erotyczne przebranie - prezent na rocznicę

Re: erotyczne przebranie - prezent na rocznicę

Postprzez ksiezniczkasisi » niedziela, 28 kwietnia 2019, 18:12

kazdy pomysł jest super, zeby zaskoczyc partnera, mysle ze jakakolwiek inicjatywa w sypialni to super krok do fajnego zycia erotycznego :) my z mezem zyjemy troche na odleglosc, bo on pracuje za granica, ale mimo to staramy sie, zeby ta namietnosc miedzy nami nie wygasla, ostatnio nawet zamowilam nam jajeczko lush, taki wibrator, sterowany na odleglosc, wiec mimo ze meza nie ma obok, to mozemy sie zabawic ;)
ksiezniczkasisi
 
Posty: 374
Dołączył(a): czwartek, 15 listopada 2018, 20:09

Postprzez » niedziela, 28 kwietnia 2019, 18:12

 

Re: erotyczne przebranie - prezent na rocznicę

Postprzez Angela1 » niedziela, 19 maja 2019, 10:31

Mnie i mojego męża takie przebrania w ogólne nie kręcą. Jeszcze będzie na to czas, ale na razie nie czuje się na siłach. Ostatnio widziałam ciekawy produkt firmy Lovense Takie gadżety naprawdę mogą wam urozmaicić życie. Macie naprawdę wiele opcji do wypróbowania. W sklepach półki są pełne.
Angela1
 
Posty: 59
Dołączył(a): piątek, 26 października 2018, 18:55

Re: erotyczne przebranie - prezent na rocznicę

Postprzez Esmeralda » środa, 3 lipca 2019, 18:04

Mnie także erotyczne przebrania w ogóle nie kręcą. W ogóle zabawy w "udawanie" to nie dla mnie. Wolę np. dilda. Latwo można znaleźć sklep internetowy, gdzie można je dostać. Dla mnie to takie klasyczne, nieprzesadzone rozwiązanie na urozmaicenie życia erotycznego. Nie jest to nic perwersyjnego i fajnie od tego zacząć w swojej sypialni. W sumie to coś dla każdego ;) Planuję aktualnie wybrać jakiś z tego sklepu - ktoś poleca, bądź odradza? https://zmysly.pl/Dilda-c224
Esmeralda
 

Re: erotyczne przebranie - prezent na rocznicę

Postprzez Akrobatka » poniedziałek, 7 października 2019, 19:58

Mnie też tak średnio kręcą przebrania, wolę rzeczy typu szpicruta. Wiele osób nie wie, czym ona jest - warto przeczytać. szpicruta co to jest - polecam, sama dowiedziałam się stąd i chyba kupię :) https://zmysly.pl/Baty-i-szpicruty-c662
Akrobatka
 

Re: erotyczne przebranie - prezent na rocznicę

Postprzez Krysia » niedziela, 12 stycznia 2020, 20:41

Ja na rocznicę kupię chyba Flex Kegels kulki gejszy, moja kobieta z pewnością się ucieszy, ponieważ wzmaga to rozkosz i przyjemność. Będę ją musiała zachęcać do regularnych ćwiczeń :)
Krysia
 

Re: erotyczne przebranie - prezent na rocznicę

Postprzez Ferez » czwartek, 6 lutego 2020, 13:45

W mojej opinii natomiast świetną propozycją jest bielizna koronkowa w intymnych sytuacjach. Kilka pięknych kompletów mam od Valetta https://valetta.pl/ To mój ulubiony sklep z bielizną i mam sprawdzoną jakość i rozmiarówkę u nich więc głownie tutaj własnie zamawiam, tym bardziej że ceny są jednocześnie bardzo dobre.
Ferez
 
Posty: 375
Dołączył(a): niedziela, 26 stycznia 2020, 22:17

Re: erotyczne przebranie - prezent na rocznicę

Postprzez Hhowqas11 » piątek, 7 lutego 2020, 15:29

bardzo dobry pomysł.
-
ekogroszek ultra
Hhowqas11
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek, 7 lutego 2020, 14:55

Re: erotyczne przebranie - prezent na rocznicę

Postprzez charlotte1991 » środa, 12 lutego 2020, 20:44

Myślę, że to bardzo dobry pomysł! Ja na rocznicę chcę kupić erotyczną bieliznę i lubrykanty - świat-lubrykantów.pl Mam nadzieję, że mąż się ucieszy! Już od dawna chciałam zaskoczyć go w sypialni. Oby zareagował pozytywnie :)
charlotte1991
 
Posty: 609
Dołączył(a): poniedziałek, 10 lutego 2020, 08:05

Re: erotyczne przebranie - prezent na rocznicę

Postprzez mami772 » sobota, 15 lutego 2020, 07:27

Ja przede wszystkim polecam wejść sobie na stronę https://sexownysklep.pl/ na której można znaleźć różne ciekawe i intrygujące zabawki erotyczne. Zawsze jest to jakieś fajne rozwiązanie, jeśli chcemy spróbować czegoś całkiem innego i jeśli chcemy zobaczyć, co będzie się nam podobało.
mami772
 
Posty: 740
Dołączył(a): niedziela, 28 kwietnia 2019, 08:23

Re: erotyczne przebranie - prezent na rocznicę

Postprzez milka91 » niedziela, 29 marca 2020, 19:43

Myślę, ze pomysł z przebraniem jest bardzo fajny! Możesz też zaopatrzyć się w zabawki erotyczne i żel wzmacniający doznania z świat-libidizer.pl. Według mnie ciekawe życie erotyczne to podstawa jeśli ktoś chce mieć szczęśliwy zwiazek. My z mężem bardzo się staramy żeby nie wkradła się do nas rutyna.
milka91
 
Posty: 752
Dołączył(a): niedziela, 8 marca 2020, 17:09

Postprzez » niedziela, 29 marca 2020, 19:43

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wolna amerykanka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron