Meble na wymiar - tak czy nie?

Re: Meble na wymiar - tak czy nie?

Postprzez majlove » poniedziałek, 25 lutego 2019, 19:11

Teraz juz nawet salony meblowe sprzedaja meble online wiec jest to bardzo rozwiniete :D sama ostatnio skusilam sie na zamowienie puf z salonow agata online - szybko sprawnie i bez marnowania czasu na chodzenie po sklepie zlozylam zamowienie a po 10 dniach dotarla do mnie przesylka kurierem :) wiec moze zajrzyj sobie tam? oferta jest w calosci dostepna online a na stronce zawsze tez duzo promocji sie pojawia
majlove
 
Posty: 521
Dołączył(a): piątek, 24 listopada 2017, 21:41

Postprzez » poniedziałek, 25 lutego 2019, 19:11

 

Re: Meble na wymiar - tak czy nie?

Postprzez lejla7 » środa, 17 kwietnia 2019, 13:10

Meble na wymiar to bardzo dobre rozwiązanie . Nie będziesz miała mebli takich jak większość z sieciówki. My zamówiliśmy meble na wymiar pod firmy z Warszawy http://szafynawymiar.waw.pl/ i muszę Wam powiedzieć że są świetne . Dokładnie takie jak sobie wymarzyłam , wyglądają świetnie bardzo solidnie wykonane. Super sprawa takie mebelki.
lejla7
 
Posty: 200
Dołączył(a): środa, 27 lutego 2019, 10:57

Re: Meble na wymiar - tak czy nie?

Postprzez ewelinka » czwartek, 25 kwietnia 2019, 08:17

Jestem za meblami na wymiar, ale tylko w tych miejscach, gdzie meble gotowe się nie zmieszczą albo źle wyglądają. Także na wymiar w kuchni czy w łazience - tak, ale już do innych pomieszczeń spokojnie można wybrać coś dla siebie. Dotyczy to także wspomnianych szaf - wystarczy popatrzeć w sklepach np. tu https://promykmeble.pl/c/szafy/szafy-z-lustrem/ i widać, że wybór jest duży.
ewelinka
 

Re: Meble na wymiar - tak czy nie?

Postprzez Milosz5 » piątek, 26 kwietnia 2019, 12:57

To wszystko jest kwestią gustu.
Milosz5
 
Posty: 736
Dołączył(a): czwartek, 8 listopada 2018, 10:11

Re: Meble na wymiar - tak czy nie?

Postprzez domi10 » poniedziałek, 6 maja 2019, 11:29

Oczywiście ja bym zdecydowała się na mebelki na wymiar. Będziesz miała dokładnie takie jak chcesz , jak sobie wymarzyłaś. Te meble z sieciówek są wszystkie robione na jeden wzór , nie ma w nich nic fajnego a i jakość nie jest za dobra . Ja zamówiłam sobie meble na wymiar do mojego mieszkanka tutaj http://szafynawymiar.waw.pl/ i jetem bardzo zadowolona .
domi10
 
Posty: 157
Dołączył(a): wtorek, 30 kwietnia 2019, 17:28

Re: Meble na wymiar - tak czy nie?

Postprzez TomekKK » niedziela, 30 czerwca 2019, 23:12

Zdecydowanie tak! Zalet wynikających z posiadania mebli na wymiar jest całe multum, minusem może być nieco wyższa cena ale jest to bardzo dobra inwestycja w przyszłość :) :) :) O moją kuchnię zadbała firma Meble Janas, którą gorąco polecam, szafki zostały porządnie wykonane no i wygląd frontów jest bardzo nowoczesny :)
TomekKK
 

Re: Meble na wymiar - tak czy nie?

Postprzez polena » środa, 24 lipca 2019, 00:00

Zdecydowanie tak :) wtedy taki mebel jest stworzony dokładnie dla nas i idealnie pasuje do wnętrza :) poza tym jakość jest nieporównywalnie lepsza niż w sklepach, które robią meble masowo. Jeśli chodzi o konkretnych producentów to ja bardzo lubię markę GEORGE AZZAR :) Meble wykonane z dobrego gatunkowo drewna w połączeniu z metalem ( w kolorze czarnym lub białym). Niewygórowana cena i szybki czas realizacji.
polena
 

Re: Meble na wymiar - tak czy nie?

Postprzez lizie » środa, 31 lipca 2019, 06:13

Moim zdaniem meble z drewna pod wymiar są świetnym rozwiązaniem do każdego pomieszczenia. Poza tym zawsze są zgodne z naszymi oczekiwaniami oraz trwałe, dzięki czemu jest to inwestycja na lata. Nie ma się co zastanawiać, warto skorzystać z takich ofert :)
lizie
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa, 31 lipca 2019, 06:03

Postprzez » środa, 31 lipca 2019, 06:13

 

Poprzednia strona

Powrót do Wnętrza

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron