Dom i wnętrza

Re: Dom i wnętrza

Postprzez 77ewcia5 » piątek, 31 maja 2019, 07:40

polecam każdemu domy drewniane, wysokiej jakości domy stawia firma Eko Architektura, tutaj http://gpkskarszewy.pl/sprytny-sposob-n ... -ogrodzie/ macie dobrze opisane ich dzieła! To rewelacyjny dom dla całej rodziny, ciepły zimą i chłodny latem - SUPER Rozwiązanie :)
77ewcia5
 
Posty: 131
Dołączył(a): środa, 18 października 2017, 17:04

Postprzez » piątek, 31 maja 2019, 07:40

 

Re: Dom i wnętrza

Postprzez maurycy32 » piątek, 31 maja 2019, 08:58

Moim ulubionym pomieszczeniem w domu od zawsze jest sypialnia. Dlatego wspólnie z pomocą profesjonalnych projektantów dołożyliśmy starań, aby była ona jedyna w swoim rodzaju :D
maurycy32
 
Posty: 205
Dołączył(a): piątek, 21 grudnia 2018, 06:28

Re: Dom i wnętrza

Postprzez czerwona » piątek, 28 czerwca 2019, 07:47

Fajnie samemu urządzić wnętrza własnego domu bądź mieszkania. Wtedy wiadomo, ze wszystko zrobi się według własnego gustu.
czerwona
 
Posty: 19
Dołączył(a): wtorek, 12 września 2017, 08:42
Lokalizacja: Łódź

Re: Dom i wnętrza

Postprzez Psytka » poniedziałek, 22 lipca 2019, 09:52

Moim zdaniem samodzielna aranżacja mieszkania jest trudna. Ja nie mam raczej takiej wyobraźni aby zaplanować wnętrze więc miałabym kłopot z wykonaniem aranżacji. Jeśli nie chcecie samodzielnie urządzać wnętrza domu lub mieszkania to możecie zdać się na pomoc architektów z firmy Baltic Interiors. Na ich stronie znajdziecie przykładowe realizacje. Mają naprawdę bardzo ciekawe pomysły na nowoczesne i funkcjonalne zagospodarowanie wnętrz.
Psytka
 
Posty: 470
Dołączył(a): niedziela, 19 listopada 2017, 12:39

Re: Dom i wnętrza

Postprzez Abi Ubu » środa, 24 lipca 2019, 15:07

A czy korzystacie z nowoczesnych domofonów wewnętrznych? Taki rozbudowanych paneli, dzięki którym możemy nie tylko otwierać drzwi, ale także sterować światłem, mieć podgląd z kamery, i inne bajery? Jednym z takich sprzętów jest Gira G1 cena urządzenia nie jest wielka, jak na oferowane możliwości.
Abi Ubu
 
Posty: 94
Dołączył(a): wtorek, 4 grudnia 2018, 12:31

Re: Dom i wnętrza

Postprzez zgodka » niedziela, 28 lipca 2019, 21:57

W wolnym czasie lubię przeglądać katalogi meblarskie i magazyny wnętrzarskie, w związku z czym muszę przyznać, że dla mnie prawdziwym hitem jest fototapeta Sama zastanawiam się nad zakupem lub zamówieniem ich do gabinetu, salonu i kuchni. Czy to nie przesada? Co o tym myślicie? Jeszcze nie miałam w domu fototapety i nie za bardzo wiem na ile sobie mogę pozwolić, aby efekt nie był kiczowaty.
zgodka
 
Posty: 4
Dołączył(a): środa, 24 lipca 2019, 21:46

Re: Dom i wnętrza

Postprzez nagdalernixa » środa, 31 lipca 2019, 12:40

Pamiętaj o tym, że stworzona przez nas przestrzeń będzie w znacznym stopniu wpływać na nasze samopoczucie. Warto więc dobierać wszystkie dodatki w sposób przemyślany i spójny. Ja wychodzę z założenia, że człowiek zdecydowanie najlepiej czuje się w pomieszczeniach, w których dominują żywe rośliny, stonowane kolory i naturalne surowce. Idealnym przykładem dekoracji, które spełniają wszystkie przytoczone przeze mnie wymagania są chociażby korkowe trójwymiarowe panele ścienne. Znalazłam nawet firmę, która oferuje klientom różne warianty kolorystyczne produktów, dzięki czemu będzie można łatwo dopasować je do danej przestrzeni.
nagdalernixa
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa, 31 lipca 2019, 11:33

Re: Dom i wnętrza

Postprzez Irecki » piątek, 2 sierpnia 2019, 11:52

Jeśli będziecie jeszcze potrzebowali pomocy w wykończeniu swojego wnętrza, jak i ogólnej organizacji ogrodu to polecam zwrócić uwagę na https://dkhome.pl/ ponieważ znajdziecie u nich kilka (a może i więcej) przydatnych porad, które naprawdę mogą Wam się przydać, aby osiągnąć wymarzony efekt w zakresie aranżacji tak abyście mogli czuć się swobodnie i do tego móc spokojnie odpoczywać.
Irecki
 

Re: Dom i wnętrza

Postprzez wiktoria68 » niedziela, 4 sierpnia 2019, 13:25

Właśnie z takich stron czerpię inspirację. Nie jestem niestety urodzonym projektantem. Zanim coś zrobię, muszę najpierw gdzieś zobaczyć, przetrawić temat i spróbować zrobić u siebie. Dajcie namier gdzie kupujecie meble do salonu. Chętnie podzielę się informacją o sklepie w którym naprawdę można niedorgo kupić meble https://mks-meble.pl/ Nie tylko niedrogo, ale również trzeba zaznaczyć, że meble są bardzo porządnie wykonane.
wiktoria68
 
Posty: 1149
Dołączył(a): czwartek, 16 listopada 2017, 16:40

Re: Dom i wnętrza

Postprzez looney » wtorek, 6 sierpnia 2019, 12:40

Już od paru miesięcy planuję zrobić remont mieszkania. Trochę czasu zajęły same przygotowania, zebranie środków na to itp.. Powoli zaczynam wszystko wynosić do piwnicy albo na śmietnik. Najpierw zrywam starą podłogę i robię wylewki Łódź anhydrytowe, co też trochę czasu zajmie.
looney
 
Posty: 102
Dołączył(a): niedziela, 21 października 2018, 10:35

Postprzez » wtorek, 6 sierpnia 2019, 12:40

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Małżeństwo

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron