Własny biznes

Re: Własny biznes

Postprzez ulunia » środa, 15 maja 2019, 06:42

Prowadząc wlasny biznes trzeba się liczyć z kontrolami ZUS czy US. Niestety czasami kończy się to procesem egzekucyjnym. Ale jest rozwiązanie - to kancelaria Lexa. Przystępują do działania nawet ggdy już trwa proces egzekucyjny, doprowadzając do bezskuteczności takiej egzekucji, Skutecznie chronią majątek ruchomy i nieruchomy firmy. W 2017/2018r. nie przegrali żadnej sprawy dot ochrony majątku. Są 100% skuteczni.
ulunia
 
Posty: 787
Dołączył(a): piątek, 22 września 2017, 14:37

Postprzez » środa, 15 maja 2019, 06:42

 

Re: Własny biznes

Postprzez domi10 » środa, 15 maja 2019, 12:36

Jeśli chcemy by nasza firma dobrze prosperowała i rozwijała się trzeba popracować nad przewagą konkurencyjną. Należy przeprowadzić działania które polegają na zbieraniu jak i analizowaniu informacji o działalności oraz mocnych i słabych stronach konkurentów - jest to tzw.Competitive Intelligence. Możecie przeczytać na ten temat tutaj https://www.conquest.pl/7858/competitiv ... kurencyjna uzyskacie tam wiele bardzo przydatnych informacji .
domi10
 
Posty: 157
Dołączył(a): wtorek, 30 kwietnia 2019, 17:28

Re: Własny biznes

Postprzez Digger » poniedziałek, 27 maja 2019, 06:33

Przede wszystkim bardzo ważne jest żeby zbadać lokalny rynek, na co jest popyt i jak wygląda konkurencja. Ja wykonując te działania zorientowałem się, że w moim mieście potrzebna jest firma, która wykonuje skomplikowane instalacje basenowe. I tak od kilku lat mam firmę, która zajmuje się budową basenów również na prywatnych terenach, czyli najczęściej w ogrodach.
Digger
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek, 27 maja 2019, 06:26

Re: Własny biznes

Postprzez Madameadame2 » wtorek, 28 maja 2019, 08:19

Pomysł już macie? Najważniejsze to znaleźć zapotrzebowanie na jakieś usługi, albo i też produkty. Ja tak znalazłam fajną opcje na salon kosmetyczny na moim osiedlu. Znalazłam już niezbędne wyposażenie do takich miejsc https://kazaro.pl Można znaleźć tu profesjonalne urządzenia kosmetyczne, meble, czy też akcesoria i i kosmetyki.
Madameadame2
 
Posty: 50
Dołączył(a): poniedziałek, 30 kwietnia 2018, 11:13

Re: Własny biznes

Postprzez Psytka » wtorek, 28 maja 2019, 10:28

Prowadzenie własnego biznesu wiąże się z tym, iż co jakiś czas trzeba wprowadzać do niego nowości. W przypadku firm produkcyjnych zdecydowanie dobrym rozwiązaniem jest montaż nowoczesnych rozwiązań, które usprawnia pracę. W niektórych branżach bardzo przydatne są czułe urządzenia pomiarowe. Tutaj znajdziecie oferte firmy Industa, która zajmuje sie produkcją oraz montażem takich urządzeń jak lepkościomierze, wilgotnościomierze czy analizatory składu oraz biogazu. Firma działa na rynku od wielu lat, dlatego swoim klientom proponuje zawsze najlepsze rozwiązania.
Psytka
 
Posty: 470
Dołączył(a): niedziela, 19 listopada 2017, 12:39

Re: Własny biznes

Postprzez ilona56 » wtorek, 28 maja 2019, 17:50

Jeżeli mamy własny biznes i jest on związany z sklepem to warto pomyśleć o czytniku cen na sklep. Widziałam ciekawe propozycje na http://www.mezametlublin.pl/oferta/sprawdzarki-cen . Potrafią wiele razy ułatwić klientom szukanie cen.
ilona56
 

Re: Własny biznes

Postprzez Budynka » środa, 29 maja 2019, 09:29

Własny biznes to bardzo fajna sprawa. Przede wszystkim pracujemy dla siebie i bardzo często robimy to co kochamy. Ja od dziecko uwielbiałam gotować. Dlatego założyłam firmę, która dostarcza np catering dla firm na różnego rodzaju konferencje, bankiety lub imprezy integracyjne.
Budynka
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa, 29 maja 2019, 09:25

Re: Własny biznes

Postprzez wiktoria68 » środa, 29 maja 2019, 14:54

Znajdzie się z pewnością wśród Was kilka osób, które do dobrego działania swojej firmy poszukiwały testerów, na przykład testerów szczelności. Wiem, jak spory problem jest z zakupem odpowiedniego sprzętu.Chętnie pomogę w uzyskaniu dostępu do sklepu z atrakcyjnymi cenami przy wysokiej jakości sprzęcie https://www.test-therm.pl/ Korzystajcie do woli. Urządzeń pomiarowych Ci tutaj dostatek. Osobiście znalazłam tu takie, o których przeczytałam po raz pierwszy.
wiktoria68
 
Posty: 1149
Dołączył(a): czwartek, 16 listopada 2017, 16:40

Re: Własny biznes

Postprzez lejla7 » czwartek, 30 maja 2019, 08:31

Własny biznes to nie lada wyzwanie, nie wszystko jest takie proste i oczywiste . Według mnie warto poprosić o pomoc kogoś doświadczonego w tej kwestii np firmę consultingową . Wiele informacji zdobędziesz tutaj https://www.conquest.pl/ . Są to specjaliści którzy pomogą Ci przeprowadzić odpowiednie działania w firmie , doradzą i pokierują tak firmą byś osiągał sukcesy.
lejla7
 
Posty: 200
Dołączył(a): środa, 27 lutego 2019, 10:57

Re: Własny biznes

Postprzez Lomiko » piątek, 31 maja 2019, 07:16

do własnego biznesu pomocny będzie darmowy program do faktur Faktura Small Business. Testowanie pozwala na sprawdzenie przydatnych funkcji, warto :)
Lomiko
 

Postprzez » piątek, 31 maja 2019, 07:16

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wolna amerykanka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron