Nowoczesna kuchnia

Re: Nowoczesna kuchnia

Postprzez Psytka » piątek, 31 maja 2019, 20:24

Moim zdaniem kuchnia to najważniejsze miejsce w domu dlatego powinna być urządzona przede wszystkim funkcjonalnie. Jeśli chcecie kuchnie dobrze zagospodarować to najlepszym rozwiązaniem jest zdecydowanie się na meble kuchenne na wymiar łódź. Bardzo dobre meble kuchenne oferuej firma ABC MAcisz https://abc-macisz.pl/oferta/meble-kuchenne.html . U nich możecie zamówić kuchnie dopasowane do swoich potrzeb. Wszystkie kuchnie wykonane sa bardzo solidnie i estetycznie przy użyciu materiałów bardzo wysokiej jakości.
Psytka

Postprzez » piątek, 31 maja 2019, 20:24

Postprzez barmanka » poniedziałek, 3 czerwca 2019, 15:57

W mniejszych kuchniach, ale nie tylko trzeba zadbać o to, żeby mieściło się w niej jak najwięcej rzeczy. Warto kupić funkcjonalne meble. A dodatki to już najmniejszy problem. Tutaj http://naklejkomania.eu/165-kwiaty też można zerknąć na naklejki ścienne. Mogą się przydać.
barmanka

Postprzez monisia123 » piątek, 14 czerwca 2019, 11:28

Kuchenki mikrofalowe Amica mają duży wybór kuchenek do zabudowy. Korzystaliście może z nich? Potrzebuję zakupić sobie kuchenkę mikrofalową do nowej kuchni i potrzebuję opinii. Ktoś doradzi? :wink:
monisia123

Postprzez ajza » niedziela, 21 lipca 2019, 19:57

moim zdaniem niezbedna w kuchni jest wyciskarka do owocow :) sama uzywam wolnoobrotowej Hurom, jest naprawde dobra, to chyba najlepszy sprzet jaki mam w kuchni, wydajna, niezawodna, no i wszyscy u nas w domu uwielbiaja soki a teraz maja takie swiezo wyciskane,najlepsze
ajza

Postprzez lejla7 » poniedziałek, 22 lipca 2019, 13:11

Nie potrzeba zbyt wiele inspiracji, jeśli masz konkretny plan oraz wiedzę na temat jak ma wyglądać Twoje mieszkanie czy dom. Dzięki kuchnie ze stali nierdzewnej możesz spełnić swoje marzenie o porządku, szybkości sprzątania oraz wyglądzie jak z prawdziwej restauracji profesjonalnej kuchni! :D
lejla7

Postprzez aram » czwartek, 25 lipca 2019, 12:38

bardzo mi się podobają takie rozwiązania
aram

Postprzez Kasia33 » czwartek, 25 lipca 2019, 13:53

nowoczesna kuchnia z wyspą jest coraz modniejsza. Daje wiele więcej możliwości, zwiększa przestrzeń oraz więcej osób naraz może przebywać.
Kasia33

Postprzez guran » czwartek, 25 lipca 2019, 19:56

Nowoczesna kuchnia to pojęcie względne, ale moim zdaniem taka kuchnia powinna być również elegancka. Jak patrzę na zdjęcia http://stonesdesign.pl/blaty-granitowe/ blatów granitowych zastanawiam się nad wymianą mojego drewnianego blatu właśnie na taki. Nie mam pojęcia jak to wygląda od strony finansowej, ale taki ekskluzywnie wyglądający blat do tanich pewnie nie należy :P
guran

Postprzez olka » niedziela, 11 sierpnia 2019, 15:29

Wyobrażenie mojej nowoczesnej kuchni to duża przestrzeń zagospodarowana z głową i gustownie. Powinny znajdować się w niej meble i sprzęt najwyższej klasy by całość tworzyła piękna przestrzeń. Meble moim zdaniem powinny być wykonane na wymiar, a sprzęt powinien znajdować się w zabudowie. Wybierając sprzęt AGD warto postawić na dobrą polska markę i jej elegancki wygląd, a taki właśnie znalazłam w Solgaz. Innowacyjne rozwiązania, jak "gaz pod szkłem" czy nowoczesne rozwiązania jak samoistne uruchamianie się okapu w chwili wykrycia gotowania ułatwiają codzienne czynności związane z gotowaniem.
olka

Postprzez nikaa » wtorek, 13 sierpnia 2019, 19:13

a dla mnie nowoczesność idzie w parze z funkcjonalnością. Jesli chodzi o kuchnię to z reguły zmagamy się z wiecznie zagraconymi blatami. Ja znalazłam na to dobre rozwiązanie - system MODERN BOX z firmy GTV. Bardzo dobra jakość, niewygórowana cena i szybka dostawa.
nikaa

Postprzez » wtorek, 13 sierpnia 2019, 19:13

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Inne