posłużyła. Ale jest też karboksyterapia, no i bardzo modny ostatnio zabieg na twarz Zaffiro. Próbowałaś?
kolbam
 
Posty: 68
Dołączył(a): sobota, 20 października 2018, 14:39
Lokalizacja: Łódź

Re: Zabieg medycyny estetycznej

Postprzez Klara » sobota, 19 października 2019, 16:30

Dużo chyba zależy od samego rodzaju zabiegu, ja byłam kilka razy na laserze w Klinice Krajewski, poszłam bo bardzo wstydziłam się głębokich blizn i jestem bardzo usatysfakcjonowana z uzyskanych efektów :D
Klara
 

Re: Zabieg medycyny estetycznej

Postprzez Zośka » czwartek, 24 października 2019, 03:28

Ja również jestem pacjentką dr.Krajewskiego :) ostatnio miałam wykonywany dermapen i powiem wam, że moja skóra już dawno nie wyglądała tak dobrze :)
Zośka
 

Postprzez » czwartek, 24 października 2019, 03:28

 

Poprzednia strona

Powrót do Uroda

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości