Dieta a budowa mięśni?

Dieta a budowa mięśni?

Postprzez Janusz » sobota, 5 listopada 2016, 21:32

Mam kilka kilogramów do zrzucenia... ale chjciałbym również odpowiednio wyrzeźbić swoje ciało.Dlatego postanowiłem że będę na diecie i ćwiczył na siłowni. I teraz tak, czy stosując dietę ma sens branie jakiegoś suplementu na budowę masy mięśniowej, powiedzmyu czegoś takiego jak Largomass, czy pierw pozbyć się nadwaqgi, a później dopiero iść w tym kierunku?
Janusz
 

Postprzez » sobota, 5 listopada 2016, 21:32

 

Re: Dieta a budowa mięśni?

Postprzez jm80 » środa, 30 listopada 2016, 13:15

hej,

ja mam dietę od dietetyka, zjeżdżam z 84kg do 75kg. Do tego odpowiednie ćwiczenia ogólnorozwojowe i efekty są po dwóch miesiącach. Pozdrawiam
jm80
 
Posty: 7
Dołączył(a): środa, 30 listopada 2016, 13:07

Re: Dieta a budowa mięśni?

Postprzez Karabinek » czwartek, 1 grudnia 2016, 20:56

@jm... ale Largomass to nie kwestia odchudzania, tylko budowy masy mięśniowej... Nie spadku wagi, tylko zbudowania sześciopaku na przykład... :D więc co tu ma do rzeczy dietetyk i spadek masy ciała?
Karabinek
 

Re: Dieta a budowa mięśni?

Postprzez Bartłoimiej » sobota, 3 czerwca 2017, 20:58

Ja dodatkowo aby wzmocnić efekt zastosowałem Largomass i okazało sie to strzałem w 10
Bartłoimiej
 

Re: Dieta a budowa mięśni?

Postprzez Iwonamalek2 » wtorek, 1 sierpnia 2017, 10:51

Oprócz samych mieśni należy również pamietać o ogólnym zdrowiu całego ciała, a także o bardzo ważnych stawach w naszym organizmie. Jezeli będziemy mieli zmeczone i nidożywione ciało to nic nam z tych wypracowanych mieśni. Dlatego polecam wam produkty wspomagające naszą ogólną siłe witalną oraz trawienie, metabolizm a także wspomnianie stawy. Coś na pewno dla siebie wybierzecie spośród oferty http://mydetoxtea.pl/kategoria-produktu/forever/
Iwonamalek2
 
Posty: 32
Dołączył(a): wtorek, 16 maja 2017, 17:50

Re: Dieta a budowa mięśni?

Postprzez zosiasamosia » piątek, 12 stycznia 2018, 23:07

W takim przypadku dieta na masę - generalnie dużo dobrych węglowodanów, białka, można włączyć specjalne odżywki tzw. gainery. No i należy pamiętać żeby utrzymywać dodatni bilans kaloryczny :) najlepiej zamów sobie dedykowaną dietę np. dieta online
zosiasamosia
 
Posty: 6
Dołączył(a): piątek, 12 stycznia 2018, 22:50

Re: Dieta a budowa mięśni?

Postprzez maxsportowiec » czwartek, 25 stycznia 2018, 12:12

Sama dieta nie wystarczy do budowy mięśni. Niezbędne są regularne treningi i odpowiednie suplementy diety takie jak np. odżywki białkowe. Takie połączenie działa doskonale, uwierzcie mi. Zawsze warto sobie poczytać jakie jest odpowiednie dawkowanie białka i o których porach najlepiej je stosować, żeby przynosiło największe efekty.
maxsportowiec
 
Posty: 3
Dołączył(a): czwartek, 25 stycznia 2018, 11:28

Re: Dieta a budowa mięśni?

Postprzez Trinity67 » czwartek, 25 stycznia 2018, 22:37

Dieta czy to na budowę masy mięśniowej czy odchudzanie musi być przede wszystkim w pełni zdrowa. Musi ona dostarczać niezbędne witaminy i składniki mineralne. Dzięki temu organizm zachowa pełnię zdrowia i sił. Można sobie nawet zamawiać do domu czy do pracy specjalnie skomponowane posiłki dopasowane do naszych potrzeb - https://masterdieta.pl/. W ten sposób nie tylko poprawicie wygląd ale także i zadbacie o zdrowie.
Trinity67
 
Posty: 65
Dołączył(a): sobota, 23 grudnia 2017, 20:47

Re: Dieta a budowa mięśni?

Postprzez 77ewcia5 » wtorek, 30 stycznia 2018, 14:22

Cześć,
polecam suplement jakim jest kreatyna, sami zobaczcie http://dietevo.pl/sport/jak-dziala-kreatyna/ dzięki niej mięśnie szybciej się budują dodatkowo unikniecie przeciążeń i będziecie mieli więcej siły do ćwiczenia! polecam wszystkim!! :D
77ewcia5
 
Posty: 131
Dołączył(a): środa, 18 października 2017, 17:04

Re: Dieta a budowa mięśni?

Postprzez Gejmex » środa, 31 stycznia 2018, 00:37

A czy czytacie w takich sprawach jakieś wszelkie porady na blogach czy stronach internetowych ? JA jestem tego zwolennikiem i moje ostatnie znalezisko to blog gdzie właśnie takie rzeczy można dostać. Chodzi mi konkretnie o porady dietetyczne na Cyklgastro.pl . Myślę, że warto sobie spojrzeć na ten blog, może akurat komuś z Was się spodobają wpisy zamieszczone w tym miejscu
Gejmex
 
Posty: 4
Dołączył(a): środa, 31 stycznia 2018, 00:30

Postprzez » środa, 31 stycznia 2018, 00:37

 

Następna strona

Powrót do Diety

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron