odpoczynek od pracy - gdzie?

Re: odpoczynek od pracy - gdzie?

Postprzez karina123 » czwartek, 4 kwietnia 2019, 11:53

Mam wielką ochotę wyjechać na weekend do spa i odpocząć, ale niestety nie mam aż tyle czasu.
karina123
 
Posty: 32
Dołączył(a): czwartek, 7 lutego 2019, 09:53

Postprzez » czwartek, 4 kwietnia 2019, 11:53

 

Re: odpoczynek od pracy - gdzie?

Postprzez Różana » czwartek, 25 kwietnia 2019, 08:10

Jeśli potrzebujesz odpoczynku, to z czystym sumieniem polecam Ci pobyt w daySPA. Kraków, w którym mieszkam, potrafi niekiedy przytłoczyć. Kiedy czuję, że praca zaczyna mnie przerastać, to funduję sobie weekendowy wypad do SPA, w którym mogę zregenerować baterie. Polecam Ci skorzystać zwłaszcza z masaży relaksacyjnych, dzięki nim odpręży się zarówno Twoje ciało, jak i umysł.
Różana
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek, 25 kwietnia 2019, 08:05

Re: odpoczynek od pracy - gdzie?

Postprzez adtra6 » środa, 8 maja 2019, 12:33

Też najchętniej wypoczywam poza miastem. Cisza i natura najbardziej mnie relaksują.
adtra6
 
Posty: 9
Dołączył(a): poniedziałek, 18 grudnia 2017, 08:51

Re: odpoczynek od pracy - gdzie?

Postprzez karuzelaniesmiechu » czwartek, 9 maja 2019, 02:57

ja weekendy spędzam w domu. Urlopy natomiast zazwyczaj spędzam za granicą.
karuzelaniesmiechu
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek, 9 maja 2019, 02:49

Re: odpoczynek od pracy - gdzie?

Postprzez wiktoria68 » poniedziałek, 13 maja 2019, 14:28

Proponuję Kraków. Miasto piękne, urocze kafejki, cała masa zabytków do zwiedzania. A Wawel po prostu niesamowity. Gdybyście się tam wybierali, to komfortowe warunki są w https://noclegi.pl/hostel-70s-and-queen-apartments-krakow Hostelu 70s and Queen Apartaments. Można nawet zabrać ze sobą czworonożnego przyjaciela. Na Wawel bardzo blisko, coś około 900 metrów. Czyściutko i ładne, bardzo dobre warunki.
wiktoria68
 
Posty: 1149
Dołączył(a): czwartek, 16 listopada 2017, 16:40

Re: odpoczynek od pracy - gdzie?

Postprzez Banka » czwartek, 23 maja 2019, 08:37

A może Wrocław? Zdaję sobie sprawę z tego, że jest to duże miasto, ale zapewniam, że można się tam zrelaksować i wypocząć. Odwiedzam to malownicze miejsce regularnie już od dobrych kilku lat i nadal jestem pod ogromnym wrażeniem, magii tego klimatycznego miejsca. We Wrocławiu możesz też liczyć na tanie noclegi dla turystów położone w doskonałej lokalizacji, wystarczy jedynie wiedzieć gdzie szukać. Wypoczynek w ekskluzywnym lofcie pozwoli Ci się odprężyć i nabrać sił przed kolejnymi wyzwaniami w pracy.
Banka
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek, 23 maja 2019, 08:19

Re: odpoczynek od pracy - gdzie?

Postprzez ZytaM » poniedziałek, 27 maja 2019, 20:48

Ja odpoczywam aktywnie na siłowni, tak codziennie po pracy, a jeśli chodzi o wyjazdy, to hm.... zależy gdzie mnie poniesie :)
ZytaM
 
Posty: 4
Dołączył(a): poniedziałek, 27 maja 2019, 20:45

Re: odpoczynek od pracy - gdzie?

Postprzez kordka » niedziela, 2 czerwca 2019, 13:01

Też uważam, że to SPA dobry pomysł. Na całe szczęście nie trzeba jechać w dalekie wakacje, aby skorzystać z zabiegów SPA. Wiele salonów urody i gabinetów, oferuje też tego typu zabiegi. Sprawdźcie chociażby ofertę https://jadoreinstytut.com/rytualyspa - myślę, że zainteresuje was równie mocno, jak mnie.
kordka
 
Posty: 117
Dołączył(a): wtorek, 24 października 2017, 20:21

Re: odpoczynek od pracy - gdzie?

Postprzez julzu » środa, 5 czerwca 2019, 09:55

Ja również uważam, że SPA to doskonałe miejsce na relaks. Co prawda nie mam zbyt dużo czasu na częste korzystanie z tego rodzaju wypoczynku, jednak kilka razy byłam i wiem, jaki wspaniały wpływ ma na nasze ciało i duszę. Też uważam, że nie trzeba daleko jeździć, można lokalnie znaleźć coś odpowiedniego. Idealną dla mnie ofertę maja tutaj https://www.hotelstbruno.pl/ceny-i-paki ... a-mazurach
julzu
 

Re: odpoczynek od pracy - gdzie?

Postprzez agamk » poniedziałek, 10 czerwca 2019, 08:35

Ja pracuję w biurze i najbardziej lubię aktywny odpoczynek, np. rower, kajaki, deskorolkę :)
agamk
 
Posty: 15
Dołączył(a): wtorek, 4 czerwca 2019, 15:04

Postprzez » poniedziałek, 10 czerwca 2019, 08:35

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Praca

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron