Sprzątanie

Re: Sprzątanie

Postprzez Tina » niedziela, 10 marca 2019, 15:55

I ja dom sprzątam sama, w celu nie umęczenia się wzięłam się na sposób i środki czyszczące zamawiam z Niemiec. Są znacznie lepszej jakości.
Tina
 

Postprzez » niedziela, 10 marca 2019, 15:55

 

Re: Sprzątanie

Postprzez Mylik » wtorek, 12 marca 2019, 10:03

Moim zdaniem sprzątanie nie powinno nikomu nastręczyć żadnych problemów jeśli wykonuje się je regularnie. W codziennych domowych porządkach raczej każdy poradzi sobie sam. Gorzej jest, gdy planuje się większe sprzątanie jak np sprzątanie piwnicy czy poddasza. W tych miejscach często gromadzi się różne rzeczy "na później", o których zapominamy i które ostatecznie lądują na wysypisku. Jeśli planujecie generalne sprzątanie piwnicy lub strychu to warto skorzystać z pomocy fachowców. Tu znajdziecie namiary na firmę DPR, która oferuje szybkie opróżnianie pomieszczeń i wywóz odpadów wielkogabarytowych. DPR to fachowcy - sprzątanie wykonują szybko i bardzo dokładnie.
Mylik
 
Posty: 124
Dołączył(a): sobota, 16 grudnia 2017, 15:33

Re: Sprzątanie

Postprzez latawiec biały » piątek, 15 marca 2019, 12:45

Sprzątanie to moje najgorsze zmartwienie... Zarówno ja jak i mąż pracujemy całymi dniami i przez to kompletnie nie ma czasu na sprzątanie :/ Dlatego w końcu stwierdziliśmy, że najlepszym wyjściem będzie po prostu firma sprzątająca. Znalazłam na https://moppy.pl/ naprawdę dobrą ofertę i postanowiłam spróbować! I powiem Wam, że odkąd sprzątaniem zajmuje się firma, to wreszcie spadł mi z głowy najgorszy obowiązek i mogę odpocząć :)
latawiec biały
 
Posty: 828
Dołączył(a): sobota, 24 czerwca 2017, 18:28

Re: Sprzątanie

Postprzez emma898 » niedziela, 17 marca 2019, 09:36

Na szczęście jest coraz więcej możliwości i sprzętów, które mogą w sprzątaniu nam pomoc. Ja kilka takich możliwości widziałam na stronie https://www.maxdrogeria.pl/ ponieważ mają fajne produkty i całą chemie do sprzątania oraz mają fajne urządzenia.
emma898
 
Posty: 62
Dołączył(a): poniedziałek, 25 lutego 2019, 17:04

Re: Sprzątanie

Postprzez ntanek » poniedziałek, 13 maja 2019, 08:13

polina123 napisał(a):A korzystacie przy sprzątaniu z padów czyszczących?

Ja tak i dla mnie są najlepsze.
ntanek
 
Posty: 3
Dołączył(a): poniedziałek, 13 maja 2019, 07:45

Re: Sprzątanie

Postprzez Kationu » środa, 15 maja 2019, 07:51

Chyba nikt tak naprawdę nie lubi sprzątać, dlatego też warto ułatwiać sobie ten przykry obowiązek za pomocą praktycznych urządzeń, które pozwolą nam w znacznym stopniu skrócić ten proces. Dla mnie idealnym rozwiązaniem okazał się odkurzacz ręczny akumulatorowy. Dzięki niemu uprzątniecie kuchennych blatów i stołu w jadalni zajmuje mi teraz zaledwie kilka minut. Co najważniejsze jednak, wybrany przeze model bezprzewodowy mogę zabierać ze sobą dosłownie wszędzie. Ostatnio czyściłam za pomocą tego odkurzacza auto, nareszcie zdołałam wyczyścić moje tapicerki z wszystkich okruszków, z którymi nie radził sobie tradycyjny odkurzacz. :D
Kationu
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa, 15 maja 2019, 07:07

Re: Sprzątanie

Postprzez ulunia » środa, 29 maja 2019, 17:18

Ja wam proponuję artykuł z mojego ulubionego bloga, gwarantuję że będziecie miały uśmiech od ucha do ucha a przy okazji poznacie Czesia A więc czytajcie tu https://nianio.com.pl/ja-krasnoludki-czesio-moj-facet-sprzatania/ Ja właśnie tu dowiedziałam się o wspaniałym wynalazku jakim jest iRobot Roomba. Jak przeczytałyście to juz wam nie musze nic tłumaczyć. Ja mojemu mężowi dałam 3 m-ce czasu, a potem jak nie dostanę Czesia - on co sobota ma zepewnione gruntowne sprzątanie.
ulunia
 
Posty: 787
Dołączył(a): piątek, 22 września 2017, 14:37

Re: Sprzątanie

Postprzez Pani domu1990 » czwartek, 13 czerwca 2019, 16:40

Dziewczyny zamawiacie coś do sprzątania z E-środki czystości? Ja Zamawiam tam proszki do prania niemieckie i jestem bardzo zadowolona. Zastanawiam się czy chemia do sprzątania będzie równie skuteczna. https://e-srodkiczystosci.pl/oryginalna-chemia-z-importu/vizir-niemiecki-proszek-do-prania-6-5-kg-350 Poradźcie coś :D
Pani domu1990
 

Re: Sprzątanie

Postprzez tatwoj12 » piątek, 14 czerwca 2019, 12:23

Z chemii niemieckiej tata mi coś tam kiedys przywiózł. Ale jesli chodzi o proszki to takim moim odkryciem był proszek Surf. Jak mi się trafi to go kupuję. A pierwszy raz go odkryłam 3 lata temu. jakoś tak. Bardzo dobrze pierze duże zabrudzenia. Miałam ten różowy. Wiem, ze sa jeszcze inne zapachy chyba jest taki fioletowy, podobno też pięknie pachnie.
tatwoj12
 
Posty: 243
Dołączył(a): sobota, 19 stycznia 2019, 09:53

Re: Sprzątanie

Postprzez Psytka » piątek, 28 czerwca 2019, 10:48

Standardowe sprzątanie można wykonać samodzielnie, są jednak czynności takie jak np mycie elewacji, które lepiej zlecić profesjonalnej firmie. Usługi czyszczenia oraz konserwacji elewacji wykonanych z dowolnego materiału oferuje firma Umyjemto. U nich można zamówić usunięcie nawet bardzo trudnych zabrudzeń takich jak graffiti https://umyjemto.pl/uslugi/usuwanie-graffiti/ . Umyjemto świadczy usługi profesjonalne i solidne. Firma działa na terenie całej Polski.
Psytka
 
Posty: 470
Dołączył(a): niedziela, 19 listopada 2017, 12:39

Postprzez » piątek, 28 czerwca 2019, 10:48

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Babskie robótki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron