Wakacje

Re: Wakacje

Postprzez SteffAnja » sobota, 6 lipca 2019, 13:59

Jeżeli jeszcze nie macie dzieci to powinniście troszkę w tym kierunku poszaleć, później może być różnie. Jeżeli nic was nie trzyma to świetną opcją jest nawet nie planowanie niczego zbytnio, tylko stawianie na aktualnie tanie loty i do tego dopasowanie jakiegoś noclegu. W ten sposób zwiedzicie za małe pieniądze ładny kawałek świata. Ja staram się przynajmniej kilka razy w roku lecieć za granicę do miejsca gdzie mnie jeszcze nie było. Znajomy to ma bardzo ciekawe hobby, zwiedza stolice różnych krajów, obecnie ma ich już ponad 20. Może kogoś z was też zarażę takim pomysłem na podróżowanie?:)
SteffAnja
 
Posty: 68
Dołączył(a): czwartek, 2 listopada 2017, 09:15

Postprzez » sobota, 6 lipca 2019, 13:59

 

Re: Wakacje

Postprzez lolla » poniedziałek, 8 lipca 2019, 07:29

Jeżeli wybierasz się na wakacje szczególnie za granicę to może czas najwyższy
aby wziąć się za naukę języka?
Zerknij sobie tu trzy nawyki skutecznej nauki języka według nauki
myślę, że taki tekst może być przydatny. Koniecznie sobie sprawdź.
lolla
 
Posty: 199
Dołączył(a): czwartek, 22 lutego 2018, 15:40

Re: Wakacje

Postprzez Fraebard » poniedziałek, 8 lipca 2019, 10:03

My zostajemy w tym roku w Polsce, na dzień dzisiejszy znudziły się nam zagraniczne wojaże :D poza tym mamy 3letnie dziecko, które nie potrzebuje nie wiadomo jakich atrakcji - wystarczy mu basen, a nam oczywiście wygodny hotel http://www.hotelcrocus.pl/spa, trochę spacerów i brak codziennych zmartwień :)
Fraebard
 
Posty: 2
Dołączył(a): poniedziałek, 13 maja 2019, 12:05

Re: Wakacje

Postprzez wiktoria68 » środa, 10 lipca 2019, 05:03

A jeśli mamy dzieci, to już nie można poszaleć? Nie mogę się z tym zgodzić. Dobrze przygotowana oferta wakacyjna all inclusive jest w taki sposób zorganizowana, że dzieci absolutnie w niczym nie przeszkadzają. Dobra oferta zabezpiecza dzieci przed nudą, a rodzice niejednokrotnie mogą je zostawić pod opieką animatora. Trzeba tylko coś odpowiedniego znaleźć. Tu jest bardzo dobrze wszystko opisane http://www.bialystokonline.pl/wakacje-all-inclusive-kiedy-warto-zaplacic-wiecej-za-wczasy,artykul,106615,2,1.html I powiem Wam, że nawet jeśli oferta, którą znajdziecie jest trochę droższa, to niejednokrotnie warto dobrać sobie pożyczkę, ale mieć faktycznie zadowolenie z wakacji.
wiktoria68
 
Posty: 1149
Dołączył(a): czwartek, 16 listopada 2017, 16:40

Re: Wakacje

Postprzez julis124 » środa, 10 lipca 2019, 13:46

W tym roku Chorwacja :) jeszcze nigdy tam nie byliśmy.
julis124
 
Posty: 7
Dołączył(a): wtorek, 7 maja 2019, 10:42

Re: Wakacje

Postprzez wiktoria68 » środa, 24 lipca 2019, 16:22

Korzystając z usług linii lotniczych,musimy być świadomi, że zdarzają się opóźnienia, jak i odwoływania samolotu. Pozostajemy wtedy na pastwę losu na lotnisku, wściekli, zrozpaczeni. Dobrze byście wiedzieli, że w niektórych przypadkach, jak opóźnienie, gdzie w porcie docelowym jesteśmy później niż 3 godziny, to jeden z przypadków, kiedy nalezy nam się odszkodowanie lotnicze. Sami na ogół boimi sie dochodzić swoich praw lub nam się po prostu nie chce. Są jednak firmy posiadające prawników, którzy się właśnie tym zajmują. Sprawdźcie sami, jakie to proste https://delayfix.com/ .
wiktoria68
 
Posty: 1149
Dołączył(a): czwartek, 16 listopada 2017, 16:40

Re: Wakacje

Postprzez Kordi33 » piątek, 26 lipca 2019, 06:30

Ja cały czas myślę nad wycieczka na bali, bardzo piękne miejsce do zwiedzania, na które warto się wybrać. Widziałem na Duabenua bardzo ciekawą ofertę wyjazdową w te miejsce i prawdopodobnie się skuszę.
Kordi33
 
Posty: 53
Dołączył(a): wtorek, 19 marca 2019, 06:23

Re: Wakacje

Postprzez Ieudy67 » piątek, 26 lipca 2019, 18:50

Nic nie planuję zazwyczaj.

__

fartuchy bhp
Ieudy67
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek, 26 lipca 2019, 18:38

Re: Wakacje

Postprzez Waldemarciu » sobota, 27 lipca 2019, 11:30

Ja w tym roku wyjeżdżam chyba do Egiptu.
Waldemarciu
 
Posty: 4
Dołączył(a): sobota, 27 lipca 2019, 11:23

Re: Wakacje

Postprzez mami772 » środa, 31 lipca 2019, 09:29

Ciężko znaleźć ten jeden, jedyny i idealny kierunek, jeśli wszędzie tyle się dzieje i jeśli wszędzie są różne możliwości. Ja polecam sprawdzić sobie Hiszpanię. Na stronie https://costahomes.es są fajne miejsca noclegowe i swobodnie można dojechać sobie we własnym zakresie. Chcecie sprawdzić i spróbować?
mami772
 
Posty: 740
Dołączył(a): niedziela, 28 kwietnia 2019, 08:23

Postprzez » środa, 31 lipca 2019, 09:29

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wolna amerykanka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron