Nowy pomysł na własny biznes

Re: Nowy pomysł na własny biznes

Postprzez Ewakuacja » środa, 8 maja 2019, 14:11

My nie dawno wystartowaliśmy z nową firmą i tak się zastanawiam jeżeli nowa firma to nowa makieta w głównym holu budynku filii. Wiem że oni czymś takim sie zajmują http://3d-up.pl/drukowanie-3d/makiety-architektoniczne/ Makieta to bardzo fajny gadżet i moim zdaniem każda szanująca sie firma powinna mieć takie coś na swoim stanie.
Ewakuacja
 
Posty: 327
Dołączył(a): poniedziałek, 1 maja 2017, 18:23

Postprzez » środa, 8 maja 2019, 14:11

 

Re: Nowy pomysł na własny biznes

Postprzez Plomyczek » piątek, 10 maja 2019, 08:09

Ja gdy zastanawiałem się nad specyfikacją biznesu, który chciałbym otworzyć analizowałem przede wszytkim lokalny rynek i zapotrzebowania. Bo długich konsultacjach z doradcami zdecydowałem się otworzyć firmę, która świadczy usługi dźwigowe. Obecnie jest ogromne zapotrzebowanie na tego typu usługi.
Plomyczek
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek, 10 maja 2019, 07:59

Re: Nowy pomysł na własny biznes

Postprzez Anitas04 » poniedziałek, 13 maja 2019, 09:16

W nowych firmach trzeba szukać oszczędności gdzie tylko się da, zresztą nie tylko w nowych ;D Tu może was zainteresować to co proponuje firma http://workingclub.pl Znajdziecie tu świetne rozwiązanie na wynajem biur, sal szkoleniowych itp. Wynajmujecie dokładnie na tyle ile będzie wam potrzebne, bez długiego okresu najmu
Anitas04
 
Posty: 36
Dołączył(a): środa, 3 października 2018, 06:17

Re: Nowy pomysł na własny biznes

Postprzez inwestor » poniedziałek, 13 maja 2019, 20:24

Szczerze to nie wiem czy to pyknie tak o.
inwestor
 
Posty: 15
Dołączył(a): niedziela, 6 sierpnia 2017, 17:30

Re: Nowy pomysł na własny biznes

Postprzez bersel » poniedziałek, 13 maja 2019, 20:34

O szukaniu pomyslow na biznes mozna wyczytac praktycznie w calym internecie. Trzeba sobie zdac sprawe z jednego, prowadzac go jestesmy tak wlasciwie zdani sami na siebie. Nikt nie da nam gotowego rozwiazania jakie bedziemy mogli wprowadzic w zycie. Fakt, ze komus cos sie udalo nie znaczy o mozliwosci skopiowania tego samego 1:1. Zreszta zobaczcie na najwieksze branze, tam jest wlasciwie tylko kilka liczacych sie firm. O wiele lepiej bedzie znalezienie jakiejs dochodowej niszy. Duzo mozna podobno zarobic na zleceniach z wykorzystaniem sprzetu do zadan ciezkich typu ladowarki teleskopowe - https://jlg.com.pl/kategoria-produktu/l ... leskopowe/ Zawsze trzeba wyjsc z zalozenia, ze im bardziej specjalistyczne zadanie, tym wiecej bedzie mozna na nim zarobic. Podstawa bedzie tutaj inwestycja w rozwoj naszej firmy oraz podnoszenie jakosci uslug.
bersel
 
Posty: 11
Dołączył(a): poniedziałek, 13 maja 2019, 20:29

Re: Nowy pomysł na własny biznes

Postprzez doris1979 » środa, 22 maja 2019, 06:58

Myślę że nie trzeba zrażać się konkurencją bo ona będzie zawsze, bez względu jaki wybierzemy biznes, jaki temat. Na szczęście rynek jest szeroki i dla każdego znajdzie się miejsce, ale jeśli ktoś dołoży wszelkich starań i będzie chciał się rozwijać to nie wypadnie z gry. Mój mąż prowadzi firmę bud-blach i jako producent hal, w samym naszym województwie ma ogromną konkurencje, ale nie narzeka.
doris1979
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa, 22 maja 2019, 06:48

Re: Nowy pomysł na własny biznes

Postprzez Milosz5 » czwartek, 30 maja 2019, 09:35

Nie widzę żadnych przeszkód. Przecież jeśli chodzi o prowadzenie biznesu, to dzisiaj możliwości są nieograniczone.
Milosz5
 
Posty: 736
Dołączył(a): czwartek, 8 listopada 2018, 10:11

Re: Nowy pomysł na własny biznes

Postprzez maurycy32 » poniedziałek, 3 czerwca 2019, 07:26

Tak, jak mówiły osoby wyżej, wszystko tak naprawdę zależy od własnej inwencji. Na przykład transport i spedycja są bardzo rentownymi branżami szczególnie, gdy naszą flotę samochodową wyposażymy w skuteczny monitoring pojazdów gps
maurycy32
 
Posty: 205
Dołączył(a): piątek, 21 grudnia 2018, 06:28

Re: Nowy pomysł na własny biznes

Postprzez lejla7 » poniedziałek, 3 czerwca 2019, 20:17

Firma i własny biznes to przede wszystkim spory wkład finansowy, na który nie zawsze jesteśmy przygotowani. Co zrobić w sytuacji, gdy nie ma środków, a jednak działać trzeba? Niekiedy kredyt nie wchodzi w grę, ale warto wybrać odnawialną linię finansowania od www.finiata.pl :) To miejsce w którym zyskasz szybki dostęp do pieniędzy, na zasadzie karty kredytowej. Oddajesz 2,91% pożyczonej kwoty dodatkowo, więc najtaniej na rynku! Zadzwoń i dowiedz się więcej na ten temat.
lejla7
 
Posty: 200
Dołączył(a): środa, 27 lutego 2019, 10:57

Re: Nowy pomysł na własny biznes

Postprzez Krzysiek Majewski » piątek, 7 czerwca 2019, 06:26

Jak dla mnie to całkiem dobrze wyjść można na prowadzeniu jakiegoś warsztatu mechanicznego, czy stacji demontażu pojazdów. Używane części, które nie będą nam potrzebne można sprzedać choćby na różnego rodzaju skupach. Jednym z takich miejsc jest polskie centrum recyklingu katalizatorów, od lat zajmujące się taką tematyką.

;)
Szukasz dobrej jakości mebli? Postaw na Select Meble.
Krzysiek Majewski
 
Posty: 271
Dołączył(a): środa, 25 stycznia 2017, 07:44
Lokalizacja: Kraków

Postprzez » piątek, 7 czerwca 2019, 06:26

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wolna amerykanka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości