Depilacja okolic bikinii

Re: Depilacja okolic bikinii

Postprzez Łucja » środa, 24 kwietnia 2019, 12:25

Moim ulubieńcem w tej dziedzinie jest Krem do depilacji z alantoiną Vanity Gładkie Ciało Bielendy. Nie zostawia podrażnień, które były moją udręką przy depilacji bikini i ma przyjemniejszy zapach niż reszta tego typu kremów.
Łucja
 

Postprzez » środa, 24 kwietnia 2019, 12:25

 

Re: Depilacja okolic bikinii

Postprzez Milosz5 » czwartek, 2 maja 2019, 09:12

Jasne, to bardzo przydatna rzecz. Zresztą, z jakiegoś powodu tyle kobiet wykorzystuje dzisiaj te zabiegi.
Milosz5
 
Posty: 736
Dołączył(a): czwartek, 8 listopada 2018, 10:11

Re: Depilacja okolic bikinii

Postprzez kolbam » czwartek, 9 maja 2019, 12:43

gość napisał(a):Idzie lato więc czas na depilację okolic bikini.Zawsze miałam z tym problem ,ponieważ jestem bardzo wrażliwa na ból.Samo depilowanie depilatorem nóg jest czymś koszmarnym ,nie wspominając o okolicach bikini.Kosmetyczka u której jestem zapisana na zabieg poleciła mi zakupienie kremu znieczulającego.(...)


No i po co?! Przecież już teraz nie ma powodu, żeby dać się tak dręczyć. Masz do dyspozycji bezbolesną depilację laserową i w każdym mieście prawdopodobnie da się to zrobić. Jasne, że jest drożej, ale jak odliczysz koszty kremów, plastrów, wizyt u kosmetyczki, dermatologa itd, to okaże się, że w sumie jest taniej. Bo to jest dość trwały zabieg jednak i zwłaszcza w tych miejscach przecież boli szczególnie, więc nie ma powodu, żeby się katować :)
kolbam
 
Posty: 68
Dołączył(a): sobota, 20 października 2018, 14:39
Lokalizacja: Łódź

Re: Depilacja okolic bikinii

Postprzez lullka » czwartek, 30 maja 2019, 20:10

Ja się boję bólu i dlatego okolice bikinii depiluję kremem veet do suchej skóry tym 3 minutowym, efkt super, bez podrażnień, szybko można się pozbyć włosków nawet tych krótkich. I do tego tak ładnie pachnie, jedyny w sumie krem który ma ładny zapach
lullka
 

Re: Depilacja okolic bikinii

Postprzez Aleks3 » piątek, 31 maja 2019, 17:19

Musze w końcu znaleźć taki krem, który faktycznie zadziała :(
Aleks3
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek, 31 maja 2019, 16:49

Re: Depilacja okolic bikinii

Postprzez Mania » piątek, 31 maja 2019, 22:15

To spróbuj np. veet. U mnie żaden inny krem nie działał lepiej, ostatnio używam nawet takiego, który działa w 3 minuty i jest bardzo delikatny nawet dla wrażliwej skóry/
Mania
 

Re: Depilacja okolic bikinii

Postprzez kolbam » niedziela, 2 czerwca 2019, 20:03

gość napisał(a):Idzie lato więc czas na depilację okolic bikini.Zawsze miałam z tym problem ,ponieważ jestem bardzo wrażliwa na ból.Samo depilowanie depilatorem nóg jest czymś koszmarnym ,nie wspominając o okolicach bikini.(..)

No, ja się ni dziwię. Generalnie żaden krem tego nie złagodzi bardzo wyraźnie. Może jednak depilacja laserowa, bo to na długo załatwia problem i włosków i bólu :)
kolbam
 
Posty: 68
Dołączył(a): sobota, 20 października 2018, 14:39
Lokalizacja: Łódź

Re: Depilacja okolic bikinii

Postprzez Orina » poniedziałek, 17 czerwca 2019, 21:15

Jasne, że depilacja laserowa jest fajnym rozwiązaniem, ale po pierwsze to dość kosztowna sprawa, a po drugie, w takiej sytuacji jak np. u mnie, gdzie mam jasne włosy, raczej może się nie sprawdzić. Dlatego u mnie zestaw plastry z woskiem z Veet, do depilacji nóg (praktycznie przez miesiąc nogi gładkie) a pachy i strefę bikini tym trzyminutowym kremem do depilacji:)
Orina
 

Re: Depilacja okolic bikinii

Postprzez Rea » sobota, 22 czerwca 2019, 16:13

Jakoś nie chcę się kusić na depilację laserową, zwłaszcza okolic bikini. Mam sprawdzony sposób krem do depilacji Veet do skóry wrazliwej. Łatwo się aplikuje, nawilża skórę no i włoski nie wrastają , a nie odrastają nawet do 7 dni.
Rea
 
Posty: 4
Dołączył(a): środa, 19 czerwca 2019, 16:19

Re: Depilacja okolic bikinii

Postprzez Kjane » wtorek, 25 czerwca 2019, 21:10

Masz tę wersję kremu Veet do skóry suchej? Ona jest z masłem shea, uwielbiam kosmetyki z tym dodatkiem. Faktycznie działa też nawilżająco?
Kjane
 

Postprzez » wtorek, 25 czerwca 2019, 21:10

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Uroda

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości