Smart dom

Re: Smart dom

Postprzez Milosz5 » czwartek, 31 stycznia 2019, 14:02

Dzisiaj takie rozwiązania już raczej nikogo nie dziwią.
Milosz5
 
Posty: 736
Dołączył(a): czwartek, 8 listopada 2018, 10:11

Postprzez » czwartek, 31 stycznia 2019, 14:02

 

Re: Smart dom

Postprzez Abi Ubu » środa, 27 lutego 2019, 09:52

Żeby zrobić we własnym domu taki smart house nie musimy koniecznie inwestować w drogą elektronikę, wpiętą non stop do internetu. Wiele analogowych urządzeń, jesli odpowiednio spiąć je razem w przemyślany system, zapewni nam taką samą skuteczność. Nieźle się do tego nadają regulatory i sterowniki Defro. Polecam uwadze: https://www.ceneo.pl/Regulatory_i_stero ... :Defro.htm
Abi Ubu
 
Posty: 94
Dołączył(a): wtorek, 4 grudnia 2018, 12:31

Re: Smart dom

Postprzez julzu » wtorek, 25 czerwca 2019, 00:00

Oczywiście, że takie instalacje nie są już nowością. Co raz więcej domów ma zainstalowane sterowniki. Wystarczy spojrzeć na ofertę https://www.shemeck.pl/97-plc-arduino by przekonać się, że nie są to wielkie koszty. Automatyka w domach nie jest już luksusem, raczej zbliża się do standardów. Tym bardziej, że pozwala nam na oszczędność oraz daje kontrolę. Już nie trzeba martwić się o niewyłączone żelazko czy niezgaszone światło.
julzu
 

Re: Smart dom

Postprzez KonradSkal » czwartek, 17 października 2019, 02:42

Potrzebne mi jest miejsce gdzie dostanę moskitiery drzwiowe . Wrocławi okolice to mój obszar działań. Od dwóch miesięcy nie mam żadnych moskitier. Już nie chce mi się słuchać narzekań, że nadal nie ma. Jak ktoś zna jakis dobry sklep to proszę o informację. Liczę na waszą pomoc.
KonradSkal
 
Posty: 102
Dołączył(a): poniedziałek, 8 lipca 2019, 06:36

Re: Smart dom

Postprzez Celka » środa, 7 grudnia 2022, 12:42

Jeśli chodzi o systemy smart home, to warto pomyśleć o sprawdzonym producencie. Ja robiąc research, natrafiłam na producenta F&F, który ma fajne rozwiązania dla domu. Jak na przykład regulatory temperatury, które można wykorzystać w mieszkaniach oraz domach :) Udało mi się u nich dobrze dobrać urządzenie, dzięki czemu zwiększyliśmy u siebie komfort w codziennym funkcjonowaniu. My akurat mamy od nich opcję naściennego regulatora ciepła z programem czasowym :)
Celka
 
Posty: 82
Dołączył(a): czwartek, 25 lipca 2019, 05:23

Postprzez » środa, 7 grudnia 2022, 12:42

 

Poprzednia strona

Powrót do Wnętrza

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron