Kosmetyki.

Re: Kosmetyki.

Postprzez kosmetyczka-jola » wtorek, 18 czerwca 2019, 10:08

Polecam kosmetyki irena eris beauty care, a zwłaszcza serię produktów Prosystem Professional. Zakochałam się w tych kosmetykach, dają świetny efekt. Skóra jest odpowiednio nawilżona oraz wygładzona. Polecam!
kosmetyczka-jola
 
Posty: 5
Dołączył(a): wtorek, 18 czerwca 2019, 10:03

Postprzez » wtorek, 18 czerwca 2019, 10:08

 

Re: Kosmetyki.

Postprzez lejla7 » środa, 19 czerwca 2019, 16:48

Ważne, abyś zadbał o swoją skórę podczas kąpieli. Woda potrafi niesamowicie zniszczyć barierę lipidową na skórze, a tym samym sprawić, że jest ona sucha. Skorzystaj z kosmetyków https://www.le-petit-marseillais.pl/ do kąpieli ale również balsamów, o dobrym składzie i wydajnym działaniu!
lejla7
 
Posty: 200
Dołączył(a): środa, 27 lutego 2019, 10:57

Re: Kosmetyki.

Postprzez monikakol » wtorek, 2 lipca 2019, 09:27

Dość długo unikałam kosmetyków do stóp, jakoś nie miałam cierpliwości, żeby ich używać. Poza tym nie widziałam takiej potrzeby. Teraz się to zmieniło i zimą na próbę zaczęłam stosować krem rozgrzewający (kupiłam taki produkt https://shefoot.pl/pl/produkty-konsumenckie/krem-rozgrzewajacy-zimowa-pielegnacja/ i testowałam na własnej skórze). W moim przypadku podziałał świetnie, bo od zawsze miałam problemy z chłodnymi stopami, a ten krem bardzo delikatnie je rozgrzewał, ale i ładnie pielęgnował. Skóra stóp była nawilżona, elastyczna i chyba mniej podatna na jakieś podrażnienia, bo obyło się bez plastrów. Teraz chwilowo akurat nie jest mi potrzebny taki rozgrzewający produkt, ale myślę, że już jesienią znów po niego sięgnę i nadal będzie tak dobrze działał :)
monikakol
 
Posty: 20
Dołączył(a): środa, 26 września 2018, 13:33

Re: Kosmetyki.

Postprzez diuna » wtorek, 13 sierpnia 2019, 19:48

Bardzo lubię kosmetyki naturalne ale takie już sprawdzone jak te https://www.ekodrogeria.pl/48-pielegnacja . Świetny jest ten Bio Krem przeciwsłoneczny bo chroni przed promieniowaniem UVA i UVB nawet w ekstremalnych sytuacjach. Jest w 100% naturalny bez szkodliwych substancji i filtrów chemicznych, konserwantów, parabenów oraz parafiny. Może być stosowany również w wodzie, gdyż nie zawiera substancji, które w jakikolwiek sposób zakłócają rozwój fauny i flory.
diuna
 

Re: Kosmetyki.

Postprzez dobracena » poniedziałek, 19 sierpnia 2019, 08:13

Chciałabym zmienić swoje kosmetyki, mam wrażenie, że za długo używam tych samym i moja skóra przestała na nie reagować tak jak powinna. Uroda i kosmetyki - Ceneo.pl tam szukałam różnych sklepów, ale nie mogę się na nic zdecydować. Ktoś coś poleci sprawdzonego? :wink:
dobracena
 
Posty: 2
Dołączył(a): poniedziałek, 19 sierpnia 2019, 08:07

Re: Kosmetyki.

Postprzez lalamido » poniedziałek, 20 stycznia 2020, 13:17

Szukając kiedyś pomysłów na świąteczne prezenty trafiłem do sklepu internetowego https://www.ezebra.pl/, na którym znalazłem wszystko czego potrzebowałem dla każdego członka rodziny. Witryna jest dla wygody klienta podzielona na różne kategorie i ma też wyszukiwarkę gdzie uwzględniając swoje preferencje bardzo szybko znajdziemy coś odpowiedniego dla siebie. Można się tam również zapisać na newsletter i być na bieżąco z aktualnymi promocjami czy dowiadywać się o świeżo wprowadzonych produktach. Poza ogromnym asortymentem kosmetyków we wszystkich kategoriach możemy też kupić przydatną w każdym gospodarstwie domowym chemię gospodarczą, produkty do aromaterapii, suplementy diety czy soczewki. Na stronie możliwe jest również śledzenie swojego zamówienia chociaż firma realizuje wszystko bardzo szybko. Przy odpowiedniej kwocie zamówienia można też liczyć na darmową wysyłkę. Warto więc poczekać chwilkę i zrobić jednorazowo większe zakupy. eZebra prowadzi sprzedaż produktów renomowanych producentów i bardzo dobrze opisuje każdy zamieszczony na stronie produkt co jest gwarancją udanych zakupów.
lalamido
 
Posty: 234
Dołączył(a): niedziela, 10 grudnia 2017, 20:07

Re: Kosmetyki.

Postprzez Lang » poniedziałek, 5 kwietnia 2021, 00:33

Ja, jak większość kobiet, nie uważam za stosowne kupować drogich markowych kosmetyków. Mam świadomość, że płaciłabym w dużym stopniu za markę. Nie chcę zaprzeczać ich wartości, ale myślę, że te tańsze kosmetyki, które można kupić w sieciach handlowych wcale nie ustępują jakością tym drogim markom. Podstawowe potrzeby kosmetyki pielęgnacyjnej można zaspokoić podczas zakupów spożywczych w supermarkecie, warto przeglądać aktualne gazetki promocyjne aby znaleźć ciekawe promocje. Jako przykład warto zobaczyć gazetkę Intermarche https://egazetka.com/intermarche/gazetka-intermarche-07-04-do-12-04-2021-gazetka-tygodnia-id2006/
Lang
 
Posty: 36
Dołączył(a): piątek, 30 czerwca 2017, 11:14

Re: Kosmetyki.

Postprzez DamianPol » wtorek, 17 stycznia 2023, 12:07

:)
DamianPol
 
Posty: 861
Dołączył(a): poniedziałek, 24 lutego 2020, 11:32

Re: Kosmetyki.

Postprzez Syska84 » wtorek, 17 stycznia 2023, 12:09

Na pewno warto zadbać o wybór odpowiednich kosmetyków do ciała, w tym oczywiście produktów do pielęgnacji włosów w zakresie szamponów, czy również odżywek. Tutaj możecie sprawdzić zdecydowanie ofertę marki Davines https://davines.pl/produkty/pielegnacja-ciala/ gdzie znajdziecie wiele świetnych propozycji w przystępnych cenach i w pełni zbilansowanym naturalnym składzie. Bardzo fajną propozycją tutaj jest OI Body Wash, ponieważ to żel pod prysznic, który delikatnie oczyszcza skórę, nadając jej miękkość i nawilżając. Koniecznie daj znać, jak się zakup udał!
Syska84
 
Posty: 40
Dołączył(a): piątek, 17 czerwca 2022, 10:54

Re: Kosmetyki.

Postprzez userox » środa, 18 stycznia 2023, 23:09

Ja od dłuższego czasu coraz częściej kombinuję z własnymi domowymi kosmetykami. Co prawda różnie wychodzi, ale na plus, że moja skóra wydaje się znacznie bardziej ukojona.
Jak relaks to tylko na Twitchu
userox
 
Posty: 11
Dołączył(a): czwartek, 1 grudnia 2022, 08:36

Postprzez » środa, 18 stycznia 2023, 23:09

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Moda

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron