tanie okulary Kraków

tanie okulary Kraków

Postprzez dbnn » wtorek, 14 maja 2019, 07:35

Cześć! Gdzie w Krakowie można kupić w miarę tanio dobrej jakości okulary? Szukam czegoś dla męża, on i tak nie za bardzo szanuje, pracuje fizycznie więc te okulary to będą wiecznie zaprawą brudzone...:) Ale z drugiej strony też nie chciałabym żeby szkła były jakieś wadliwe, żeby wypadały itp. Coś porządnego za nieduże pieniądze – gdzie szukać?
dbnn
 

Postprzez » wtorek, 14 maja 2019, 07:35

 

Re: tanie okulary Kraków

Postprzez ganmmm » czwartek, 15 sierpnia 2019, 16:12

Duży wybór tanich okularow ma Primus. Ja bym ich podpowiadała. Z jednej strony szkła i oprawki są w porządnej jakości ale z drugiej nie płaci się tak słono jak w tych duzych sieciach optycznych gdzie tak naprawdę nie płacisz za sam materiał ale bardziej za logo.
ganmmm
 

Re: tanie okulary Kraków

Postprzez Nesterka » wtorek, 10 grudnia 2019, 23:08

Ja niedługo wybieram się w końcu na urlop i również musze koniecznie zaopatrzyć się w dobrej jakości okulary. Z pewnością zerknę sobie na Wasze propozycje :)
Nesterka
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek, 16 sierpnia 2019, 08:16

Re: tanie okulary Kraków

Postprzez mami772 » sobota, 21 grudnia 2019, 10:57

Ja soczewek nie mogę nosić dlatego pozostały mi okulary. Ale na szczęście już nie długo , bo zdecydowałam się na korektę laserową wzroku. Sprawdzam właśnie na stronie http://twojwzrok.com/a/pntt,jak-przygot ... cji-wzroku jak powinnam się do tego wszystkiego przygotować. Na szczęście wybrałam dobrą klinikę i już tam uzyskałam informacje, ale wolę wiedzieć dokładnie, co mnie czeka.
mami772
 
Posty: 740
Dołączył(a): niedziela, 28 kwietnia 2019, 08:23

Postprzez » sobota, 21 grudnia 2019, 10:57

 


Powrót do Wolna amerykanka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości